dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

920 000 zł63 m² 14 617,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | Kraków Mistrzejowice | 0% Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. To mieszkanie jest jednym z nich. Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

598 000 zł40 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki ul. Bajeczna Na sprzedaż przestronne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ulicy Bajecznej na Grzegórzkach. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Dębniki,Kraków

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Dębnikach, w pobliżu pętli tramwajowej. Mieszkanie: lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z 2003 roku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Nowa Huta,Kraków

719 000 zł56 m² 12 955 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Świeżo po remoncie 2-pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem na os.Kolorowe ,dzielnica Nowa Huta/Czyżyny .Doskonałe zarówno dla rodzin, jak i inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 25 m znajdujące się w bardzo dobrej rozplanowanej urbanistycznie, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł48 m² 14 484 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 780.00 zł; Budynek: blok, z 2012 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, duży balkon, winda, miejsce postojowe, nie ma gazu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

718 910 zł43 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Sierpień 2026 Funkcjonalne 2 pokoje z loggią 4m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Słoneczne

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Słonecznym. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciechocińska

Borek Fałęcki,Kraków

949 000 zł60 m² 15 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe | 60 m | Zamknięte osiedle | Borek Fałęcki Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wizjonerów

Bronowice Małe,Kraków

1 200 000 zł74 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

828 720 zł52 m² 15 851,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,28m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 069 000 zł65 m² 16 446,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie premium, zlokalizowane w świetnej dzielnicy - Bronowice. Gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane. Brak podatku pcc nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wola Duchacka,Kraków

906 624 zł63 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 38m do 69m. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

455 073 zł25 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Krowodrzy Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne studio z ogródkiem 5,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

903 763 zł55 m² 16 432,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej Termin realizacji: IV kwartał 2025 Przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

771 255 zł53 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 53,19m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

570 000 zł30 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

1 pokojowe Z ogródkiem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wrocławskiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

517 876 zł36 m² 14 393,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje z dużym balkonem | Kraków - Piaski Nowe | 0% prowizji | Bez pcc Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj bezpiecznie. Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,98 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

823 422 zł56 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! atrakcyjna cena mieszkania i miejsce postojowe na niezależnej platformie gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mochnackiego

Wola Duchacka,Kraków

299 000 zł17 m² 17 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z widokiem na ogród! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Wola Duchacka, ul. Mochnackiego. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowice,Kraków

1 768 210 zł92 m² 19 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

554 489 zł33 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj II kwartał 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

723 690 zł53 m² 13 742,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Bieżanów, złocień okolice ul. Agatowej Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 31.03 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

2 900 zł39 m² 74,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe gustowne mieszkanie blisko centrum opis mieszkania: mieszkanie na wysokim parterze, w wysokim standardzie świeżo wyremontowane , zlokalizowane przy ul. Racławickiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W skotnikach N20 Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnego 3-pokojowego mieszkania w kameralnej części osiedla "zielona Polana" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagodowa

Borek Fałęcki,Kraków

499 000 zł38 m² 13 296 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jagodowej, dzielnica Borek Fałęcki. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie do zakupu, nieruchomość składa się z dwóch poziomów, znajduje się na 4 piętrze budynku bez windy, z lat 2000 przy ul. Radzikowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

589 000 zł35 m² 16 964 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 35 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Aleksandry. Lokal aktualnie odświeżany. Będzie dostępny pod koniec maja 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kantorowicka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

575 000 zł48 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone w spokojnej i zielonej części Krakowa. Lokal gotowy do umeblowania i aranżacji według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

549 000 zł32 m² 17 097,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Miejsce postojowe płatne dodatkowo 60 000zł Do sprzedania oferuję dużą, komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińskiego

Ruczaj,Kraków

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lipińskiego, dzielnica Dębniki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

802 389 zł53 m² 15 165,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,91m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 115 773 zł75 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

568 308 zł43 m² 13 362,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Biuro Nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa Krowodrza (łobzów), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

858 000 zł65 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, z 2025 roku bardzo wysoki; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: komórka lokatorska, nie ma gazu, nie ma balkonu, monitoring, winda, klimatyzacja;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

1 715 000 zł67 m² 25 456,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W trakcie wykańcania na woli justowskiej! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Borowego, dzielnica Wola Justowska. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 610 zł33 m² 78,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 03.04 Wyposażenie: Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Prądnik Biały,Kraków

1 774 036 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe gratis! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

7 900 zł64 m² 123,44 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowy luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 64 m2 z genialnym widokiem i 40 m2 tarasem w budynku położonym przy ulicy Stańczyka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

545 000 zł44 m² 12 302,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie.