dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kraków - Oferty wynajmu i sprzedaży

338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

338 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w osiedlu Oświecenia ( Mistrzejowice). Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

2 000 zł26 m² 78,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nformacje podstawowe Mieszkanie oferowane bezpośrednio od właściciela (bez prowizji) Oferuję do wynajęcia mieszkanie 1 - pokojowe o powierzchni 25,56 m2 znajdujące się na 4 piętrze 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

495 000 zł42 m² 11 674,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Umowa przedwstępna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,40 m , położone na niskim parterze z balkonem i z bezpośrednim wyjściem na teren zielony. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mistrzejowice,Kraków

850 000 zł73 m² 11 586,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja do 01.06.2026R. Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, funkcjonalność i duży potencjał aranżacyjny? Ta oferta spełni oczekiwania osób, które chcą stworzyć swoje wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mistrzejowice,Kraków

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, mistrzejowice - 3-pokojowe mieszkanie blisko parku Z dogodnym dostępem do komunikacji - na wynajem lokalizacja Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińskiego

Dębniki,Kraków

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam do sprzedaży duże mieszkanie przy ul. Lipińskiego w stanie do odświeżenia. Pod kątem lokalizacji, metrażu i rozkładu lokal idealnie sprawdzi się dla potrzeb rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Czyżyn w osiedlu Dywizjonu 303. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - stan do zamieszkania /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

779 000 zł45 m² 17 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu elegancko urządzone, gotowe do wejścia, jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa - Bronowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysłouchów

Kurdwanów Nowy,Kraków

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne studio z oddzielną kuchnią o powierzchni 35 m2 znajdujące się przy ulicy Wysłouchów 32 w dzielnicy Kurdwanów Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

570 000 zł28 m² 20 712 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: telefon: 728* 341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

885 000 zł60 m² 14 628,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Fenig Home przedstawia 3 pokojowe mieszkanie 60,5m2 z osobną kuchnią na osiedlu Kurdwanów. Blok z 1983 roku Piętro 5/10- dwie windy w budynku Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

747 300 zł53 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w os. Tysiąclecia (mistrzejowice) Mieszkanie: - salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie (do jednej przejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

679 000 zł46 m² 14 735,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującym się na os. Bohaterów Września w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46,08m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł54 m² 46,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,86 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - os. Oświecenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

829 000 zł72 m² 11 594 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do remontu wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: os. Złotego Wieku- mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

699 999 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje przy Zalewie Nowohuckim - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

515 000 zł33 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji: *510* 297 *341 Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić pod siebie lub potraktować jako inwestycję pod wynajem? A może zależy Ci na funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Krzesławice,Kraków

479 000 zł36 m² 13 232 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią | 36,2 m | 4 piętro | Osiedle Na Stoku | zieleń i przestrzeń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lentza

Azory,Kraków

520 000 zł37 m² 13 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Krakowie w dzielnicy Azory. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1960 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł48 m² 16 288,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie, do którego chce się wracać Stylowe, pełne światła wnętrze; ciepłe, naturalne drewno, designerska kuchnia z wyspą i widok na miasto, który codziennie buduje klimat tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

650 000 zł47 m² 13 894,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Мы также говорим на русском! oferta tylko U nas! na wyłączność - nie szukaj dalej :) ul. Bajeczna, dąbie, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, aleja Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Bronowice Małe,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie generalnym przy ul. Bronowickiej świetna lokalizacja i komfortowe warunki! Wynajem bezpośrednio od właścicielki, wszelkim pośrednikom z góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

721 000 zł60 m² 11 937,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60,4 m , zlokalizowanego przy ul. Rydygiera w dzielnicy Bieżanów. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

749 000 zł50 m² 14 974 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w jedenastopiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Odrzańskiej - dzielnica Łagiewniki. 9 minut pieszo do przystanku Borsucza:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grzegórzki,Kraków

619 000 zł37 m² 16 613 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Мы также говорим на русском! Aleja Pokoju, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, fabryczna, cystersów, mogilska, grzegórzecka, lema vibe home prezentuje wyjątkowo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Skała AK

Krowodrza Górka,Kraków

680 000 zł57 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe w pięknej okolicy Parku Krowoderskiego, ul. Batalionu Skała ak. Widokowe 10 piętro - budynek ocieplony - 3 mieszkania na kondygnacji Mieszkanie ma powierzchnię - 57,35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Nowa Huta,Kraków

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie w stanie do własnej aranżacji położone na 1 piętrze bloku na os. Złotego Wieku. Widok z balkonu na niezabudowany teren Plantów Mistrzejowickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Krakowie, na Azorach przy ul. Jaremy, dostępne od zaraz. Lokal jest cichy, ciepły, w pełni umeblowany i oferuje przyjemny widok. Ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

615 000 zł42 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Na Stoku. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój - balkon (3m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

600 000 zł39 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39 m w Krakowie przy ul. Białoruskiej, z loggią i oddzielną, jasną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

659 000 zł54 m² 12 249,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m z dużą otwartą przestrzenią. Kuchnia jest połączona z salonem, a do tego została wydzielona osobna przestrzeń na sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie dwupokojowe 43,28 m2 na trzecim piętrze przy ulicy Dworcowej 1700zł +czynsz 1000zł + 100 zł media(gaz,prąd,woda ) Kaucja 2000 zł Od 01.05.2026dostępne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

670 000 zł45 m² 14 830 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Piastów/ Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować 1 pokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców 32. TA oferta tylko U nas! opis: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

721 000 zł60 m² 12 016,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w rejonie osiedla Rżąka przy ul. Rydygiera. Mieszkanie: - salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

699 000 zł52 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , w świetnej lokalizacji, przy ul. Duża Góra w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Bieńczyce w os. Na Lotnisku Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z toaletą, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Okólnej ( Podgórze) Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą - stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów