dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 678 ogłoszeń

1 401 956 zł66,13 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez podatku pcc I prowizji dla biura Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66.13 m , położone w kameralnej inwestycji nowoczesnych willi miejskich -.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 366,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jego metraż liczy 55,6 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł42,97 m² 15 941,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość W samym centrum przy dworcu pkp! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 na ul. Kątowej , Lokal usytuowany jest na parterze 2- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 533 zł47,73 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

744 000 zł62,50 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokoje do wejścia. Balkon, piwnica i parking! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Zachodniej nieopodal Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,26 m² 14 484,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kalinowym w Nowej Hucie. Lokal pierwotnie był.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53 m² 12 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na Woli Duchackiej, przy ulicy Estońskiej. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku z lat 80-tych. Najważniejsze atuty: dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,16 m² 13 658,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego dla rodziny. Gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie. W salonie oraz w sypialni klimatyzacja. Mieszkanie świetnie skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 784 zł41,18 m² 18 935,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 995 zł59,31 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł17 m² 30 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł24,34 m² 13 763,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem | 24,37 m | Nowa Huta, os. Jagiellońskie | idealna pod inwestycję Na sprzedaż przytulna i ustawna kawalerka o powierzchni 24,37 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 600 zł47 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 000 zł33,42 m² 16 546,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków - Bieńczyce - Osiedle Jagiellońskie W pobliżu aleja Generała Władysława Andersa, ul. Władysława Broniewskiego, marii Dąbrowskiej, kocmyrzowska. Okolica otacza się rozległymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 725 zł34,50 m² 32 050 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem 38,5m z dużym i dobrze doświetlonym salonem (26m ) z aneksem kuchennym! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł60,71 m² 21 084 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie na ul Bogusławskiego w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 60,71 m kw położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 548 zł55,62 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73,32 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,32 m z osobną kuchnią, łazienką oraz oddzielną toaletą w charakterystycznej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 772 zł75,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł40,39 m² 14 582,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 000 zł28,18 m² 22 143,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,18 m , zlokalizowane na parterze w kameralnej, nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 160 zł107,20 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m , zlokalizowane w kameralnym, dwupiętrowym budynku w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 064 zł50,48 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

820 479 zł43,10 m² 19 036,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie blisko uzdrowiska Antoniego Matecznego - Podgórze 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty korzystasz z pełnego wsparcia na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 840 zł65,80 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -400zł/m2 wysoki standard inwestycji czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47 m² 23 382,98 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English below Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na 13. piętrze nowoczesnego apartamentowca w krakowskich Bronowicach dokładnie przy ul. Stańczyka, w pobliżu również Bronowicka,.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł56,79 m² 10 987,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Unruga (dęniki) 56,8m2 + balkon 3 pokojowe (narożne piętro) Przestronne, ciche, przynależna część ogodu Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 metrów kwadratowych do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 278 732 zł81,97 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament Z tarasem Elegancja i funkcjonalność | Nowoczesny budynek | Maksymalne wykorzystanie światła dziennego ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 170 zł77,55 m² 11 904,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł62,24 m² 20 067 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przestronny apartament 62,24 + taras 22m2. ul. Czerwone Maki 49. Opcjonalnie dwa stanowiska postojowe w hali garażowej. Lokalizacja: ul. Czerwone Maki 49. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,36 m² 14 231,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. św. Agnieszki. Pum: 34,36 m2 Pow. piwnicy: 1,66m2 Istnieje możliwość wydzielenia 2 aneksów sypialnych czyli noclegu dla 4 osób. Na sprzedaż jasne i wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł51,60 m² 13 740,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie z balkonem w zielonej okolicy idealne dla rodziny Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,6 m , położonego w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50,72 m² 17 724,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w Krakowie przy ul.Marii Dąbrowskiej- Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na drugim pietrze w budynku ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł58,86 m² 17 295,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz garderobą o powierzchni aż 58,86 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł55,89 m² 25 049,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W historycznej fabryce Fabryka Koronek i Trykotaży | Rewitalizowana kamienica | Wysoki potencjał inwestycyjny | ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 55,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,18 m² 17 406,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 44,18 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 44,18 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 096 zł50,76 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 106 zł35,37 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026