dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 362 ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below. We speak English. 2-pokojowy apartament z przestronnym balkonem w inwestycji Art City! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na II kondygnacji X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62,10 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje /62 m 2/ balkon /kurdwanów/ul. Kordiana Super oferta. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Kordiana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 314 zł47,79 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze, posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 876 zł35,26 m² 18 317,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

729 000 zł48,90 m² 14 907,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 położone w dzielnicy Bronowice, przy ul. Wincentego Weryhy-Darowskiego. Nieruchomość usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego, 6-kondygnacyjnego budynku z 2020 roku. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

1 395 091 zł127,99 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra komunikacja z każdą częścią miasta, cicha i spokojna okolica. Kuchnia z oknem i aneksem, wysokość pomieszczeń 2.65m, okna aluminiowe, ogrzewanie gazowe, ogródek 69m 2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedaję przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku z 1961 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 000 zł89 m² 15 898,88 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 5 pokoi inwestycja bona, ul. Walerego Sławka 7, kraków Termin oddania: i kwartał 2026 Brak podatku pcc mieszkanie: idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 764 zł48,43 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 904 zł45,88 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł37 m² 67,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza /azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pok. mieszkanie z odzielna kuchnią i balkonem - Os. Europejskie! lokalizacja: mieszkanie położone jest w cenionej lokalizacji Krakowa na Osiedlu Europejskim, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 56m2 - Grzegórzecka Do wynajęcia przestronne, jasne, zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze, w budynku z 2004 roku przy ulicy Grzegórzeckiej. Lokal ma 56m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł73,60 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokje na czerwonych makach - 73,6 m2 | gotowe do wprowadzenia | bez podatku pcc. Szukasz nieruchomości, która nie wymaga od Ciebie ani minuty poświęconej na planowanie remontu, nadzorowanie.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł51,60 m² 13 740,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Podgórze Duchackie kurdwanów ul. Wysłouchów - 51,6m2 / 2 pokoje + balkon we speak engish Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

686 080 zł42,88 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnej inwestycji na Prądniku Czerwonym. I podatku pcc! Inwestycja obejmująca zaledwie 43 mieszkania. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł31 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla osób, które szukają jedno pokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Krakowa. Alternatywa dla studentów, którzy chwalą sobie dobry.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory. Krowodrza, ul. Jaremy Kraków okolica: okolica doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,60 m² 15 930,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,6 m po generalnym remoncie, położone w spokojnej, zielonej części Krakowa przy ul. Lasówka. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie o pow. 40m mieszczące się przy ul. Litewskiej tuż przy Wrocławskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, na osiedlu Jagiellońskim. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł71 m² 12 892,73 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 4 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Mieszkanie na 3 piętrze, dwustronne - północ-południe nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 320 zł25,60 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 964 zł58,28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 419 000 zł86 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 86,00m2 | Kraków, ul. Józefa Wybickiego | 2. piętro | 2025 r. Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane w nowym, kameralnym budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 748 000 zł92 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, gotowa inwestycja Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92 m2, znajdujące się na 4 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English below] Mam przyjemność zaprezentować przytulną i kompaktową kawalerkę przy ul. Krzywy Zaułek 3 w Krakowie o powierzchni 22m2. Znajduje się na drugim piętrze w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 972 zł70,94 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa Wielkie Piaski, podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

873 810 zł65,70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50,40 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce przy ul. Fatimskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie o bardzo praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,60 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu ? A może myślisz o inwestycji pod wynajem ? Ta doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł43,58 m² 15 993,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% W ofercie ponad 50 inwestycji na terenie Krakowa i okolic. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Bronowice Wielkie. To 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wola Justowska | dostępne od zaraz! Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 347 zł55,37 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Podedworze, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 576 zł49,72 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 765 zł102,63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Piasta towers | panorama Z 8 piętra Unikatowe | 5 pokoi | Perfekcyjny układ dla rodziny |balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł56 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m2 w inwestycji Osiedle Avia przy ul. Avia w dzielnicy Czyżyny w Krakowie! Nieruchomość skalda się.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł41,28 m² 82,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy Rondzie Matecznego - świetna lokalizacja, wysoki standard! Dostępne od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną przy ulicy Centralnej. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na drugim parterze, jego powierzchnia wynosi 22 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 619 zł56,83 m² 15 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,83 m2 z balkonem o powierzchni 7,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.