dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kraków - Oferty wynajmu i sprzedaży

338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

338 ogłoszeń

790 000 zł68,40 m² 11 549,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,4 m , zlokalizowanego na parterze w 3-piętrowym budynku z 1981 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł28,60 m² 13 111,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kraków Stare Podgórze al. Dembowskiego 28,60 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 28,60 m2, znajdującego się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł59,80 m² 12 207,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z balkonem idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m (wraz z piwnicą), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

524 800 zł43,70 m² 12 009,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1970 roku. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje na Azorach | ul. Jaremy | Łazienka deweloperska Idealne pod inwestycję tgqphd|[] tgqphd|[] Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

879 500 zł55 m² 15 990,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bronowice, ul. Na Błonie | Po remoncie | 2 oddzielne pokoje | balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł45,23 m² 12 359,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania z dobrym układem, dużym potencjałem aranżacyjnym i świetną lokalizacją? Ta oferta to punkt wyjścia do stworzenia miejsca, które pokochasz od pierwszego dnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lipca urokliwe mieszkanie przy os. Tysiąclecia w Nowej Hucie english version below lokalizacja Dzielnica: nowa Huta Ulica: os. Tysiąclecia Przystanek: wiślicka W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,31 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

47 metrów rozsądku na Wzgórzach Krzesławickich. Mieszkanie, które nie udaje więcej, niż oferuje. Atuty: przestronny salon naturalnie łączy się z tarasem, tworząc miejsce do życia, odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

815 000 zł46 m² 17 564,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji, trzypokojowe mieszkanie na granicy dzielnic Krowodrza i Prądnik Biały w bezpośrednim sąsiedztwie Kauflandu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Olsza,Kraków

649 000 zł39 m² 16 800,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Uwaga ostatni moment na kupno, ogłoszenie znika 17.05.2026 Zainteresowany? Nie zwlekaj! Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wejścia. Składa się z: -salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

685 000 zł44 m² 15 452,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,33m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Spółdzielców 13 w Krakowie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Kwartowej ( Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, toaleta, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

475 000 zł35 m² 13 521,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,13 m , położone przy ul. Mała Góra w Krakowie (bieżanów Prokocim), na 10. piętrze 10-piętrowego bloku z lat 80-tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Azory,Kraków

560 000 zł36 m² 15 342,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory. Krowodrza, ul. Jaremy Kraków okolica: okolica doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu bardzo dobrze skomunikowaną kawalerkę z balkonem przy ul. Kwartowej w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie ma 35m i jest zlokalizowane na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kraków

539 600 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku na os. Jagiellońskie. Wnętrze jest spójnie urządzone, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Bieżanów,Kraków

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na III piętrze w budynku bez windy. Lokal składa się z jednego pokoju z balkonem, oddzielnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Żabiniec,Kraków

699 000 zł45 m² 15 372,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. M. Bobrzeckiej (żabiniec) mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 10 piętrowym zadbanym budynku z windą Dobrze doświetlone.z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Dywizjonu 303

Nowa Huta,Kraków

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku, w świetnej lokalizacji przy parku z dużego balkonu rozciąga się piękny widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prokocim,Kraków

799 900 zł51 m² 15 684,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Prokocim przy ul. Kozietulskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

470 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy mieszkanie jednopokojowe w os. Na Stoku. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, przedpokój - przynależna piwnica - bardzo dobry stan - do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

620 000 zł45 m² 13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Łużyckiej w Krakowie (os. Piaski Nowe, kurdwanów). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

758 000 zł57 m² 13 298,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na os. Kombatantów. Mieszkanie: - salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Okólnej. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

592 000 zł36 m² 16 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w okolicy Bronowic przy ul. Złoty Róg Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

563 000 zł49 m² 11 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie osiedla Rżąka przy ul. Rydygiera. Mieszkanie: - osobna jasna kuchnia, dwa pokoje, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Okólnej ( Podgórze) Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą - stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Zielone,Kraków

527 000 zł38 m² 13 688,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam do sprzedaży parterowe mieszkanie położone w bloku na os. Wysokim naprzeciwko Szpitala L. Rydygiera. Zielona okolica z bliskością szkół, liceum, sklepów oraz ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

779 000 zł54 m² 14 517,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Powstańców, dzielnica Prądnik Czerwony. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

745 000 zł50 m² 14 894 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w jedenastopiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Odrzańskiej - dzielnica Łagiewniki. 9 minut pieszo do przystanku Borsucza:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

709 000 zł56 m² 12 638,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3 pokoje | Osobna jasna kuchnia | Balkon | Parking za szlabanem Łużycka| 56,10 m | 7 piętro | Dwustronne Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysłouchów

Kurdwanów Nowy,Kraków

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne studio z oddzielną kuchnią o powierzchni 35 m2 znajdujące się przy ulicy Wysłouchów 32 w dzielnicy Kurdwanów Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

529 000 zł38 m² 13 848,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

cześć. Zróbmy to sprawnie. Dzwonisz, oglądasz, a ja pomagam Ci przejść przez cały proces zakupu. Daj mi chwilkę, rzut będzie na dniach. W razie potrzeby prześlę na maila. Widzimy się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wileńska

Prądnik Czerwony,Kraków

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę mieszczącą się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Rolniczego. Ze względu na świetną lokalizację oraz bliskość komunikacji miejskiej lokal może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heila

Wola Duchacka,Kraków

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od maja przestronne mieszkanie przy ul. Edwarda Heila na Woli Duchackiej. English version below lokalizacja Dzielnica: wola Duchacka Ulica: edwarda Heila Przystanek: wola Duchacka, bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

640 000 zł60 m² 10 756,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią położonego przy ul. Szopkarzy w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

638 000 zł44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie w stanie do własnej aranżacji położone w bloku przy ul. Młyńskiej. Budynek położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu ul. Pilotów, pilot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mistrzejowice,Kraków

760 000 zł57 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania czteropokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Złotego Wieku Mieszkanie: - jasna kuchnia, 4 pokoje, łazienka z toaletą.