dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kraków - Oferty wynajmu i sprzedaży

338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

338 ogłoszeń

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie | Kraków ul. Stachiewicza | 36,6 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 549 000 zł (możliwa transakcja wyłącznie gotówkowa) Powierzchnia: 36,6 m Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, prądnik Biały, ul. Pachońskiego Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,5 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Lokal składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł37,98 m² 13 665,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English below Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie, idealne dla osób ceniących wygodę miejskiego życia oraz szybki dostęp do centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Duża Góra w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Spacer na najbliższy przystanek tramwajowy oraz autobusowy oddalone około 220 m od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł21 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na os.Podwawelskim, 3p. w 4-piętrowym bloku z lat 70. Pokój z ekspozycją płd., aneks kuchenny w przedpokoju (lodówka + 2 palniki gazowe), łazienka (pralka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,79 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł54 m² 12 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w os. Oświecenia (nowa Huta, mistrzejowice). Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

950 000 zł48 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe 48 m2, po generalnym remoncie, jasne i słoneczne ( wschód- zachód). W skład mieszkania wchodzi: salon (duży pokój) 20m2 mały pokój (sypialnia) 12m2 kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

784 500 zł60 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - Kraków, prądnik Biały, ul. Pachońskiego Do sprzedaży oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na parterze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł58 m² 18 431,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 58 m w Krakowie, krowodrza ul. Rolnicza Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Rolnicza Cena: 1 069 000 pln (do negocjacji) Powierzchnia: 58 m Piętro: 8 piętro z 10 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Kraków, przy ul. Jana Sas-Zubrzyckiego - w miejscu cenionym za dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę miejską. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł36,25 m² 16 165,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,25 m , zlokalizowane przy ulicy Białoruskiej w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka. Oferta na wyłączność. We.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i stylowe 2-pok. mieszkanie na wynajem z balkonem znajdujące się przy ul. Chrobrego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków - Krowodrza, ul. Łokietka Mieszkanie na wynajem o powierzchni 47 m2 położone na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z połowy lat 70. XX wieku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Мы также говорим на русском! ul. Wielicka, podgórze, kraków. obok: ul. Jerozolimska, ul. Heltmana, "kabel", płaszów atuty nieruchomości: przygotowane pod remont Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Czerwonym przy ul. Janusza Meissnera. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,67 m² 15 090,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Kraków - Bieńczyce | 43,67 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 43,67 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł42 m² 14 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Na Stoku. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój - balkon (3m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje na wynajem atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie , położone w bardzo dobrej lokalizacji przy al. Armii Krajowej w dzielnicy Krowodrza. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł38 m² 14 210 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w Krakowie na osiedlu Bohaterów Września. Cena: 540 000 zł Układ mieszkania: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł31 m² 14 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w dynamicznej, centralnej części Krakowa, przy ulicy Józefa Wybickiego. To doskonała propozycja dla osób żyjących.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57 m² 14 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,67 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Teligi w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,04 m² 12 254,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie na Prokocimiu ul. Teligi lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem po remoncie | dh Wanda | świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m , położone na 8. piętrze zadbanego bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,50 m² 13 175,26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy do sprzedaży widokowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 zlokalizowane na os. Niepodległości, dz. Bieńczyce w Krakowie. Składa się z : - dużego pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 54,6 m, usytuowane w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,08 m² 11 284,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka, przy ul. Estońskiej w miejscu cenionym za dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 46m , zlokalizowane przy ul. Jana Sas-Zubrzyckiego , w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Oferta na wyłączność We.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza Mieszkanie o powierzchni 34 m położone na 11. (ostatnim) piętrze 11-piętrowego bloku. Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kraków, os. Krowodrza Górka - ul. Rusznikarska - trzypokojowe z jasną kuchnia, duża loggia, 1 piętro opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł70,50 m² 11 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, rodzinne mieszkanie położone przy ul. Stróża Rybna w Krakowie. Lokal idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub do wynajmu na pokoje. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków - prądnik biały - ul. Turystyczna Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone bezpośrednio przy Placu Ibramowskim. Mieszkanie składa się z trzech zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł51,96 m² 11 720,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w cichej i spokojnej lokalizacji - ul. Dobrego Pasterza - okolice Parku Wodnego. Oferta dostępna wyłącznie W nest brokers Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36,82 m² 15 616,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia os. Jagielońskie. Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej i zielonej części Krakowa, bieńczyce. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,34 m² 12 991,13 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie zaadaptowane z dawnej pracowni, znajdujące się przy ul. Na Błonie na osiedlu Bronowice Nowe (widok). Lokal ma formalny status lokalu użytkowego! W kw.

Szczegóły ogłoszenia

819 999 zł68,50 m² 11 970,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Kraków, w zielonej i dobrze zorganizowanej części dzielnicy Nowa Huta na Osiedlu Ogrodowym. Układ mieszkania: trzy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24,70 m² 17 206,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena mieszkania. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Bronowicach w Krakowie. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Na Błonie, na IV piętrze bez windy. Na powierzchnię 24.7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65,60 m² 12 042,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Czyżyny - 3 pokoje | 63,3 m | balkon | piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł36,28 m² 13 699,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze w dzielnicy Azory, przygotowane do prac wykończeniowych. Dzięki otwartej ekspozycji na zieleń i boiska, wnętrze jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków - Nowy Prokocim - ul. Erazma Jerzmanowskiego - kawalerka z osobną kuchnią oraz loggią Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m , znajdujące się na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij