dowolna

Mieszkania szeregowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

294 ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 106 zł35,37 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł49,50 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam gustowne 3-pokojowe mieszkanie W swoszowicach. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 131 040 zł70,69 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty zlokalizowane będą w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nowoczesna zabudowa, z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 091 zł18,21 m² 114,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM KRAKOWA MIESZKANIE Z WYJŚCIEM NA OGRÓD - DZIELNICA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 084 zł48,34 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł64,31 m² 10 869,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł46,40 m² 13 771,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kliny, ul. Borkowska. Starannie wykończone 2 pokojowe mieszkanie - 46,40 m 2 , z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2003 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł30,19 m² 13 878,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 136 zł28,23 m² 18 141,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł47,03 m² 12 502,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Osiedle Centrum A. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnia o pow. 47,03 m 2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, bronowice, ul. Altanowa. W kameralnym otoczeniu domów jednorodzinnych, jasne, ciche i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł57 m² 16 824,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,01 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

951 450 zł63,43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,43m z dwoma balkonami, znajdujące się w przy ul. Łepkowskiego na Prądniku Czerwonym. Trójstronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 160 zł107,20 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Ta kameralna inwestycja w Łagiewnikach idealnie łączy ciszę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 32m2 w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul Al. 29 listopada. Kamienica po generalnym remoncie. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 731 000 zł50 m² 34 620 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty w trakcie remontu w stanie deweloperskim oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania na Starym Mieście w obrębie Plant na różnych piętrach i o różnym metrażu od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł64,33 m² 11 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

1 899 900 zł143,40 m² 13 248,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1975

Dwupoziomowa nieruchomość z garażem, ogródkiem i balkonami w pobliżu Ronda Mogilskiego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 143,4 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym W garażu podziemnym - osiedle złocień N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

730 620 zł41,38 m² 17 656,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania na Bronowicach w rejonie ul. Lazurowej, ul. Smętnej o różnym metrażu od 20 - 40 m2 na parterze, i i II piętrze w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 270 zł46,45 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł25,72 m² 15 513,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 915 zł46,45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł128 m² 17 560,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament o powierzchni łącznej 128 m położony na pograniczu Krowodrzy i Woli Justowskiej. Lokalizacja Hamernia jest idealną lokalizacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 895 801 zł113 m² 16 777 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkanie/bliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 358 zł52,33 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 330 zł49,55 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł53,38 m² 12 345,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł78,85 m² 10 133,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 78.85 m2 z prywatnym ogródkiem o pow. 100 m2, zlokalizowane w południowej części Krakowa - Sidzinie. Oferta dotyczy mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe z jasną kuchnią, łazienką i dwoma balkonami. Jeden to klasyczny balkon, drugi francuski. Znajduje się na drugim piętrze na os. Centrum A10 przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 638 zł50,57 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja przy ulicy Wąwozowej składa się z trzech jednopiętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment dwulokalowy, powstanie zaledwie dwanaście mieszkań. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł28,18 m² 23 066 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł84,08 m² 12 369,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka przy ul. Bieżanowskiej, kraków Mam do zaoferowania nową, umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Bieżanowskiej w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni.