dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 39 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korzeniowskiego

Wola Justowska,Kraków

1 580 000 zł64 m² 24 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

679 000 zł41 m² 16 561 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Obozowej (podgórze, ruczaj). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka wanną i toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafera

Grzegórzki,Kraków

3 950 zł48 m² 83,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie z kompletnym wyposażeniem, zlokalizowane na drugim piętrze budynku. Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego -lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 899 000 zł84 m² 22 742,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kazimierza Wielkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

725 000 zł52 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania na zielonej części Ruczaju. Dwa niezależne pokoje. Fantastyczna lokalizacja (kampus uj oraz przystanek tramwajowy 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie z pięknym widokiem, usytuowane na 8, ostatnim piętrze bloku z 2017 roku. Osiedle Piastów, dzielnica Mistrzejowice. Idealnie dla singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

3 800 zł44 m² 86,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, na wynajem posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Romana Kiełkowskiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Krowodrza,Kraków

730 000 zł56 m² 13 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkania gotowe do zamieszkania lokalizacja: osiedle zlokalizowanie w dzielnicy Biały Prądnik, przy ulicy Białoprądnickie. Miejsce dobrze skomunikowane z optymalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schweitzera

Prokocim,Kraków

535 000 zł43 m² 12 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Telimeny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,05 m , zlokalizowane w Krakowie przy ul. Telimeny, w 5-cio piętrowym bloku z 1984 roku. Lokal znajduje się na parterze i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

544 200 zł32 m² 16 948 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

710 000 zł37 m² 19 189,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,73m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

721 000 zł60 m² 11 937 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rydygiera na osiedlu Rżąka. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 0/4. Nieruchomość o powierzchni: 60,5 mkw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korzeniowskiego

Wola Justowska,Kraków

1 799 000 zł77 m² 23 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kraków

578 000 zł38 m² 15 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku na os. Jagiellońskie. Wnętrze jest spójnie urządzone, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Do Wilgi

Łagiewniki,Kraków

929 000 zł54 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z dwoma balkonami | Kraków - Łagiewniki / Podgórze | ul. Do Wilgi Szukasz mieszkania, które łączy świeżość nowej inwestycji z gotowym, wyposażonym wnętrzem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

805 000 zł53 m² 15 330,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 52,51 m , położone na1 p 5 piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

595 000 zł37 m² 15 870,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na kameralnym, monitorowanym osiedlu. Świetna opcja dla rodziny lub dla pary, dużo terenów zielonych. Miejsce postojowe, komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Krakowiaków,Kraków

930 000 zł84 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Z loggią Osiedle Krakowiaków nowa huta Kraków lokalizacja: na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na Osiedlu Krakowiaków w krakowskiej Nowej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Krakowie rejon Łobzów, ul. Tytusa Czyżewskiego. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górka Narodowa,Kraków

916 000 zł49 m² 18 785,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46 m | Prądnik Biały (górka Narodowa) | bez pcc | 0% prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Zielone

Nowa Huta,Kraków

370 000 zł20 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Zielonym, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

883 201 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

459 900 zł38 m² 12 102,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje na wysokim parterze, stan deweloperski, oddanie 4q 2027, super lokalizacja, super cena! Jeszcze masz możliwość zarezerwować najlepsze mieszkanie. Dostępne również na wyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szkolne,Kraków

849 000 zł65 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w starej części Nowej Huty na osiedlu Szkolnym. Mieszkanie: - jasna kuchnia z oknem, trzy pokoje, łazienka, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 999 zł32 m² 63,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w dzielnicy II Grzegórzki przy ulicy Aleja Pokoju 21 w Krakowie. Mieszkanie idealne dla osoby ceniącej świetną lokalizację. Mieszkanie: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

796 000 zł51 m² 15 607,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 51 m | 4 piętro z 4 | os. Teatralne | Nowa Huta To mieszkanie ma dokładnie to, czego wiele osób szuka: wygodny metraż, dwa ustawne pokoje, dużo światła i lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim - Kraków, nowa Huta, os. Szkolne Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Azory,Kraków

585 000 zł55 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza dla 55,2 m2 mieszkania na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Czerwińskiego, na Azorach. Czeka na Ciebie bardzo ,jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Branice,Kraków

566 801 zł47 m² 12 155,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne na start lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,66 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 028 280 zł63 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 usytuowane na parterze, nowego osiedla wybudowanogo w 2017 r. Oferta idealnie pasuje dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

775 000 zł64 m² 12 204,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 63,57 m | 7. piętro | Mistrzejowice | brak pcc i prowizji Opis ogłoszenia: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone na najwyższym, 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

850 000 zł56 m² 15 257,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą o powierzchni 55,71 m2 zlokalizowane na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Siewnej 2D. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemiarki

Dębniki,Kraków

719 000 zł47 m² 15 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaję mieszkanie z 3 osobnymi pokojami, o powierzchni 47 m2!+! W tej cenie zawarte jest również bardzo duże miejsce postojowe, w garażu podziemnym. Mieszkanie polożone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

550 000 zł47 m² 11 822,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Kraków, os. Na Kozłówce - ulica Okólna 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku, blisko komunikacji miejskiej. Oferta na wyłączność Mieszkanie do sprzedaży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Małe Błonia,Kraków

3 550 zł49 m² 72,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 49 metrów kwadratowych na ul. Buszka. Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się z jasnego, przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

2 600 zł56 m² 46,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z możliwością 3 pokoi - ul. Raciborska, ruczaj | 55,57 m | balkon | garaż Do wynajęcia przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 55,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,73 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku w spokojnej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

480 000 zł31 m² 15 691,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie własnościowe (pełna własność) o powierzchni 30,59 m2 na Osiedlu Oświecenia w Krakowie. Budynek z 2006 roku, wspólnota mieszkaniowa czynsz ok. 600 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 233 000 zł68 m² 18 132,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji to iq 2026 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące.