dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 678 ogłoszeń

Rynek pierwotny

429 000 zł33,36 m² 12 859,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze w nowej inwestycji Harmonia Dębskiego. Doskonałe dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Przemyślany układ i duże.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł33 m² 18 484,85 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalna i przestronna kawalerka o powierzchni 33 m , położona na nowoczesnym osiedlu Avia w krakowskich Czyżynach. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł53,39 m² 12 343,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

854 658 zł72 m² 11 870,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Komfortowe mieszkanie przy ul. Radzikowskiego - doskonała lokalizacja i funkcjonalny układ Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

838 796 zł41,32 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwustronne mieszkanie z przyjemną loggią w świeżo zrewitalizowanej kamienicy z mpec w sercu Starego Podgórza. Gotowe do odbioru! lokalizacja Stare Podgórze klimatyczna dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 517 zł43,18 m² 16 778,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc. Termin oddania : gotowa inwestycja inwestycja: inwestycja składa się z trzech kameralnych budynków w niskiej 3-piętrowej zabudowie, w dzielnicy Ruczaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 900 zł117 m² 13 409,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie z panoramicznymi oknami, antresolą, balkonem oraz tarasem na dachu na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 665 000 zł98,07 m² 16 977,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53 m² 20 566 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję stylowe mieszkanie w Starym Mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie parków i terenów zielonych. Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Kochanowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43 m² 13 953,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie. Prezentujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł66,31 m² 17 976,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 66 m2 przy ul. gen. Józefa Dwernickiego. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47,30 m² 13 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

homfi prezentuje 3 pok. mieszkanie z pięknym widokiem na Kraków lokalizacja: mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Pilotów 28. Zaledwie 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 234 900 zł68,16 m² 18 117,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PL | eng | ua | ru Total Estate Concept ma przyjemność prezentować Państwu ofertę pięknego 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Radzikowskiego 98,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł68 m² 18 367,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż | 68 m | 3 pokoje | 2 łazienki | taras | Bagry / Płaszów Cena mieszkania: 1 249 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne: 50 000 zł (osobna księga wieczysta) Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł143 m² 13 287 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Osiedle oficerskie! bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe ( 102m2)na 1 piętrze + lokal 41 m kw ( ma parterze) + garaż + ogródek + piwnica Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,50 m² 11 908,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Nowej Huty os. Kazimierzowskie lokalizacja Mieszkanie położone jest na osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 582 zł40,70 m² 14 559,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | Prądnik Biały |ul. Bociana I Bez prowizji i pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 918 zł56,66 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne mieszkanie o pow. 56.66 m , zlokalizowane na parterze z ogródkiem w nowoczesnym budynku wielorodzinnym Położone w południowej części Krakowa Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł63,30 m² 16 413,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, miejscem parkingowym i piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 580 zł51,34 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 015 zł40,46 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 629 720 zł107 m² 15 231,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie jest dla osób, które chcą mieć komfort domu, ale bez zabierania sobie całych weekendów na koszenie trawy i pilnowanie dachu. Dwupoziomowe, z ogródkiem, z sensownym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 786 000 zł68,71 m² 25 993,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na park. Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 68,71 m , położony w nowoczesnym budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 058 305 zł57,11 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł81 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zamieszkaj komfortowo w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa lub zainwestuj w nieruchomość o wysokim potencjale. Lokalizacja Krowodrza | ul. Poznańska Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

977 200 zł56 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży dwupokojowy apartament przy ulicy Poznańskiej. Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Kamienice Herbowe. Niska zabudowa osiedla zapewnia dostęp dużej ilości naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł39 m² 16 410 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ładne i funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane dzielnicy Czyżyny. To idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 051 zł43,74 m² 15 067,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł93,50 m² 13 101,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament z 5 pokojami, zlokalizowany przy ul. Szymona Szymonowica, w zielonej i spokojnej części dzielnicy Dębniki. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

SPRAWDZONY STANDARD - GWARANCJA JAKOŚCI NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł57 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Centrum B (nowa Huta) - Widok na Park Szwedzki Mieszkanie 2 pokojowe + łączona kuchnia - jasne - strona wschodnia 57m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł103 m² 24 271,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Genialna inwestycja na ul. Floriańskiej. Do sprzedaży mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w sercu Starego Miasta, na jednej z ulic odchodzących od Rynku Głównego. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55 m² 12 709,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w bloku z 2009 roku w rejonie ul. Bujaka , ul. Halszki na Kurdwanowie. Mieszkanie mieści się na II piętrze III piętrowego zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 000 zł38 m² 15 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | Kraków, bronowice Cena: 604 000 zł Powierzchnia: 38 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Stan: deweloperski Dodatkowo:** możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

WYJĄTKOWA OFERTA - KAMERALNA INWESTYCJA W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł57,16 m² 14 695,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie na kameralnym osiedlu! | Kraków, podgórze | 57,16 m + ogródek Lokalizacja: kraków - Podgórze, okolice ul. Kobierzyńskiej Rok budowy: 2023 Budynek: nowoczesny, 3-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 975 zł62,19 m² 14 583,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stelmachów 205 jest to kameralna inwestycja zlokalizowana w Krakowskich Bronowicach. Okolicę ul. Stelmachów charakteryzuje bliskośc terenów zielonych oraz doskonała infrastrukturya.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 111 zł56,09 m² 18 918 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026