dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Kraków Powierzchnia: 42 m Lokalizacja: kraków, ul. Macieja Dębskiego Piętro: parter w 2-piętrowym bloku bez windy Dostępne od zaraz Opłaty: czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe prokocim - bieżanów przy parku! do wejścia! lokalizacja: oferujemy Państwu mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Lilli Wenedy. Dzielnica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

789 000 zł57 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 4 pokoi w Krakowie, w lokalizacji Mistrzejowice. Cena tego wyjątkowego mieszkania to 789 000 pln. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł32 m² 69,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: koszykarska,nowohucka ,myśliwska Tu znajdziesz wyjątkowe ciche spokojne i kameralne miejsce dla siebie. Szukasz spokoju i ciszy, chcesz mieszkać w mieście a poczuć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

850 000 zł61 m² 13 848,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalny układ, 3 osobne pokoje, jasna kuchnia, 1 piętro Z windą, balkon, piwnica, komórka lokatorska, fantastyczna lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Ruczaj,Kraków

895 000 zł73 m² 12 260,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Ruczaj w bezpośrednim sąsiedztwie pętli tramwajowej Czerwone Maki. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[Mówimy pl,ukr ,eng oraz ru][говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][we speak English] Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

920 000 zł82 m² 11 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne mieszkanie przy ul. Obozowej w Krakowie Do sprzedaży mieszkanie o korzystnym rozkładzie w Krakowie na Ruczaju. Doskonała cena przy tak dużym metrażu! Trzy a nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

815 000 zł56 m² 14 553,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokojowe mieszkanie na mistrzejowicach! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Mistrzejowice, os. Bohaterów Września. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelechowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

858 000 zł53 m² 16 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz do własnej aranżacji, w stanie deweloperskim, z widokiem ze wszystkich okien na piękną zieleń i tereny spacerowe, w centrum starych Bronowic (osiedle Rydla),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

969 000 zł69 m² 14 043,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne dla rodziny! atrakcyjna cena I świetna lokalizacja możliwość przeniesienia kuchni do salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 200 zł28 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Willa Polonia to kompleks apartamentowy przy alei Kijowskiej w Krakowie. W otoczeniu zieleni, a jednak w samym centrum powstał budynek, w którym dostępne są 33 małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Ruczaj,Kraków

2 110 zł27 m² 78,15 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Ruczaju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zadbaną kawalerkę w nowym budynku niedaleko pętli Czerwone Maki. Kawalerka w pełni wyposażona: meble, kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

609 000 zł44 m² 13 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Twój nowy dom w sercu natury! Zapraszam do odkrycia nowoczesnej inwestycji położonej w malowniczej Dolinie Prądnika, na północ od Krakowa. To idealne miejsce dla rodzin, par oraz singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

956 000 zł61 m² 15 585,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność oraz doskonała lokalizacja. /Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

798 000 zł58 m² 13 746,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwustronne 3-pokoje z balkonem, komórką i parkingiem! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w pobliżu pętli autobusowo-tramwajowej Czerwone Maki. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kombatantów

Nowa Huta,Kraków

749 000 zł63 m² 11 871,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ustawne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i dodatkową piwnicą przy Osiedlu Kombatantów w dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie ma 63.09m2 i jest zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sas-Zubrzyckiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

4 alternatywy Tel: jeśli szukasz w pełni urządzonego, wyremontowanego mieszkania w zielonej okolicy to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Szaniec

Grzegórzki,Kraków

819 000 zł53 m² 15 337,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej części Krakowa, na Grzegórzkach, przy ulicy Na Szaniec. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

749 000 zł42 m² 17 807,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia! górka narodowa! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Banacha, górka Narodowa. Doskonale rozwinięta infeastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum A

Nowa Huta,Kraków

655 000 zł53 m² 12 265,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Nowa Huta na Centrum A. Jest to świetna lokalizacja dla każdego wymagającego klienta. Bliskość komunikacji miejskiej, spora ilość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

599 000 zł48 m² 12 350,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwustronne 2-pokoje z balkonem i garażem w nowym budownictwie! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego przy ul. Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

675 800 zł41 m² 16 482,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

nr 7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 40,96m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

549 000 zł46 m² 11 814,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe ciche mieszkanie do remontu, kompleksowo wyposażone i w pełni umeblowane. Powierzchnia mieszkania: 47 m2 Lokalizacja: os. Na Skarpie, nowa Huta, kraków. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Wola Duchacka,Kraków

659 000 zł45 m² 14 644,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Praktycznie zaprojektowane, widokowe 2 pokoje, po remoncie, dostępne od zaraz. Idealne pod wynajem lub na start! mieszkanie: powierzchnia mieszkania: 45m2 to przestronny salon 14,80m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Wola Duchacka,Kraków

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne mieszkanie, 2 pokoje, 20 minut do centrum? Świetnie trafiłeś! Znakomite na start lub pod wynajem. Oferta na wyłączność. Mieszkanie: - powierzchnia mieszkania 45 m2 to przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Wola Duchacka,Kraków

849 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż widokowe, wyposażone mieszkanie 3-pokojowe Kraków Południe! Marzysz o przestronnym, komfortowym wnętrzu w doskonałej lokalizacji? Mam coś dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

485 000 zł34 m² 14 264,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje blisko parku tysiąclecia! lokalizacja: os. Tysiąclecia (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

904 544 zł78 m² 11 536,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

839 000 zł45 m² 18 673,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Bronowice. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to zadbane, eleganckie i bardzo jasne, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Krowodrza,Kraków

555 000 zł32 m² 17 343,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, świetne dla pary/singla lub inwestycję! Nieruchomość zlokalizowana w urokliwej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem przy ul. Fiołkowej w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

990 000 zł57 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

kontakt: tel. 728*341*653 Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do wejścia, mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu oraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

949 000 zł62 m² 15 306,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Kraków / Kliny / ul. Anny Szwed-Śniadowskiej / Nowoczesne / 4 pokoje Mam przyjemność przedstawić Państwu urocze mieszkanie, które zachwyca swoim przytulnym i nowoczesnym wykończeniem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żywiecka

Borek Fałęcki,Kraków

590 000 zł51 m² 11 501 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,3 m , zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Podgórze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

455 000 zł28 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,5 m2. Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę znajdującą się na Al. Pokoju w Krakowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

2 590 zł30 m² 86,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia komfort I nowoczesność nieruchomość Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , usytuowana w prestiżowej dzielnicy Zabłocie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

1 074 200 zł53 m² 20 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje, 52,8 M2, po generalnym remoncie, ul.KOTLARSKA, RONDO GRZEGÓRZECKIE (GRZEGÓRZKI) Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2, usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

550 000 zł38 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2001 r. o powierzchni: 37,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki, dostępne w terminie 2 tygodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Prokocim,Kraków

598 500 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Łużyckiej w Krakowie. Oferujemy Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

550 000 zł36 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli szukasz kawalerki gotowej do wprowadzenia się i w spokojnej okolicy, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Więcej informacji: e-mail: wszystkie oferty:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij