dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

Rynek pierwotny

710 850 zł47,39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 268 zł47,24 m² 30 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie marzeń nad Wisłą mieszkanie : -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia - łazienka, -garderoba - przedpokój ogródek 19 m2 duże panoramiczne okna Ekspozycja zachodnia Budynek 10 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 822 zł48,43 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 470 zł31,51 m² 78,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę, stół z krzesłami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

886 046 zł66,62 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1b/14 - 2-pokojowe mieszkanie z osobną sypialnią i ogródkiem | Bronowice | 41,09 m + balkon 9 m Wykończone z meblami i agd wykończone 2 pokoje Z balkonem I meblami.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł42,21 m² 17 910,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 434 000 zł60 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w sercu Zabłocia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować pięknie wykończone mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 796 zł55,62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 903 zł37,49 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 211 zł89,63 m² 18 456 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ani podatku pcc 2% Nowoczesne osiedle przy ul. Dąbskiej | Mieszkania 2-4 pokoje | 35-96 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 m² 14 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferowane mieszkanie znajduje się w Krakowie na obszarze osiedla Ruczaj. Blok z roku 2000, w bardzo dobrym stanie technicznym. Dookoła sporo zieleni, panuje tu spokój i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 750 zł45 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł54,80 m² 14 945,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: metraż: 54,80 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 940 zł53,68 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 639 zł45,01 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Mistrzejowicach Bez prowizji od Kupującego Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 45,01 m2 zlokalizowane na III-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 398 zł66,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł64,77 m² 19 993,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na nowym osiedlu na Ruczaju. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym bloku z 2022 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł64,51 m² 15 811,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jasne i ustawne 4 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół | 0% prowizji [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z dużym balkonem. Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 41,09 m2 położone na 1 piętrze kameralnego budynku bez windy w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł76,74 m² 67,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem przestronne mieszkanie z 2 sypialniami położone w Browarze Lubicz. Mieszkanie o powierzchni 76,74 m kw składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 440 zł55,88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 7-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł52 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybkie wyjście na kawę na Stare Miasto i powrót do spokojnego, eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę z ogródkiem w Bronowicach Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku mieszkalnego przy ulicy Bronowickiej - Bronowice. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł76 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76 mkw. z balkonem , zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego na Prądniku Białym. Nieruchomość z 3 niezależnymi pokojami. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł50,57 m² 15 186,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na kameralnym, zamkniętym osiedlu (dwa budynki, zieleń).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 138 zł48,39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 269 zł37,75 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 980 zł77,90 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 208 zł70,83 m² 16 238,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 216 zł62,88 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 920 zł64,78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51 m² 16 450,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajdujące się w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Adama Vetulaniego. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 019 zł39,79 m² 22 895,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,79 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,50 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje: nowe mieszkanie po generalnym remoncie | 2 pokoje + balkon | Garaż wolnostojący | Świetna lokalizacja ul. Kremerowska | Gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 600 zł60,04 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60.04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 754 zł37,41 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024