dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 364 ogłoszenia

3 400 zł41,28 m² 82,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy Rondzie Matecznego - świetna lokalizacja, wysoki standard! Dostępne od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną przy ulicy Centralnej. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na drugim parterze, jego powierzchnia wynosi 22 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 619 zł56,83 m² 15 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,83 m2 z balkonem o powierzchni 7,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 422 zł55,92 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! cena obejmuje 5% rabat wraz z miejscem postojowym na niezależnej platformie gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

622 962 zł39,18 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł56 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 55,6m + balkon (ok 5 m2) , na które składają się: - otwarta kuchnia z aneksem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w zielonej i spokojnej części Kraków - dzielnica Bieżanów-Prokocim, przy ul. Barbary. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 460 zł49,39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z loggią w nowej inwestycji tuż przy parku Mistrzejowickim. I podatku pcc! Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Mistrzejowice, przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Macedońskiej w Krakowie, dzielnica Wola Duchacka. Oferta na wyłączność We speak English.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Podgórze Duchackie ul. Łużycka 45m2 / 2 pokoje + balkon Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na krakowskim Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

953 100 zł70,60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w garażu | Górka Narodowa / Prądnik Biały | Kraków oferta tylko U nas! Premium Estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie- al. Kijowska, krowodrza Na wynajem od zaraz komfortowe, jasne mieszkanie dwupokojowe, położone przy al. Kijowskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł56,70 m² 14 373,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie 56,7 m | ul. Krowoderskich Zuchów | + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł39 m² 15 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 39 w Krakowie, krowodrza Al. Kijowska Lokalizacja: kraków, krowodrza, al. Kijowska Cena: 610 000 złotych (do negocjacji) Powierzchnia: 39 m Piętro: 4 piętro w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 960 zł37,88 m² 23 573,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: i kwartał 2026r. Powierzchnia: 37.88 m2 Cena: 892 959.63.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 012 zł41,93 m² 14 882,23 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 600 zł56 m² 17 903,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, gotowa inwestycja Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka. Mieszkanie w bloku na osiedlu pełnym przestrzeni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 405 zł115,10 m² 17 675,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam do sprzedaży położone na ostatnim piętrze bloku z 2017 roku, widokowe mieszkanie składające się z dwóch pokoi w tym jednego z kuchnią, przedpokoju, sporej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

884 470 zł56,74 m² 15 588,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kraków | Płaszów | 2 pokoje z osobną kuchnią | 56,74 m | Widok na panoramę miasta Tylko u nas! Pierwsze własne mieszkanie z widokiem na cały Kraków. Nie balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

819 999 zł68,50 m² 11 970,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Kraków, w zielonej i dobrze zorganizowanej części dzielnicy Nowa Huta na Osiedlu Ogrodowym. Układ mieszkania: trzy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 946 zł63,10 m² 16 100,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 890 zł53,90 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,50 m² 17 165,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 -pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji - ul. Rydlówka, podgórze Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,97 m² 11 048,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 1956 roku. - świetna lokalizacja - pełna infrastruktura - piwnica - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 177 zł60,68 m² 13 302,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł38 m² 82,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 41 m z garażem - ul. Cieszyńska 6, kraków (nowy Kleparz) Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł57,70 m² 14 904,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 57,7 m z balkonem ul. Rolnicza, kraków (krowodrza) idealne pod wynajem! Lokalizacja: ul. Rolnicza, kraków dzielnica Krowodrza Powierzchnia: 57,7 m Piętro: 3 z 10 (w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kraków Pokój na wynajem w 3 pokojowym mieszkaniu Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pokój o powierzchni 22 m2 w trzypokojowym mieszkaniu 73 m2, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 763 zł37,89 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,35 m² 14 980,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu jasne i bardzo przestronne mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Mistrzejowice na os. Oświecenia. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, mistrzejowice - 3-pokojowe mieszkanie blisko parku Z dogodnym dostępem do komunikacji - na wynajem lokalizacja Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50,18 m² 55,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 50,18 m , znajdujące się na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 2012 roku. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 158 zł47,62 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla biura! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Glogera, kraków - Prądnik Biały. Dane mieszkania: projektowana powierzchnia: 47,62 m , Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł57 m² 12 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Parterowe mieszkanie z prywatnym ogrodem | Osiedle Magnolie | Zielonki tuż przy granicy Krakowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 340 zł46,64 m² 16 881,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 46,64.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 619 zł34,89 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwa pokoje Z balkonem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 265 zł50,15 m² 14 621,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022