dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bakałarzy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

938 528 zł44 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Bakałarzy składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -2 Sypialnie -łazienka -przedpokój Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

548 000 zł34 m² 16 353,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie z dużym ogrodem (okna od strony zachodniej) o wielkości 33.51 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w nowej inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Siewnej w Krakowie. Kameralny, czterokondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

789 000 zł42 m² 18 898,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,75 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku. To jasna, funkcjonalna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 072 500 zł75 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ani pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapytaj O szczegóły Dom to coś więcej niż metraż. To codzienne poczucie spokoju, bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska

Krowodrza Górka,Kraków

1 250 000 zł74 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na Prądniku Białym przy ul. Rusznikarskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kurdwanów,Kraków

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Kraków, piaski Nowe, ul. Łużycka - Lokalizacja: kraków, os. Piaski Nowe, ul. Łużycka - Powierzchnia: 45 m - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie | 3. piętro | ul. Kobierzyńska- ruczaj/zaborze | Mieszkanie idealne na start! Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o bardzo wygodnym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

649 000 zł49 m² 13 318,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje Z balkonem W spokojnej okolicy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dębskiego, dzielnica Opatkowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

875 000 zł37 m² 23 900,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji noho, zlokalizowanej w sercu Krakowa - na styku Śródmieścia i Grzegórzek, przy ul. Mogilskiej. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

548 619 zł36 m² 15 397,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymanowskiego

Krowodrza,Kraków

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie z widokiem na park krakowski, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 774 035 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 590 000 zł82 m² 19 296,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Kraków, ul. Królewska - dzielnica Krowodrza (V) Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa - tuż obok centrum, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Kraków

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc, brak prowizji dla biura Gotowe do odbioru - klucze w Twoich rękach! O inwestycji Kameralny, 5-kondygnacyjny budynek z 34 apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kobierzyn,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie | ok. 50 m | Kliny | ul. Anny Szwed-Śniadowskiej 39 Na wynajem funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni około 50 m , zlokalizowane przy ul. Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

890 000 zł58 m² 15 473 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Więcej informacji: *510* 297 *341 3 pokoje | balkon 10 m | 57,52 m | Łagiewniki | ul. Fredry Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w dobrze skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

785 000 zł59 m² 13 278,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości tec Real Estate prezentuje na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Krakowa - na Osiedlu Oświecenia. Okolica oferuje pełną infrastrukturę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

810 000 zł55 m² 14 816,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony zachodniej) o wielkości 54,67 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zdjęcia nie oddają pełnego uroku mieszkania, warto zobaczyć na żywo! tylko u nas! Jeśli szukasz rewelacyjnie nasłonecznionego, kompletnie umeblowanego i wyposażonego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

546 933 zł38 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie. Idealne dla 1 2 osób, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, jasne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie położone w kompleksie Oaza Bronowice z 2018 r. Nieruchomość wyróżnia się przestronnym tarasem z zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

626 000 zł39 m² 15 977,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na przyjaznym osiedlu Górka Narodowa przy alei 29 Listopada w Krakowie. Osiedle Górka Narodowa, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Prokocim,Kraków

529 000 zł47 m² 11 279,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone przy ul. Nad Potokiem 6 w Krakowie, na 5. piętrze dziesięciopiętrowego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

925 888 zł68 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

926 206 zł58 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 58.34m2 w świetnej lokalizacji Zabłocie/Kraków. Bez prowizji, bez podatku pcc, od dewelopera. Lokalizacja: zabłocie to jedno z najbardziej pożądanych miejsc na mapie Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Krowodrza,Kraków

840 000 zł52 m² 16 061,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 52 m w doskonałej lokalizacji - ul. Na Błonie Na sprzedaż bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 089 900 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

709 000 zł49 m² 14 469 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w rejonie Górki Narodowej. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego przy ul. Białoprądnickiej ( Krowodrza- prądnik Biały) Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice Wielkie,Kraków

1 219 000 zł65 m² 18 811,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i osobnym pomieszczeniem gospodarczym w Krakowie Lokalizacja i otoczenie: nieruchomość położona jest na cichej, zielonej enklawie domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

1 219 136 zł71 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie biura również inne metraże I układy W tej inwestycji mieszkanie idealne dla rodziny | 70,88 m | 2 sypialnie | balkon południowy Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Stare Miasto,Kraków

469 000 zł36 m² 13 013,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,04 m , położone przy ul. Gabrieli Zapolskiej 24a w Krakowie, na 2. piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederczyków

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł44 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w dzielnicy Prądnik Biały, tuż przy drodze wyjazdowej w stronę Warszawy - zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 199 000 zł102 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tec Real Estates prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 102,31 m2 z Tarasem 19,61 m2 zlokalizowany w prestiżowej Inwestycji Lindego realizowanej przez noho Investment. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 086 395 zł70 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez podtku pcc 0% Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym ogrodem 195,90 m , zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu przy ul. Sosnowieckiej (bronowice). Gotowe do odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

1 480 000 zł102 m² 14 465,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem i 2 miejscami postojowymi - atal, ul. Gustawa Morcinka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 102,31 m w nowo oddanej inwestycji atal (rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Piaski Wielkie,Kraków

925 888 zł68 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Podgórze Duchackie oferuje spokojne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 320 000 zł68 m² 19 275,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 68,48 m w sercu Starego Podgórza. Idealne do zamieszkania lub jako bezpieczna lokata kapitału obecnie również wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

845 643 zł47 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,85 m , położone w nowoczesnym budynku z windą, w zielonej części Starego Podgórza tuż nad rzeką Wilgą, w sąsiedztwie Parku.