dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

465 000 zł37 m² 12 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do mieszkania na ulicy Okólnej. 1. Lokalizacja i transport Osiedle zlokalizowane przy ulicy Okólnej to typowe urokliwe osiedle z lat 70-tych po modernizacji. Ocieplone budynki, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł46 m² 61,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem w cenie przy ul. Rozdroże | przy Kapelance 46m2 + balkon | 2 piętro - winda Doskonała komunikacja - autobusy/tramwaje - 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 333 zł63,09 m² 15 189,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! rabat wynoszący aż 62 170,20 zł! Cena Katalogowa: 1 019 502,86 zł. Cena promocyjna: 958 332,66 zł. Nowa inwestycja na zabłociu Bez prowizji i podatku pcc 2% - bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(english version below) Do wynajęcia kawalerka z wydzieloną sypialnią i balkonem - podgórze/łagiewniki tuż obok kapelanki/matecznego! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 049 000 zł58,34 m² 17 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,34 m2 zlokalizowane przy ul. Walerego Eljasza- radzikowskiego (prądnik Biały) Mieszkanie położone na 2 piętrze 4- piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł67 m² 14 761,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 67 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 355 zł54,06 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 118 zł48,96 m² 15 382,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł57,84 m² 11 998,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków Mistrzejowice os. Piastów 3 pokoje 57,84 m Oferta skierowana do osób poszukujących 3-pokojowego mieszkania, które można urządzić według własnego pomysłu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m mieszkalnej + 6 m loggia, zlokalizowane na 2. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Władysława Łokietka w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 383 zł32,92 m² 15 048,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa To inwestycja stworzona dla tych, którzy szukają funkcjonalnego mieszkania w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35 m² 16 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie z otwartą jasną kuchnią, o powierzchni 34,63 m2 znajdujące się przy ulicy Czyżyńskiej, w Krakowie. * parter * gotowe do wejścia * idealne pod inwestycje * druga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 426 zł63,39 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł53,09 m² 17 875,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,09 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Myśliwskiej, w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub dalszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 619 zł58,53 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękne 2- pokojowe mieszkanie W inwestycji piasta park W dzielnicy O powierzchni 48M2! dostępne od 11.05.2026 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,20 m² 12 529,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią Z balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny na os.2 Pułku Lotniczego. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 250 zł45 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54,68 m² 53,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz / Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł56,97 m² 15 762,68 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bieżanów - Prokocim 3-pokojowe mieszkanie 57 m z 2 dużymi tarasami! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m położone przy ul. Polonijnej w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 750 zł67,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 975 zł47,75 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł63,24 m² 16 587,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem - Ruczaj, ul. Miłkowskiego! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, komfort i wyjątkową lokalizację , ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2 po odświeżeniu przy ulicy Mazowieckiej w Krakowie. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi i oddzielnej kuchni! Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 619 zł51,73 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 33,3 m2 z balkonem, podgórze, ul. Rydlówka, okolice Ronda Matecznego, wysoki standard. Dostępne od 01 maja. Blok zlokalizowany jest na ul. Nowa Rydlówka, bardzo blisko Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ergonomiczne studio z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla, pary lub jako inwestycja, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 109 zł64,02 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| przedstawiamy nową, atrakcyjną ofertę mieszkania na krakowskim osiedlu Złocień. Przedstawiana oferta to duże, czteropokojowe mieszkanie z wyjątkowym tarasem. Ten lokal mieszkalny usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 870 zł65,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł34 m² 16 173,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jest możliwość oglądania mieszkania po wcześniejszym umówieniu się. ( mieszkanie jest w trakcie wykańczania ) Mieszkanie będzie wykończone pod klucz w wysokim standardzie. Wraz.

Szczegóły ogłoszenia

686 080 zł42,88 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Prądniku Czerwonym! 0% prowizji Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 42, 88 m2 położone na 3 piętrze w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 549 zł35,44 m² 17 876,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 561 zł71 m² 15 852,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem - Piasta Towers Lokalizacja: kraków, mistrzejowice - os. Bohaterów Września (inwestycja Piasta Towers) Powierzchnia: 52 m + ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,79 m² 14 684,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu na sprzedaż kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 4-ro piętrowym bloku na krakowskim Dąbiu. Mieszkanie składa się z: - sypialni w ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61 m² 13 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania czteropokojowego przy ul. Dębskiego ( Opatkowice) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł33,87 m² 15 323,29 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedyne takie. Cesja praw. Brak podatku pcc 2 pok. 34 m2 za 519 000 zł Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 278 zł55,23 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Podgórze, okolice bonarki, 3 pokoje, 6 piętro, pow: 55,23 M2 od dewelopera, bez podatku pcc I prowizji termin oddania: koniec 2025 r. Zapraszam do zakupu, wygodnego, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, krowodrza, ul. Podkowińskiego Oferuję na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 837 zł54,38 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij