dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 680 ogłoszeń

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Okazja mieszkanie tańsze od ceny dewelopera o 100 tys.! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

654 113 zł32,87 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,87 m2 zlokalizowane na parterze w 5-piętrowym nowym budynku przy Alei Pokoju - Inwestycja atal. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, który zadbał.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł48,90 m² 14 907,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 położone w dzielnicy Bronowice, przy ul. Wincentego Weryhy-Darowskiego. Nieruchomość usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie | ul. Makowskiego / | oferta na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie z 3 osobnymi pokojami i jasną kuchnią, położone na 3. piętrze ocieplonego kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 390 000 zł88 m² 15 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne i jasne mieszkanie, które wygląda jeszcze lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach. blaty w kuchni i łazience z odpornego Corianu wysokiej klasy drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 055 zł65,57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64,80 m² 9 876,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż poddasze kamienicy autorstwa Benjamina Torbe zlokalizowanej przy ulicy Dietla. Idealna lokalizacja pod zakup inwestycyjny. Powierzchnia po podłodze wynosi 83,45m2 o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 619 zł58,53 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Symbioza, czyżyny Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów i remontów? To gotowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,44 m² 11 909,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł96 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie/ połowa domu o powierzchni 96 m2 usytuowanego na 15 arowej działce w okolicy ul. Lubockiej i Łazowej w dzielnicy Nowa Huta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 184 zł55,11 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64 m² 14 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 na osiedlu Tysiąclecia, w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie jasne, przestronne po generalnym remoncie w 2025, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 670 zł40,90 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 250 zł45 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł121,17 m² 14 021,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do prezentacji wyjątkowego apartamentu przy ul. Łokietka o powierzchni użytkowej 121 m2 oraz 2 tarasów o pow. 61 m2 oraz 43 m2! Apartament posiada niezależny garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 180 zł42,48 m² 15 399,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2025-12-31 funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon.

Szczegóły ogłoszenia

505 600 zł31,24 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Więcej informacji robert *510* 297 *341 1 pokój | balkon 4,37 m | 31,24 m | Piaski Wielkie Szukasz mieszkania na start, pod inwestycję lub jako bezpieczną lokatę kapitału? A może zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł78,85 m² 10 133,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja - tylko 4 mieszkania w budynku. Cicha i zielona okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budowa zakończona - klucze dostępne od zaraz. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł22,22 m² 26 552,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22,22 m , usytuowana na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. XX wieku. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 990 zł52,23 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / kompaktowe 3 pokoje - odbiór W IV kwartale 2027 roku! \\\ biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,20 m² 15 158,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie do odświeżenia w zależności od oczekiwanego standardu. Mieszkanie znajduje się w docieplonym bloku na cichym zakątku ulicy Świtezianki.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł44 m² 27 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stare Miasto! ul studencka Do sprzedania piękne mieszkanie, znajdujące się na ostatnim piętrze w kamienicy przy ulicy Studenckiej 25. Mieszkanie posiada 2 poziomy, skomunikowane wygodnymi schodami.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł56,97 m² 15 762,68 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bieżanów - Prokocim 3-pokojowe mieszkanie 57 m z 2 dużymi tarasami! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m położone przy ul. Polonijnej w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 750 zł67,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59,60 m² 13 406,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie z osobną jasna kuchnią o powierzchni 59,60m2 na ul. Meiera w dzielnicy Górka Narodowa Mieszkanie składa się z: -pokoju dziennego 28,10m2 -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł37,01 m² 24 290,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* części wspólne dla mieszkańców * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,01 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Mogilska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 890 zł58,58 m² 15 907,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja na ul. Portowej w Krakowie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie, oferujące mieszkańcom komfortowe i funkcjonalne lokale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 790 zł51,05 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego apartamentu o pow. 51,05 m w inwestycji Młyny Mogilska. Budynek A. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

946 960 zł71,20 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 71,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 219 zł48,96 m² 15 588,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł59,30 m² 20 236,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m położone na 2 piętrze w komfortowej inwestycji: "kamienice Herbowe" przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 990 zł52,23 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji! zakup bez prowizji I pcc, możliwy korzystny harmonogram wpłat - 20/80% Możliwość wykończenia pod klucz! W sprzedaży dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł42,76 m² 18 451,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42,96 m ul. Mitery, kraków. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w odnowionej kamienicy przy ul. Mitery w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 960 000 zł78,69 m² 24 907,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W historycznej fabryce Fabryka Koronek i Trykotaży | Rewitalizowana inwestycja | Wysoki potencjał inwestycyjny | Fabryka Koronek to wyjątkowy projekt rewitalizacji historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 471 zł52,13 m² 15 010 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,13 m2 z loggią 4,45 m2 w inwestycji "kameralna Golikówka" na Płaszowie tuż przy pętli.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł30,82 m² 24 497,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 31m2 mieszczące się na I piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 975 zł47,75 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij