dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 206 ogłoszeń

1 630 000 zł106,70 m² 15 276,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowy apartament z trzema sypialniami [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy przestronne, ponad 106 m czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

774 000 zł50 m² 15 480 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie 50 m ul. Pychowicka 18, kraków (dębniki / Ruczaj) Szukasz jasnego, zadbanego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa? To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,73 m2 + balkon, które już zostało oddane. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą część dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 120 zł39,57 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku pcc. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,57 m, zlokalizowane w nowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

991 650 zł66,11 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 208 zł70,83 m² 16 238,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 500 zł53 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Łobzów, ul. Cieszyńska, nieruchomość znajduje się w zamkniętym kompleksie 4 budynków z portierem i monitoringiem. Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

698 560 zł21,83 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1889

Apartament inwestycyjny z wyjątkowym standardem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikatowy apartament w odrestaurowanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 842 zł36,45 m² 15 660,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie | ul. Makowskiego / | oferta na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie z 3 osobnymi pokojami i jasną kuchnią, położone na 3. piętrze ocieplonego kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,40 m² 13 362,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ta oferta tylko u nas! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 46.4 m2, znajdujące się w Nowej Hucie, na Os. Przy Arce. To.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,67 m² 14 628,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w niskim, 4 piętrowym bloku, położone na 2. piętrze, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł44,60 m² 14 573,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków krowodrza górka ul. Siemaszki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,6 m2, położone w świetnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od pętli tramwajowej i autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł71,52 m² 12 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,52 m2 z oddzielną jasną kuchnią, tarasem, balkonem oraz dużą komórką lokatorską na bliskich Klinach przy ulicy Borkowskiej. Atuty! *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 118 zł48,96 m² 15 382,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, 47m2 położone w osiedlu Krowodrza Górka przy ul. Łokietka. Osiedle powstało w latach 70 tych, pełne zieleni, placów zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 524 zł43 m² 12 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A/a2.25 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 42,74 m2 plus balkon w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

958 333 zł63,09 m² 15 189,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 63,09 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,30 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Grzegórzki , al. Pokoju , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł63 m² 22 063,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Elegancki apartament 63 m w odrestaurowanej kamienicy z windą - Kraków, stare Miasto. Prezentujemy unikalną nieruchomość łączącą prestiż historycznej zabudowy z nowoczesnym komfortem,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł44,51 m² 16 401 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Wielickiej. Budynek ogrodzony, z cichobieżnym windami, dużym garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje, osobna kuchnia I balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem obok kampusu uj W atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.50m2 znajdujące się na parterze w bloku 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł38,19 m² 15 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i pcc | bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja na Ruczaju Kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań i świetna lokalizacja! Ruczaj, kraków - Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 339 zł51,97 m² 15 400,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł67 m² 22 985,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje prezentuje na sprzedaż przestronne dwa niezależne pokoje z łazienkami , antresolami i aneksami kuchennymi na ulicy Krowoderskiej w odnowionej kamienicy.Faktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 418 zł42,78 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł55,37 m² 18 873,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie w sercu inwestycji solar garden komfort, styl i świetna lokalizacja Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł77,50 m² 16 127,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ustawne, unikatowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,5m2, na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1930 roku, ul. Rydla, rejon Bronowice Małe. Budynek zwany "generalską kamienicą",.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

920 000 zł53,70 m² 17 132,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla wymagającej pary, rodziny z dzieckiem, lub osób ceniących nowoczesność, komfort i technologię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 062 075 zł72,25 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze mieszkanie gotowe do odbioru Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72.25 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,10 m² 17 565,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

WYJĄTKOWA OFERTA - NIEZWYKLE USTAWNE MIESZKANIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 970 zł43,35 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 000 zł44,14 m² 14 748,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż| | ul. Kajetana Stefanowicza, kraków Lokalizacja: kraków, prądnik Biały - ul. Kajetana Stefanowicza Metraż: 44,14 m Opis inwestycji: na sprzedaż przestronne, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,37 m² 25 456,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży mieszkanie 67,37 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym (24,38 m2) - sypialni z garderobą (15,40 m2) - pokoju (11,29 m2) - przestronnej łazienki (5,84 m2) - 2 ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł77,01 m² 17 789,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 203 zł46,98 m² 15 329,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,98 m w nowej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji, co pozwala dostosować wnętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 000 zł60 m² 16 033,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie - 3 pokoje, 59 m powierzchni użytkowej, 1 piętro, loggia 4,3 m . Gotowe od odbioru od razu! Największy plus? Salon z aneksem ma 27,7 m i duże narożne okno. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

930 600 zł77,54 m² 12 001,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe pięciopokojowe mieszkanie z dwoma osobnymi ogrodami w nowej inwestycji przy ulicy Gustawa Morcinka. I pcc! Nowe, kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Gustawa Morcinka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 579 000 zł122 m² 12 942,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026