dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

693 728 zł46 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Podgórzu Duchackim. Kameralny czteropiętrowy budynek z realizacją na IV kw 2025. Funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkania, zielone patio, komfortowe miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Idealne dla Rodziny, pod Inwestycję-Przestronne trzypokojowe, krowodrza, ulica Podkowińskiego/ Radzikowskiego. TA oferta W naszym biurze zarezerwuj przestronne piękne mieszkanie " piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Krowodrza,Kraków

2 400 zł27 m² 89,85 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować bardzo słoneczne mieszkanie na wynajem o powierzchni niespełna 27 m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

735 000 zł46 m² 15 978,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie ulicy Górników Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka z toaletą, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

679 000 zł41 m² 16 561 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Obozowej (podgórze, ruczaj). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka wanną i toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od kwietnia! Do wynajęcia przestronna, jasna kawalerka o powierzchni 37 m2 położona przy ul Nullo. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

760 898 zł56 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We spek English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

617 760 zł37 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kingi

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

799 001 zł42 m² 19 253 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie mieszkanie W inwestycji *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

903 393 zł61 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 32m2 przy ul. Raciborskiej (dzielnica Ruczaj) w Krakowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

760 000 zł60 m² 12 943,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie z loggią, 2 łazienkami i piwnicą Kraków, bieńczyce | 60,26 m Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

587 895 zł36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, nowe budownictwo, z 2025 roku bardzo wysoki; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: domofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring, nie ma balkonu, nie ma gazu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

1 074 200 zł53 m² 20 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 52,8 m2 na ul. Kotlarska - dzielnica: (grzegórzki). Mieszkanie usytuowane jest na 3 - piętrze w 4 piętrowym bloku z 1956roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

699 999 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m położone w zielonej i spokojnej części Nowej Huty. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

726 207 zł47 m² 15 295 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! atrakcyjna cena mieszkania i miejsce postojowe na niezależnej platformie w garażu gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 299 zł27 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe studio Z ogrodem zimowym - stara krowodrza Wolne od zaraz | Klimatyzacja | 100m od Parku Krakowskiego Szukasz prestiżowego miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z energią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartników

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

633 840 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dwustronne, dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie od południa! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

958 683 zł69 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

760 000 zł60 m² 12 612 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Albertyńskim. Osiedle posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

560 000 zł49 m² 11 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 osobne pokoje! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 089 820 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort i wygodę. Budynek 3 piętrowy łączący ze sobą funkcję mieszkalną i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

941 216 zł70 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Mistrzejowice,Kraków

758 000 zł48 m² 15 726,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jasne I przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią ul. Okulickiego mistrzejowice Kraków lokalizacja: na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone przy ul. Okulickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

847 230 zł55 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj II kwartał 2026 Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrony

Dębniki,Kraków

458 000 zł39 m² 11 713,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku z windą, o powierzchni 39,10 m2 z tarasem, zlokalizowane w Krakowie na granicy ze Skawiną- okolice Pętli Wrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 089 820 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

994 100 zł84 m² 11 786,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestrzeń stworzona z myślą o rodzinie, 30mkw pokoju dziennego! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 82,34 m położone na ostatnim, 5 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Prokocim,Kraków

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul.Heleny (Prokocim). Dwustronne mieszkanie (63mkw) składa się z trzech pokoi (salon z loggią),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Prokocim,Kraków

753 920 zł50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie.