dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 690 ogłoszeń

489 000 zł17 m² 28 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa Kawalerka na Salwatorze - Twoja Szansa na Idealną Inwestycję! Mamy dużo zdjęć z tego lokalu - udostępnimy na zapytanie. Marzysz o własnym kącie w sercu Krakowa? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł44,30 m² 12 302,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność Państwu zaprezentować atrakcyjne mieszkanie na nowopowstałym, kameralnym osiedlu w Nowej Hucie. Mieszkanie 6 pokojowe, stanowiące połowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł56,70 m² 14 373,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie 56,7 m | ul. Krowoderskich Zuchów | + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

610 000 zł39 m² 15 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 39 w Krakowie, krowodrza Al. Kijowska Lokalizacja: kraków, krowodrza, al. Kijowska Cena: 610 000 złotych (do negocjacji) Powierzchnia: 39 m Piętro: 4 piętro w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

849 850 zł37 m² 22 968,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować nowy w pełni wykończony i umeblowany, 2 pokojowy apartament z dwoma ogródkami o powierzchni 37 m2, znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 012 zł41,93 m² 14 882,23 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 421 262 zł102,99 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Bodzowie I Etap inwestycji na ukończeniu, widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 600 zł56 m² 17 903,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, gotowa inwestycja Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia o powierzchni 54 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 479 zł43,10 m² 19 036,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego, ukończonego budynku. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z dużym balkonem. Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 41,09 m2 położone na 1 piętrze kameralnego budynku bez windy w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59 m² 12 881,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka. Mieszkanie w bloku na osiedlu pełnym przestrzeni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 835 zł44,24 m² 18 757,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 400 zł59,45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 758 zł34,79 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

884 470 zł56,74 m² 15 588,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kraków | Płaszów | 2 pokoje z osobną kuchnią | 56,74 m | Widok na panoramę miasta Tylko u nas! Pierwsze własne mieszkanie z widokiem na cały Kraków. Nie balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 484 zł25,38 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Bronowice o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł62,46 m² 17 915,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 100 zł51,54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 51,54 m2 w dzielnicy Nowa Huta, wzgórza Krzesławickie Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 946 zł63,10 m² 16 100,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł44,08 m² 19 192,38 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w inwestycji Lindego | noho Investment, kraków Bronowice ul. Samuela Lindego -2 pokoje, 44,08 m + balkon, piętro 7/7. O inwestycji: noho.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,10 m² 17 565,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

WYJĄTKOWA OFERTA - NIEZWYKLE USTAWNE MIESZKANIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł88,10 m² 21 555,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1864

Mieszkanie 3-pokojowe | 88,10 m | taras 15 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie do remontu o powierzchni użytkowej 88,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o pow. użytkowej 160 m2 z prywatnym ogródkiem o pow. 120 m2, zlokalizowane w południowej części Krakowa - Sidzinie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brak czynszu administracyjnego! Śródmieście, ul. Rakowicka, 1 pok. mieszkanie, zadbane, czyste, jasne, nowa łazienka. W rejonie ul. Prandoty, prażmowskiego. W pobliżu Dworzec, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł54 m² 19 056 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 mkw, położony w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kronikarza Galla. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze (brak windy). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 862 zł26,23 m² 15 511,32 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł28,60 m² 13 111,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kraków Stare Podgórze al. Dembowskiego 28,60 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 28,60 m2, znajdującego się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim 45 m | Balkon | City Vibe | 719 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł34,21 m² 23 355,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,21 m , położone w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny w Krakowie. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł58,51 m² 19 979,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży unikatowego mieszkanie 2 pok. z tarasem 50m2 znajdującego się przy ul. Poznańskiej, dzielnic Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł60,51 m² 14 361,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,51 m , położone przy ul. Myśliwskiej w Krakowie, na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z 2012 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * sypialnia + salon Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł57,70 m² 14 904,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 57,7 m z balkonem ul. Rolnicza, kraków (krowodrza) idealne pod wynajem! Lokalizacja: ul. Rolnicza, kraków dzielnica Krowodrza Powierzchnia: 57,7 m Piętro: 3 z 10 (w.

Szczegóły ogłoszenia

759 500 zł63 m² 12 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Kordiana w dzielnicy Podgórze Duchackie (kurdwanów). Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 763 zł37,89 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 899 900 zł143,40 m² 13 248,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1975

Dwupoziomowa nieruchomość z garażem, ogródkiem i balkonami w pobliżu Ronda Mogilskiego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 143,4 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50,18 m² 55,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 50,18 m , znajdujące się na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 2012 roku. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 161 zł107,20 m² 15 300,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.