dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

Rynek pierwotny

429 000 zł25,61 m² 16 751,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny ul. 29 Listopada | Kraków Możliwość odliczenia 23% vat dla przedsiębiorców i osób prywatnych Na sprzedaż nowoczesny lokal o powierzchni 25,61 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 910 zł32,62 m² 89,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę, stół z krzesłami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 928 zł59,23 m² 16 257,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO biura zakup zwolniony Z podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,23 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku w kameralnej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 460 000 zł234,40 m² 6 228,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przestronną i funkcjonalną nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 166 m (z dodatkowymi 67 m powierzchni gospodarczej), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 400 zł70,96 m² 12 900,23 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku pcc. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,96 m, zlokalizowane w nowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 766 zł37,80 m² 20 178,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 972 zł60,21 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

gen. Leopolda Okulickiego, 2 pokojowe + piwnica, balkon, 50m2, doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus), dodatkowo miejsce postojowe do zakupu w cenie 50 tys. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł31 m² 14 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w dynamicznej, centralnej części Krakowa, przy ulicy Józefa Wybickiego. To doskonała propozycja dla osób żyjących.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Krakowa - Krowodrza Górka. To propozycja dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Konrada Wallenroda 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz obszerną loggią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 649 zł27,42 m² 17 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł96 m² 19 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 96 m w Krakowie przy ul. Rozdroże, z trzema balkonami i garażem podziemnym, położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 586 zł65,49 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 645 zł52,12 m² 13 577,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Łokietka 23 w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: okolica spokojna. Kilka minut piechota do przystanku autobusowego. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,10 m² 13 679,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,1 m , usytuowanego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ul. Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 42 m | ul. Walerego Sławka 9 | duża loggia | nowe osiedle | Bonarka | dostępne od Maja Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu bardzo dobrze skomunikowaną kawalerkę z balkonem przy ul. Kwartowej w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie ma 35m i jest zlokalizowane na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58,30 m² 46,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe/balkon/garaż Do wynajmu mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnym budynku na Ruczaju. Bardzo ciche i ciepłe, o korzystnym rozkładzie. Wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 886 zł31,74 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 817 zł36,76 m² 18 819,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

589 500 zł38,50 m² 15 311,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Homfi prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Zwycięstwa o powierzchni 38,5m2 lokalizacja: znakomita komunikacja: zaledwie kilka minut spacerem dzieli budynek od głównych przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł35 m² 13 514,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa Huta / Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku - 1 pokój + widna kuchnia + piwnica | po remoncie forma Estates oferuje na sprzedaż po generalnym remoncie 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł57,50 m² 12 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ul. Teligi. 3 pokojowe mieszkanie - 57,50 m 2 , z loggią. Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku po termomodernizacji. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków - prądnik biały - ul. Turystyczna Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone bezpośrednio przy Placu Ibramowskim. Mieszkanie składa się z trzech zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł92,62 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants poleca na wynajem luksusowy apartament typu penthouse z tarasem o powierzchni 32 m2. Kameralny kompleks z parkingiem podziemnym to trzy zintegrowane budynki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Brogi 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ulicy Brogi w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł46 m² 14 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

WYJĄTKOWA OFERTA - PRAKTYCZNE ORAZ DWUSTRONNE MIESZKANIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

573 530 zł34,55 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie Z balkonem I parkingiem gotowe do odbioru Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski | Gotowe do odbioru | Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł144,12 m² 14 571,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2009

Bliski Ruczaj! 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni 144,12 m2 z balkonem, tarasem i komórką lokatorską położone przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł89,24 m² 19 610,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,24 m2 + taras oraz balkon gotowe do odbioru. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą część dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł24,88 m² 16 680,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Są mieszkania, w których po dniu pracy naprawdę schodzi powietrze. Tu wystarczy usiąść przy stole w salonie, spojrzeć przez okna na zieleń i poczuć, że miasto może być jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 536 zł90,48 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 204 zł41,12 m² 18 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Sprzedamy mieszkanie o powierzchni 60m2 położone w Krakowie przy ul. Grota-Roweckiego. Lokal składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 432 zł52,32 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij