dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

Rynek pierwotny

990 143 zł81,83 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / przestronny apartament dla rodziny - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59,90 m² 13 171,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Obozowej w dzielnicy Borek Fałęcki. Lokalizacja: ulica Obozowa położona jest w spokojnej części Borku Fałęckiego, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 800 zł46 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na ul. Bolesława Czerwieńskiego w Krakowie. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

666 410 zł38,37 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł38 m² 14 210 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w Krakowie na osiedlu Bohaterów Września. Cena: 540 000 zł Układ mieszkania: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 539 zł57,73 m² 15 166,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe o metrażu 58 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,70 m² 11 773,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Tecnocasa prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 1994 roku, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Podlesie. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 796 zł34,84 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 134 000 zł74,25 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł25,60 m² 17 539,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wybierz wymarzone mieszkanie do końca kwietnia i skorzystaj z promocji "taniej o vat", w ramach której otrzymasz aż 8% rabatu! Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 914 zł37,51 m² 20 178,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43,63 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Nest Brokers zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania znajdującego się na nowoczesnym osiedlu Piasta Park w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,47 m² 94,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustawna kawalerka z wydzieloną częścią dzienną - Nowa Huta, os. Centrum B | 26,47 m Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,47 m , zlokalizowana w sercu Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne przytulne mieszkanie, o powierzchni ponad 40 m2, znajduje się na 3 piętrze w pięciopiętrowym prawie nowym budynku. Mieszkanie posiada: - metraż: 40 m2 - znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł60,02 m² 19 326,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 60,02 m z dużym tarasem położone na 1. piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z windą z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 300 zł51,41 m² 12 999,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł51,36 m² 17 231,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ulicy Staffa w Krakowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze, bardzo zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 840 zł50,12 m² 14 861,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 672 zł55,62 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 281 zł35,27 m² 18 210,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, w Krakowie na osiedlu Piastów. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe - do każdego pokoju osobne wejście. Lokal usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w apartamentowcu na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 240 zł65,37 m² 17 244 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prokocim Kozłówek ul. Spółdzielców - 44,32m2 / 2 pokoje / Balkon Loggia / Park Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,32m położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 820 zł60,05 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł67,60 m² 14 644,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Proponujemy Państwu funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67,60 m , położone na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2004 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 200 zł47,95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 z ogródkiem o powierzchni 38 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37,15 m² 16 958,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Gustowne, słoneczne 2-pokojowe Z balkonem komórką lokatorską oraz dużym parkingiem lokalizacja Prezentujemy bardzo ładne, klimatyczne, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Radzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 915 zł46,45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 800 zł33,25 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie w inwestycji atal Aleja Pokoju idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż prezentujemy nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł50,93 m² 12 546,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Marzysz o mieszkaniu z dużym ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Komfortowe mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni ok. 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53 m² 16 509 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Kraków, prądnik Czerwony, ul. Bohomolca | 53 m | nowe 2025 | balkon | garaż ( dodatkowo płatny 65 tys ) Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 233 zł75,39 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami o powierzchni ok. 75,39 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie (prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(english version below) Do wynajęcia kawalerka z wydzieloną sypialnią i balkonem - podgórze/łagiewniki tuż obok kapelanki/matecznego! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł58,34 m² 17 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,34 m2 zlokalizowane przy ul. Walerego Eljasza- radzikowskiego (prądnik Biały) Mieszkanie położone na 2 piętrze 4- piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł57,84 m² 11 998,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków Mistrzejowice os. Piastów 3 pokoje 57,84 m Oferta skierowana do osób poszukujących 3-pokojowego mieszkania, które można urządzić według własnego pomysłu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m mieszkalnej + 6 m loggia, zlokalizowane na 2. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Władysława Łokietka w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł53,09 m² 17 875,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,09 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Myśliwskiej, w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub dalszą.