dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

Rynek pierwotny

733 600 zł45,85 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Prądnik czerwony to doskonałe połączenie komfortu i funkcjonalności. To propozycja dla osób, które cenią wygodę życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe ustawne mieszkanie z osobną funkcjonalną kuchnią w dzielnicy Nowa Huta - Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37 m² 15 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie przy ulicy Anny Jagiellonki w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - sypialnia - salon - aneks kuchenny - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 997 zł37,50 m² 12 533,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w zielonej i spokojnej części Krakowa to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort życia, prywatność oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

579 000 zł38 m² 15 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem w dzielnicy Dębniki na osiedlu Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Eng version below. Oferuję do wynajęcia (bez prowizji) nowoczesną, w pełni wyposażoną kawalerkę na Osiedlu Piltza X, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ruczaj w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł45,20 m² 16 792,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 45m2, czyżyny ul. Sołtysowska Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w inwestycji sołtysowska park zlokalizowanej w Czyżynach - dynamicznej dzielnicy Krakowa, której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 415 zł77,50 m² 11 811,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wiesz co jest dziś najtrudniejsze w znalezieniu sensownego mieszkania rodzinnego w Krakowie? Nie metraż. Nie nawet cena. Tylko to, żeby to mieszkanie faktycznie było wygodne do życia. Bo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 380 zł65,67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sosnowieckiej składające się z : -salon z aneksem kuchennym -2 Sypialnie -łazienka -przedpokój Do mieszkania przynależy duży balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł62,49 m² 13 362,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Osiedle Złocień. 3 pokojowe mieszkanie - 62,49 m 2. Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, z balkonem na 1 piętrze, 3-piętrowego budynku z 2006 r. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, mistrzejowice/prądnik Czerwony - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 426 zł71 m² 11 414,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 71 m | poniżej 11 500 zł/m | Mistrzejowice Zachodnia ekspozycja Takie ceny w nowych inwestycjach w Krakowie praktycznie już się nie zdarzają. 71-metrowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53,71 m² 12 102,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Bieńczyce os. Strusia nieruchomość: oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,71 m , usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> english below < mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe trzypokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Bonarka Living przy ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł66 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m przy ulicy Obozowej w Krakowie. Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł49,64 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku w znakomitej lokalizacji, ul. Młyńska, dzielnica Prądnik Czerwony. Budynek z około 1970 r. po.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł45,82 m² 14 164,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaoferować Państwu 2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Nowej Hucie na osiedlu Sportowym przy ul. Bulwarowej Przestronne mieszkanie położone jest na wysokim parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł52,10 m² 13 339,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kraków krowodrza górka ul. Opolska Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,1m2, położone na 9 piętrze w budynku wielorodzinnym z lat 70 tych przy ulicy Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł22 m² 17 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kraków Krowodrza Górka Prądnicka Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni około 22 metrów kwadratowych w budynku wielomieszkaniowych w świetnej lokalizacji. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł60 m² 24 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,25 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł71,80 m² 13 091,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 1224.00 zł; Budynek: blok nowy; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, klimatyzacja, łącze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,50 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok, wieżowiec, z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: piwnica, winda; Rozkład: pokoje nieprzechodnie;.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 000 zł42,67 m² 25 990,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,67 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (5,34 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł55,80 m² 14 068,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 950.00 zł; Budynek: blok, z 2001 roku W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, duży balkon, łącze internetowe, nie ma piwnicy;.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 700.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 60-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do generalnego remontu; Dodatkowo: duży balkon, duża piwnica, nie ma windy;.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł54,80 m² 16 970,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

DO remontu 3-pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią Kraków grzegórzki ul. Fabryczna 6 lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Fabrycznej 6,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,22 m² 13 414,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa Huta / Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach - 2 pokoje | 46,22m2 + balkon + piwnica | po remoncie forma Estates prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Sołtysowska Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 753 000 zł67,50 m² 25 970,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,46 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (7,62 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 438 000 zł57,55 m² 24 986,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,55 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,80 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł35 m² 101,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, położone w nowym budynku ulica Wrocławska w Krakowie.Jest to znakomita lokalizacja. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, z których jeden jest.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Na Wzgórzach w Krakowie. Nieruchomość położona jest na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł37,38 m² 12 306,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży kawalerka na Os. Na Skarpie w Nowej Hucie. Nieruchomość to klasyczny, nowohucki układ 1-pokojowego mieszkania z jasną kuchnia. Układ z potencjałem na ułożenie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł33,08 m² 18 440,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz małego, jednopokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji lub celujesz w bezpieczną inwestycję pod wynajem - to ta propozycja na Os. Avia 7 jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40,64 m² 19 660,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w rejonie Dąbia na ul. Dąbskiej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.