dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Nowa Huta,Kraków

425 000 zł32 m² 13 182,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,24m położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy. Doskonała lokalizacja w pobliżu ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

890 000 zł60 m² 14 710,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Avia w Krakowie Powierzchnia: 60 m | Cena: 890 000 zł Oferuję na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Avia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Prądnik Biały,Kraków

727 610 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% bez pcc |r| Property prezentuje mieszkanie w zabudowie bliźniaczej w budynku dwulokalowym zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Piaskowej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

549 700 zł29 m² 18 761,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Informacja dla pośredników na dole ogłoszenia! Witam, posiadam do sprzedaży mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Czyżyny ul. Centralna 43b. Mieszkanie o metrażu 29,3 m2, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

B2-M.12 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 54,5 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

599 000 zł41 m² 14 656,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 40,87 m , zlokalizowanego w nowym bloku na osiedlu Piastów w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

880 000 zł67 m² 13 056,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokojowe mieszkanie na ruczaju Z miejscem postojowym I dużym balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,40 m2 zlokalizowane na Ruczaju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Bieńczyce,Kraków

358 000 zł25 m² 14 435 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaż 1 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Kazimierzowskim (dzielnica Bieńczyce). Powierzchnia użytkowa: 24,80 m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

777 000 zł51 m² 15 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Górce Narodowej! Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Meiera w Krakowie. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sereno Fenn'a

Stare Miasto,Kraków

690 000 zł34 m² 20 294,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,32 m2 na ul. Sereno Fenn'a, lokal usytuowany jest na 1-pietrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy! mieszkanie 2pokojowe do wynajmu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Grzegórzeckiej /fabryczna Nieruchomość położona na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

1 750 zł46 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe ciche mieszkanie, kompleksowo wyposażone i w pełni umeblowane. Powierzchnia mieszkania: 47 m2 Lokalizacja: os. Na Skarpie, nowa Huta, kraków. Umowa najmu okazjonalnego tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

860 000 zł52 m² 16 699 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, usytuowane na 1 piętrze 7 piętrowego, nowoczesnego budynku 2010 roku przy ul. Armii Krajowej (bronowice-Krowodrza). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

595 000 zł41 m² 14 558,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

419 000 zł20 m² 20 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną na 3 piętrze w 10 - piętrowym budynku na ul.Młyńskiej w Krakowie - dzielnica Olsza. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

647 292 zł39 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bieżanów,Kraków

966 398 zł71 m² 13 680,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Magicvision poleca zakup mieszkania 69 m3 w nowoczesnym bloku w Krakowie w pobliżu wielickiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim (oddane do użytkowania) z ceną 13.000 zl za 1 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz urocze mieszkanie przy Os. Józefa Strusia w dzielnicy Bieńczyce. English version below lokalizacja Dzielnica: bieńczyce Ulica: os. Józefa Strusia Przystanek: os. Strusia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Garsoniera! idealna pod inwestycję lub dla singla! Henryka i Karola Czeczów to zielona okolica w której spokojnie odetchniemy od zgiełku miasta. Natomiast dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

783 059 zł67 m² 11 699,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania koniec 2025 roku forma wlasnosci: pelna wlasność brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości zakup od dewelopera cena 783 059 pln metraż 66,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skowronia

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy zacisznej ulicy Skowroniej na Woli Duchackiej. English version below lokalizacja Dzielnica: wola Duchacka Ulica: skowronia Przystanek: makowa, malborska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków mistrzejowice 4- pokojowe os. Piastów! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Avia

Nowa Huta,Kraków

750 000 zł45 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio od właściciela (agencjom nieruchomości dziękujemy) Na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie na os. Orlińskiego przy Avia w Czyżynach. Idealne dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

550 000 zł39 m² 13 941,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w Mistrzejowicach. W pobliżu pełna infrastruktura: przedszkola, szkoła z basenem, duży plac zabaw, park, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

665 000 zł40 m² 16 708,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe mieszkanie z balkonem w kameralnej inwestycji, w topowej dzielnicy Krakowa z dobrze rozwiniętą infrastrukturą oraz doskonałą komunikacją z centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

629 000 zł48 m² 13 104,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje mistrzejowice lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Osiedlu Piastów (dzielnica Mistrzejowice). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy, drogerie, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54m2 położone na 1 piętrze w budynku z windą zlokalizowanym przy ul.Piltza, Ruczaj. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, jasne mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Zdunów. Lokalizacja Kraków, łagiewniki - Borek Fałęcki Ul. Zdunów, dzielnica z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

1 001 864 zł86 m² 11 699,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania koniec 2025 roku forma wlasnosci: pelna wlasność cena 1 001 864 pln metraż 85,63 m2 ilość pokoi 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

2 250 zł33 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie 2 pokojowe (33,50 m2), salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka, balkon, komórka, winda. Blok oddalony od głównej ulicy, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

815 000 zł44 m² 18 459,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na ruczaju! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na prestiżowym Osiedlu Europejskim, ul. Lubostroń. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

815 000 zł56 m² 14 553,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Kraków / os. Złotego Wieku / 4 pokoje / balkon / oddzielna kuchnia / Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe z oddzielną kuchnią na os. Złotego Wieku w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

419 000 zł20 m² 20 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

884 000 zł64 m² 13 716,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Strzelców w Krakowie. Nieruchomość: nieruchomość jest położona na 2 piętrze o powierzchni 60m2 i składa się z: - salonu - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czyżewskiego

Krowodrza,Kraków

825 000 zł43 m² 19 186,10 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentuje Państwu na sprzedaż urządzone, 2 pokojowe mieszkanie w pięknej dzielnicy Krowodrzy, które łączy wygodę życia w pobliżu centrum miasta z ciszą i spokojem typowym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

690 000 zł57 m² 12 042 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Kurczaba na Prokocimiu Nowym. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 8/11. W mieszkaniu - salon: 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

439 000 zł26 m² 16 884,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na mistrzejowicach! do wejścia! lokalizacja: os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

525 000 zł35 m² 14 876,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku (35,29 m2) - Ruczaj. Nieruchomość składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

995 851 zł63 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja 3 pok. 63 m2 | 2 balkony/ Bez pcci prowizjii Obsługa do godz. 20! Mieszkanie od dewelopera brak prowizji brak pcc W promocji wiele mieszkań O różnych układach - koniecznie zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Dąbie,Kraków

630 000 zł41 m² 15 445 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie (40 m2); z osobną, jasną kuchnią w świetnie skomunikowanej części miasta Krakowa Dąbie ul. Na Szaniec. Mieszkanie składa się z: - pokoju (z.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij