dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,19 m² 16 931,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Miło mi zaprezentować komfortowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Białym. Komfortowe, jasne i przytulne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ok. 50 m2 wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu słoneczne mieszkanie położone na kameralnym, zielonym osiedlu Złota Podkowa w Bronowicach Małych. Bliskość pętli tramwajowej zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Eleganckie mieszkanie W bardzo dobrym stanie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 zlokalizowane w atrakcyjnej i zielonej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

687 000 zł45,10 m² 15 233 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 45 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38,67 m² 18 619,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wejścia mieszkanie z antresolą tuż obok Zakrzówka! 38,67 m | ul. Zakrzowiecka 31a. Szukasz nowoczesnego mieszkania, z którego okien widać zieleń, a po pracy możesz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35,50 m² 15 464,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

*zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, topowa lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-29

1 299 000 zł72,88 m² 17 823,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

72,88 m | 3-4 pokoje | 2 balkony | 1 piętro | Czyżyny ul. Sikorki Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 1. piętrze w budynku z 2019 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,51 m² 18 823,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 26,51 m znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego, zaledwie dwupiętrowego budynku. Kameralna zabudowa zapewnia ciszę, prywatność i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł67 m² 13 402,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Widokowe mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od zaraz, ul. Polonijna, 11. piętro z panoramą na Kraków i zachody słońca. Widok na kopiec Kraka i Kościuszki, w oddali Rynek Główny.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul. Powstańców w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł37 m² 12 405,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią w stanie do remontu, w doskonałej lokalizacji: olsza / ul. Bohaterów Wietnamu (przy Rondzie Młyńskim). Ogrzewanie i cwu miejskie / Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 000 zł64,67 m² 14 318,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie idealne dla Rodziny: 4-pokoje z balkonem i 2 łazienkami. Tu znajdziesz zieleń i miejsce do odpoczynku, a w zasięgu spaceru: infrastrukturę dla wygodnego życia na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji Biuro nieruchomości vavelia prezentuje z wyłączną przyjemnością ofertę sprzedazy mieszkania w stanie deweloperskim: - 40 m2 - 2 pokoje - przestronny taras od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 000 zł68,26 m² 14 166,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne dla rodziny - wygodne 4-pokojowe z widokiem na zieleń i rozwiniętą infrastrukturą w zasięgu spaceru: glogera 32 - Prądnik Biały ukończona inwestycja - ostatnie wolne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł55 m² 14 345,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września w Krakowie, znajdujące się na 2 piętrze (dostępne jest również mieszkanie na 3 piętrze) w 7 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł40,52 m² 15 769,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 639 000 zł Powierzchnia: 40,52 m2 Piętro: 3/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł39,99 m² 14 728,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł40,29 m² 16 058,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,50 m² 11 028,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kraków Prądnik Biały ul. Pachońskiego trzypokojowe mieszkanie w budynku z windą Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 52,5m , znajdujące się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48,92 m² 15 535,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kraków Prądnik Biały - ul. Siewna dwupokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2022r. Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 48,92m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **sprzedam przytulne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką ul. Krzywy Zaułek, bronowice, kraków** Szukasz mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37 m² 15 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam/zamienię 2-pokojowe mieszkanie Azory, ul. Marii Jaremy świetna lokalizacja Kraków, azory (prądnik Biały) ul. Marii Jaremy jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43 m² 13 953,49 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , które zlokalizowane jest w samym sercu Bieńczyc - na osiedlu Albertyńskim. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kraków Dębniki / Ruczaj | 3 pokoje | 2 ogródki + taras + balkon | garaż Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł82,34 m² 17 476,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

82,34 m | 4 pokoje | 1 łazienka + wc | balkon 10,66 m | wysoki standard | płaszów | 15 min do centrum Komfortowe mieszkanie rodzinne w nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł56,13 m² 18 884,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Negocjacja ceny, szybka sprzedaż Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania na Ruczaju - idealne zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i inwestycja! Lokalizacja i podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38 m² 16 316 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje/38 m2/balkon/piwnica/ul.Borkowska/2009r. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane w 3-piętrowym bloku na pierwszym piętrze przy ulicy Borkowskiej. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36,66 m² 87,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku i została.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł36,60 m² 21 830,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku i została.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł60,40 m² 12 897,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne, zadbane i bardzo przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,4 m , położone na wysokim parterze w spokojnej i zielonej części Krakowa Rżąka,.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł43,80 m² 14 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Spółdzielców 4, usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowoczesne wnętrze z dużym balkonem i miejscem postojowym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.