dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

879 000 zł60 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Total Estates Concept prezentuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w kultowym budynku na Os. Teatralnym w Nowej Hucie. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Józefińska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

420 000 zł21 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna garsoniera Z antresolą, ul. Józefińska, podgórze Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 20,9 m2 + powierzchnia antresoli 8,6 m2, znajdujące się na parterze w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piasek,Kraków

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Krakowa Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

780 000 zł52 m² 14 559,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wykończone mieszkanie na Podgórzu Duchackim. Opis nieruchomości: mieszkanie jest wyposażone we wszystkie podstawowe sprzęty agd i posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

423 250 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji w Branicach (nowa- huta). Mieszkanie o powierzchni ok. 34m2 oddawane będzie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny, zarówno tramwaj jak również autobus miejski w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Czyżyny,Kraków

813 834 zł43 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czyżyny - al. Pokoju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament przy al. Pokoju, dzielnica Czyżyny w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3-cim piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Librowszczyzna

Stare Miasto,Kraków

1 531 700 zł58 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Przedstawiam wyjątkowo urokliwe i klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Krakowa usytułowane na trzecim piętrze w 4-piętrowej, pięknej zabytkowej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

750 000 zł39 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prądnik czerowony - ulica lubańska - osiedle ulubion Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Czerwony , ul. Lublańska w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Prądnik Biały,Kraków

555 000 zł31 m² 17 903,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe na zdrowej do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położna przy ul. Zdrowa, (dzielnica Prądnik Biały). W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz sportowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

340 000 zł27 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 mieszące się w Krakowie na Bieżanowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

885 240 zł49 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków-stare podgórze | nowy apartament | 2 pokoje | widok | mb estates rezerwacja inwestycja Wyjątkowe mieszkanie, które znajduje się w pięknie odnowionej i rozbudowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Krowodrza,Kraków

3 450 zł56 m² 61,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie z klasą przy ulicy Chełmońskiego. English version below lokalizacja Dzielnica: bronowice Wielkie Ulica: chełmońskiego Przystanek: chełmońskiego W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Małysiaka

Kliny Zacisze,Kraków

1 490 000 zł87 m² 17 126,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

English below Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić apartament wykończony w wysokim standardzie z sauną Infrared i wanną z hydromasażem. Nieruchomość zlokalizowana w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna od 1 marca Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu na wynajem dużą kawalerkę na Wiślanych Tarasach, ul. Grzegórzecka. Lokalizacja: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Bronowice Małe,Kraków

2 199 665 zł102 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bronowice - lindego - piękny apartament 102 M2 - 4 pokoje - taras Do sprzedania jedno z najepszych mieszkań w nowej inwestycji w zielonej części Krakowa w dzielnicy Bronowice. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł48 m² 52,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Mieszkanie dostępne |r| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 47.70m2 na osiedlu Złotego Wieku w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł81 m² 45,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz rewelacyjne mieszkanie przy ul. Obozowej english version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: obozowa Przystanek: torfowa W pobliżu: sklepy spożywcze oraz punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

880 000 zł36 m² 24 788,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1 pokój W wysokim standardzie! grzegórzki! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Masarskiej (dzielnica Grzegórzki). Okolica posiada świetnie rozbudowaną infrastrurkturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

654 113 zł33 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,87 m2 zlokalizowane na parterze w 5-piętrowym nowym budynku przy Alei Pokoju - Inwestycja atal. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, który zadbał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

799 000 zł65 m² 12 251 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ciesielskiego / Galicyjskiej w Krakowie (dzielnica Czyżyny). Zakup bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawel,Kraków

1 040 000 zł58 m² 17 845 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż do własnej aranżacji o powierzchni 58,28 m . To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bieżanów,Kraków

378 000 zł27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Grzybek nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 27 m2 ( powierzchnia użytkowa 18 m2). Lokal mieści się na 2 piętrze dwu piętrowej świeżo wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Kraków

1 250 000 zł58 m² 21 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowym budynku Angel Plaza, położonym w samym sercu Krakowa Stare Miasto, przy ulicy Zwierzynieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kazimierz,Kraków

895 000 zł42 m² 21 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 1 - pokojowy apartament o powierzchni 42m2 wykończony w wysokim standardzie znajdujący się w centrum miasta. Lokalizacja: ulica Starowiślna zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 200 zł36 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Radzikowskiego Mieszkanie dostępne od kwietnia opis mieszkania : Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

559 500 zł34 m² 16 217,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 osobne pokoje na Bronowicach! Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 znajdujące się w budynku z roku 2006. Budynek umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

519 000 zł39 m² 13 383,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 38,78 m2 usytuowane na czwartym piętrze (poddasze) 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

879 000 zł60 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamienna

Krowodrza,Kraków

1 050 000 zł41 m² 25 622,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,98 m , znajdujące się w wyjątkowej lokalizacji na Starym Mieście w Krakowie przy ul. Kamiennej. Lokalizacja: świetnie skomunikowana część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 44m2 z dużym tarasem, znajdujące się w inwestycji Wiślane Tarasy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

645 000 zł39 m² 16 454,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane i widokowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Henryka Pachońskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Prokocim,Kraków

878 472 zł70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i osobną kuchnią - świetnie skomunikowane - nowe bez pcc i prowizji i gotowe do odbioru. Na co zwracasz uwagę szukając nowego mieszkania? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

816 000 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje na Woli Justowskiej! Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 z dwoma balkonami z roku 2001, znajdujące się w prestiżowej dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topazowa

Złocień,Kraków

406 000 zł29 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie na sprzedaż Złocień - ul. Topazowa Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 615 420 zł87 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

1 159 000 zł51 m² 22 725,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 3 pokojowe mieszkanie w bardzo zielonej i spokojnej części Płaszowa! Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela (brak prowizji!) Właściciel wynajmie 3-pokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym niedaleko Bonarki. Mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

719 000 zł51 m² 14 098 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania komfortowe mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 51m z balkonem, zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Lasówka. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

839 965 zł35 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowe mieszkanie! nie było zamieszkane! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,45 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy w pobliżu ul. Kalwaryjskiej - dzielnica Stare Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

810 000 zł40 m² 20 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2