dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela mieszkanie, wraz z miejscem w parkingu podziemnym oraz komórką lokatorską, położone na monitorowanym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Rydlówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

979 000 zł86 m² 11 383,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,8 m2(pow. całk. 86m2) na osiedlu Złocień. Nieruchomość z 2017 r. znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

685 000 zł42 m² 16 155,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,38 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Racławickiej w Krakowie. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie 56,10 m zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Jana Kurczaba najważniejsze informacje: 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

860 000 zł57 m² 15 037,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe ul. Białoprądnicka, kraków Opis Cena mieszkania: 860 000 zł Cena miejsca w garażu podziemnym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabłocie,Kraków

1 650 000 zł83 m² 19 879,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament Z systemem smart home | zabłocie | gotowy do zamieszkania Lokalizacja: kraków Zabłocie Powierzchnia: 83 m Pokoje: 3 | Łazienki: 2 Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Kraków

649 000 zł29 m² 22 724,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowoczesna, umeblowana kawalerka 28.56 m ul. Bp. Jana Prandoty, 1 piętro, balkon, klimatyzacja, stan idealny. MB Estates ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż komfortową i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

1 599 412 zł85 m² 18 816,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje nowoczesny apartament w wysokim standardzie z widokiem z ostatniego piętra. Nieruchomość: apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze w 7- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

899 000 zł49 m² 18 460 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie miejscu, które łączy w sobie spokój osiedla z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

949 000 zł61 m² 15 524,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,13m2 w północnej części Krakowa. Opis nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

950 000 zł64 m² 14 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Avia! To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do życia. Osiedle Avia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widok

Dąbie,Kraków

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Widok w Krakowie 53 m Oferujemy na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Grzegórzki,Kraków

559 000 zł34 m² 16 441,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem ul. Śliczna | 34 m | 7. piętro | Balkon + piwnica lokalizacja: ul. Śliczna, grzegórzki spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica Krakowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

694 130 zł39 m² 18 020 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

730 000 zł54 m² 13 493,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Dla pary, singla lub inwestora, który szuka gotowego do zamieszkania mieszkania w cichej, nowoczesnej zabudowie. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone przy ulicy Prądnickiej w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Prądnicka 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pielęgniarek

Krowodrza,Kraków

889 000 zł44 m² 20 204,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż: kuchnia + salon + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 44 m przy ul.Pielęgniarek w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica: krowodrza ul. Pielęgniarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Celarowska

Olsza,Kraków

465 000 zł24 m² 19 703,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka gotowa do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Celarowskiej, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedleckiego

Kazimierz,Kraków

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości aprest z przyjemnością prezentuje eleganckie, 2 -pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 38 m . Lokal usytuowany jest w samym sercu Krakowa - przy ul. Michała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

569 512 zł41 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

520 000 zł46 m² 11 287,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie do remontu w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze 10-piętrowego bloku, co zapewnia ładny widok na park oraz ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie ul. Zabłocie dostępne od 01.09.2025! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 34 m2, znajdujące się na 6 piętrze i składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Nowa Huta,Kraków

329 000 zł27 m² 12 185,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości oferują do sprzedaży pokój z jasna oddzielną kuchnią położne w dz. Nowa Huta os. Na Stoku. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Opis mieszkania: - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Nowa Huta,Kraków

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, 51 m - Os. Spółdzielcze - Nowa Huta jasne, przestronne, położone na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

826 136 zł64 m² 12 900,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2 (powierzchnia całkowita wynosi 64 m2), zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

599 000 zł44 m² 13 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Miechowity, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

790 000 zł42 m² 18 809,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, ekskluzywnie wykończony apartament na sprzedaż Kraków, ul. Centralna 51b Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się przy ul. Kluczborskiej na Krowodrzy - Krowodrza Górka. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze bloku z windą i składa się z: *pokoju *osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Praska

Dębniki,Kraków

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nietuzinkowe mieszkanie, znajdujące się na ul. Praskiej w Krakowie w dzielnicy Dębniki. osobna sypialnia z wielką zabudowaną szafą, miejscem do pracy (biurko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

990 000 zł64 m² 15 556,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tutaj znajdziesz balans między miejskim życiem a bliskością natury. Mieszkanie przy trzech parkach to propozycja, która zachwyci zarówno miłośników wyjątkowego klimatu, jak i rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bratysławska

Krowodrza,Kraków

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Bratysławskiej 2. Układ mieszkania: osobna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, klimatyzowane mieszkanie przy ul. Stańczyka na Bronowicach. Nieruchomość z dwoma oddzielnymi sypialniami oraz dużym salonem z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

599 000 zł52 m² 11 464,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Prądnik Czerwony. Osiedle z lat 70-tych, z dużą ilością zieleni. budynek 4-piętrowy. Blisko komunikacja miejska autobusowa, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

503 415 zł37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku (37,29 m2) - Ruczaj. Nieruchomość składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

521 116 zł36 m² 14 403,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Zakończenie budowy: listopad 2025 Powierzchnia mieszkania: 36,18 m Balkon: 7,73 m Kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bieżanów,Kraków

700 000 zł48 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe Kraków Złocień. MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

532 163 zł36 m² 14 902,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

1 074 200 zł53 m² 20 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 52,8 m2 na ul. Kotlarska - dzielnica: (grzegórzki). Mieszkanie usytuowane jest na 3 - piętrze w 4 piętrowym bloku z 1956roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

455 000 zł32 m² 14 086,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Dobrego Pasterza w Krakowie, na wysokim parterze (półpiętro), 3-piętrowego budynku z lat 80 po termomodernizacji. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mistrzejowice,Kraków

1 044 492 zł86 m² 12 184,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o pow.85,72m2 położone na I piętrze w 8-piętrowym budynku, który zostanie oddany w IV kwartale 2025 r w Mistrzejowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł45 m² 55,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,34 m , usytuowane na 2. piętrze czteropiętrowego bloku z 2009 roku w malowniczej dzielnicy Krakowa, mistrzejowice, na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij