dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Spółdzielcze,Kraków

485 000 zł32 m² 15 109 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Znowu w ofercie. Przestronna kawalerka z osobną kuchnią i jadalnią! Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję świetnie zagospodarowaną kawalerkę o powierzchni 32,10m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

1 031 135 zł87 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego w Krakowie (pogranicze Prądnika Białego i Zielonek). Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od pierwszego marca mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Prandoty, wraz z miejscem postojowym. Lokalizacja: osiedle usytuowane jest przy skrzyżowaniu al. 29 Listopada i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie na wynajem, usytuowane w spokojnej dzielnicy Krakowa, przy ul. Telimeny. Lokal o powierzchni 34 m , położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

643 059 zł35 m² 18 145 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa IV kwartał 2026 Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem 4,5 m2w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Przy Arce,Kraków

739 000 zł45 m² 16 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje na nowej hucie po generalnym remoncie! lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w dzielnicy Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

519 000 zł28 m² 18 502,70 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, posiadam kawalerkę na sprzedaż: salon z wydzielonym aneksem kuchennym + + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 28,05 m na Osiedlu Avia w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

535 063 zł31 m² 17 480 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

889 000 zł53 m² 16 773,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią i parkingiem - Krowodrza, kraków Blisko Parku i Uniwersytetu Pedagogicznego Tylko 5 min do przystanku tramwajowego Uniwersytet Pedagogiczny - 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

919 000 zł66 m² 13 941,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze czteropiętrowego budynku (bez windy) z 1990 r., os. Oświecenia, dzielnica Mistrzejowice. Budynek po termomodernizacji, ocieplony. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

1 320 000 zł70 m² 18 806,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie 70,19 m.kw. 3-pokojowe (salon i dwie sypialnie), łazienka, garderoba, oddzielna kuchnia na 7 piętrze (osiedle Ukryte Pragnienia). Komfortowo wykończone: podłogi drewniane, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

489 000 zł41 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kontakt: tel. 728*341*653 Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do zamieszkania po częściowym remoncie wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 796 904 zł102 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy przestronny apartament w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard i zagospodarowanie części wspólnych bez prowizji i podatku pcc klucze od zaraz! Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

1 351 922 zł95 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Gotowe do odbioru Funkcjonalne 4 pokoje z loggią * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prokocim,Kraków

860 000 zł69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie usytuowane na 8. piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Ściegiennego, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Wokół pełna infrastruktura sklepy, szkoły i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strusia,Kraków

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku na os. Józefa Strusia w Krakowie - dzielnica Bieńczyce. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 44,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 2. piętrze Kraków, ul. Bohaterów Września 61 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

799 000 zł65 m² 12 251 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Centralnej / Ciesielskiego w Krakowie (dzielnica Czyżyny). Zakup bez podatku pcc 2% Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

799 000 zł55 m² 14 490,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja: ulica Zachodnia, ruczaj teren zamknięty, monitorowany przystanek autobusowy i tramwajowy 5 min pieszo centrum handlowe Atut 2,5 km lokal zawiera: mieszkanie O powierzchni ok. 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

727 178 zł45 m² 16 213,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez prowizji, bez pcc! gotowe osiedle składa się z trzech 3-piętrowych budynków, wykonanych w wysokim standardzie. Między budynkami jest zachowana duża przestrzeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

780 000 zł52 m² 14 559,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wykończone mieszkanie na Podgórzu Duchackim. Opis nieruchomości: mieszkanie jest wyposażone we wszystkie podstawowe sprzęty agd i posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie dwupokojowe z garażem w sąsiednim budynku możliwość wynajęcia bez garazu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł36 m² 68,76 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego i w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 36,36 m , zlokalizowanego w zielonej części Krakowa, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

639 969 zł35 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 35,26 m2 w nowo powstającej inwestycji na Prądniku Białym w sąsiedztwie Trasy Wolbromskiej. Data oddania inwestycji Grudzień 2027 r. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybałtowska

Prądnik Biały,Kraków

573 837 zł37 m² 15 484 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera - bez prowizji - bez podatku Do zakupu oferujemy mieszkanie w nowopowstającym bloku, który zlokalizowany będzie w dzielnicy Prądnik Biały. Termin realizacji inwestycji to 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 265 699 zł99 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa IV kwartał 2026 Funkcjonalne 3/4 pokoje z dwoma balkonami *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Krakowiaków,Kraków

499 000 zł40 m² 12 515,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecamy! 2-pokojowe mieszkanie 39,87 m2 na os.Krakowiaków zlokalizowane W STAREJ CZĘŚCI NOWEJ HUTY!. Nieruchomość położna na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy. Na powierzchnię 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

423 250 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji w Branicach (nowa- huta). Mieszkanie o powierzchni ok. 34m2 oddawane będzie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

569 900 zł51 m² 11 231,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,75m2 (wraz z przynależącą piwnicą o pow. 4,75m2) zlokalizowane na trzecim piętrze na os. Strusia. Remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny, zarówno tramwaj jak również autobus miejski w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

750 000 zł39 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prądnik czerowony - ulica lubańska - osiedle ulubion Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Czerwony , ul. Lublańska w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

2 600 zł56 m² 46,04 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below wynajmę mieszkanie kraków prądnik biały 56 mkw garaż komórka lokatorska 2 sypialnie Do wynajęcia mieszkanie: o powierzchni użytkowej 56,47 m2 posiada 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Prądnik Biały,Kraków

1 299 999 zł103 m² 12 621,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kuchnia z jadalnią + salon + sypialnia + pokój + łazienka oraz antresola o łącznej powierzchni 103 m przy ul. Mikołaja Reja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Dębniki,Kraków

890 000 zł60 m² 14 833 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i doskonałą lokalizację, ta Alternatywa jest bardzo interesująca! Więcej informacji: , tel. 514*713*371 lokalizacja: kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Prądnik Biały,Kraków

555 000 zł31 m² 17 903,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe na zdrowej do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położna przy ul. Zdrowa, (dzielnica Prądnik Biały). W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz sportowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

340 000 zł27 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 mieszące się w Krakowie na Bieżanowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia