dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Grzegórzki,Kraków

999 999 zł48 m² 20 665,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa na Grzegórzkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

819 000 zł44 m² 18 741,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeśli poszukujesz nowego 2 pokojowego mieszkania, idealnego pod najem krótkoterminowy w ścisłym centrum Krakowa, blisko Rynku Głównego, zapoznaj się z moją ofertą. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

199 000 zł17 m² 11 845,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o metrażu 16,8 m2 położona na pierwszym piętrze. Lokal składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym / antresola - łazienki z toaletą Mieszkanie kupujesz w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

679 000 zł49 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sanockiej (podgórze Duchackie). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową; liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

1 299 000 zł65 m² 19 938,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lema 5 w Krakowie - dzielnica Grzegórzki. Nieruchomość ma powierzchnię 65,15 m2, na którą składają się: salon z dużym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mitery

Stare Podgórze,Kraków

689 000 zł35 m² 19 512,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! apartament 2 pokojowy na starym podgórzu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na klimatycznym Starym Podgórzu. Nieruchomość położona na 2 w 2 piętrow ej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

749 000 zł49 m² 15 436,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biura rama Home ofertuje 2 pokojowe mieszkanie na krakowskiej Olszy. Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z: - 2 pokoi (18,22 i 13,50m2) - jasnej kuchni (9,49m2) - łazienki (2,93m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grodzka

Stare Miasto,Kraków

2 000 000 zł50 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękny apartament W samym sercu krakowa, na ostatnim piętrze W kamienicy na ul. Grodzkiej O metrażu 50M2! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krowodrza,Kraków

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate zaprasza do zapoznania się z przestronnym, 55-metrowym mieszkaniem na wynajem, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnym układem. Położone w dzielnicy Krowodrza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

7 500 zł85 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stare podgórze - nadwiślańska 1 3 pokoje - 85m2 - taras - dwa poziomy Do wynajęcia wyjątkowy dwupoziomowy apartament przy najpopularniejszej ulicy Krakowa - Nadwiślańskiej. To miejsce w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane jest w okolicach Ronda Mogilskiego, blisko Galerii Krakowskiej przy ul. Mogilskiej. Idealne dla singla lub pary. Nowo wykończone, w pełni wyposażone, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

799 000 zł57 m² 13 961,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57,23 m zlokalizowane przy ulicy Kobierzyńskiej 96 w dzielnicy Dębniki, kraków. Nieruchomość znajduje się w sercu osiedla Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę, która może stać się Twoim nowym domem! Przejrzysty układ, atrakcyjna lokalizacja i wyjątkowe udogodnienia - wszystko, czego potrzebujesz w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

11 500 zł137 m² 83,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu apartament na ulicy krupniczej O pow. 137 M2 składający się Z: - 3 sypialni - salonu połączonego z kuchnią - jadalni - łazienki - toalety Apartament położony na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

1 118 000 zł59 m² 18 897,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowa z prywatnym, dużym garażem Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję gotowe do wejścia, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,16 m2 z roku 1960 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

539 500 zł36 m² 15 146 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup mieszkania bez podatku pcc Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym powierzchni 35,62m2 w nowopowstałej inwestycji w Krakowie. Usytuowanie mieszkania jest południowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

348 900 zł27 m² 12 827,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojową kawalerkę znajdującą się na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy. Powierzchnia całkowita 27,2 m2/użytkowa 18,7. Kawalerka znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mydlniki,Kraków

1 100 000 zł67 m² 16 442,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży przestronne, funkcjonalne, jasne 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2005 roku wybudowanym metodą tradycyjną z pustaka Porotherm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

831 900 zł52 m² 15 998,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Piękna kamienica pomiędzy al. Solidarności i al. Róż. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,55 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku na Osiedlu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Stare Miasto,Kraków

1 050 000 zł41 m² 25 672,40 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje do wejścia W rejonie starego miasta! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kamiennej, w rejonie krowodrzy/starego Miasta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

875 000 zł53 m² 16 497 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Marzysz o gotowym do zamieszkania mieszkaniu w nowoczesnym budynku z pełnym wyposażeniem? Ta oferta to komfort bez kompromisów - idealna dla osób ceniących wygodę i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

570 000 zł34 m² 16 949,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Sprzedam wykończone mieszkanie o powierzchni 33,63m2 przy ulicy Myśliwskiej 61 w budynku z 2013 roku. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki i balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugorek

Prądnik Czerwony,Kraków

615 000 zł50 m² 12 292,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone w cichej i świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Ugorek w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

795 000 zł40 m² 19 875 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż, świeżo wykończone, zlokalizowane na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą na ul. Myśliwskiej w Krakowie - dzielnica Podgórze. Na 39,96 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Emaus

Salwator,Kraków

1 073 800 zł59 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

MB Estates z dumą prezentuje apartament o powierzchni 59 m2 zlokalizowany w jednej z najbardziej malowniczych części Krakowa, przy Krakowskich Błoniach na Salwatorze. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below |r| Property przedstawia dwupokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące przy ulicy Stańczyka w Krakowie - dzielnica Bronowice. Lokalizacja: mieszkanie na wynajem znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

1 260 000 zł69 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,95 m2 + ogródek z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Lema. Lokalizacja: ul. Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Czyżyny,Kraków

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Narciarskiej w Krakowie - dzielnica Czyżyny. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Olsza,Kraków

855 000 zł45 m² 18 907,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,22 m2 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Ślicznej. Lokalizacja: ul. Śliczna zajmuje doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

770 000 zł56 m² 13 819,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa przestronne pokoje na Kurdwanowie Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 55,57m2 znajdujące się w budynku z 2002r. przy ulicy Tuchowskiej. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Rakowice,Kraków

829 000 zł48 m² 17 452,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje po generalnym remoncie na rakowicach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Meissnera. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

575 000 zł38 m² 15 131,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w rozwijającej się okolicy o powierzchni 37,48 m2. Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

880 000 zł36 m² 24 788,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu na sprzedaż piękną, nowoczesną kawalerkę położoną w samym sercu miasta przy ulicy Masarskiej! Bliskość parków i terenów zielonych, takich jak Park Bednarskiego, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Bieńczyce,Kraków

470 000 zł24 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po generalnym remoncie! bieńczyce! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce - os. Wysokie. Dzielnica cechuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Piltza

Piltza,Kraków

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 nowoczesne, w pełni wyposażone kawalerki na Osiedlu Piltza X, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ruczaj w Krakowie. To idealne miejsce dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

890 000 zł60 m² 14 764,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującym się na osiedlu Avia w Czyżynach w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 60,28m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

720 000 zł53 m² 13 584,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w rozwijającej się okolicy o powierzchni 52 m2. Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefińska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone na ul. Józefińskiej, niedaleko pl. Bohaterów Getta. Nieruchomość: to 38m2 mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

738 000 zł46 m² 16 033 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wysoki standard w nowoczesnym budynku Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,03 m2 znajdujące się w budynku położonym przy ul. Mariana Domagały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie ul masarska grzegórzki opis mieszkania Apartament o pow. 44 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z windą i składa się z: - sypialni, -.