dowolna

Mieszkania przy parku Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

451 ogłoszeń

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kraków Mieszkanie inwestycyjne w centrum Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 25m2, zlokalizowane na niskim parterze przy ul. Zygmunta Augusta w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 z balkonem, bronowice ul. Conrada zostań pierwszym najemcą budynek Z 2025 roku dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Conrada Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł58 m² 12 724 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ruczaj, przestronne 2 pokoje z garderobą | możliwość aranżacji 3 pokoi | Jeśli standardowe 50 m to dla Ciebie za mało i szukasz prawdziwej przestrzeni do życia - to mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 176 zł66,28 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków - Krowodrza, ul. Łokietka Mieszkanie na wynajem o powierzchni 47 m2 położone na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z połowy lat 70. XX wieku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł69 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł59,10 m² 11 150,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu, położone przy ul. Kordiana w dzielnicy Kurdwanów w Krakowie. Oferta dostępna wyłącznie w naszej agencji! Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków - Grzegórzki, rondo Mogilskie, ul. Cystersów Mieszkanie dla singla lub dla pary na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Cystersów Mieszkanie na wynajem o powierzchni 29 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,90 m² 15 892,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kraków- mieszkanie w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40,90 m2, zlokalizowane przy ul. Skorupki w zadbanej kamienicy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł54 m² 20 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 10 minut od Rynku Głównego pieszo, 5 minut do agh co sprzedajemy? Mieszkanie o powierzchni 53.6m2 znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł29,10 m² 14 432,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

***rezerwacja*** Kawalerka 29 m w zielonej okolicy świetna lokalizacja tuż przy Parku Tysiąclecia Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,1 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

10 200 zł103 m² 99,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne biuro w secesyjnej kamienicy - idealne pod kancelarię | 103 m | Kraków - Stare Miasto lokalizacja: prestiżowy lokal biurowy położony w samym sercu Krakowa - zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,35 m² 14 131,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 25m2 w Krakowie, azory ul. Stachiewicza mieszkanie przyjazne zwierzętom Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 1800 zł + wszystkie opłaty 800 zł (w tym czynsz administracyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł120 m² 22 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak pcc ig: katarzyna_nowak_vavelia Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży unikatowego apartamentu dla wymagającego Klienta, mieszczącego się w prestiżowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł126,02 m² 13 093,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kraków Dwupoziomowy apartament z dużym potencjałem aranżacyjnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 126,02 m2, zlokalizowane na 4 i 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Wykończone mieszkanie z balkonem Cicha okolica Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze na osiedlu Dywizjonu 303 tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 320 zł61,11 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. To kameralna okolica z niską zabudową, która.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28,50 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem znajdującą się w dzielnicy Prądnik Biały, przy ul. Pękowickiej, przecznica Łokietka. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 974 zł38,27 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków ul. Stachiewicza | 50 m2 Lokalizacja: kraków, łobzów, ul. Stachiewicza Cena: 749 000 zł Powierzchnia: 50 m2 Piętro: 2 piętro Budynek: blok.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40,34 m² 16 088,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz komórką lokatorską ul. Przewóz lokalizacja. Inwestycja "przewóz" stworzona z myślą o codziennym komforcie i miejskim stylu życia. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł50,93 m² 12 546,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Marzysz o mieszkaniu z dużym ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Komfortowe mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni ok. 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł22,50 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ PRZY PLANTACH DIETLOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 042 zł69,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym W cenie mieszkania! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł117 m² 15 811,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy Parku Krakowskim paryski loft w sercu miasta Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone w stylowej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Zlokalizowane w Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 309 000 zł70 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż stylowe, 4 pokojowe w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m przy ul. Walerego Sławka, zaledwie kilka minut spacerem od Galerii Bonarka. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł91 m² 17 582,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie 91 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 600 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 91 m Piętro: trzecie piętro w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł66,90 m² 11 659,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Ks. Piotra Ściegiennego 4-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł48,64 m² 16 755,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż | Nowoczesny apartament z ogródkiem | Imperial Citi Yes | Czyżyny Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł41 m² 97,54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu w nowoczesnej inwestycji Zabłocie Concept, przy ul. Zabłocie 27. Apartament o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23,30 m² 17 124,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka blisko centrum Kraków Lubicz Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę o powierzchni 23,3 m , zlokalizowaną przy ulicy Ariańskiej w samym sercu Krakowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, z balkonem przy ulicy Karola Bunscha, ruczaj/dębniki. Budynek z 2022 roku, nowoczesna architektura, 2.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł51,84 m² 15 721,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Proponujemy Państwu do zakupu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,84 m , położone na parterze w bloku z 2012 roku w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł46,76 m² 21 385,78 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na wysokim 14 piętrze, z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie o pow. 46.76 m2 składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł28 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz- 28 m | kraków | prądnik biały Do wynajęcia nowe, niezamieszkane wcześniej mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane przy ul. Bociana 8b.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł70,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

2-stronne 4-pokojowe mieszkanie z salonem od strony południowej! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł30,24 m² 24 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,26 m znajdujące się na 4 piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Rewitalizacja kamienicy zakończona w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 141 452 zł73,17 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków, olsza, wieczysta, okolice ul. Meissnera. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 73,17 m2, wraz Z tarasami O powierzchni 60,26 m2, 0/V,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij