dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 630 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m na wynajem, zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej 63 w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

1 904 595 zł112 m² 17 005,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 5-cio pokojowe o metrażu 112 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w inwestycji kobihouse. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 016 010 zł86 m² 11 852,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Śródmieście,Kraków

870 000 zł30 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Apartament 30m2 w samym Centrum Krakowa. Lokalizacja: radziwiłłowska to wielokrotnie nagradzana lokalizacja w samym centrum Krakowa, na skrzyżowaniu ul. Lubicz i Radziwiłłowskiej, vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

669 000 zł52 m² 12 965,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne mieszkanie na start lub dla pary - 2 pokoje na Żabińcu, gotowe do zamieszkania! Szukasz pierwszego mieszkania dla siebie lub wspólnego miejsca na nowy etap życia we dwoje? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z 2 balkonami W kameralnym cichym budynku, w ul. Rakowicka, stare miasto. W pobliżu ul. Lubicz, dworzec główny I galeria krakowska, uniwersytet ekonomiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

569 000 zł40 m² 14 557,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Dębskiego, kraków Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,46 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Strugą

Kraków,małopolskie

975 165 zł68 m² 14 244,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To nowoczesny projekt typu mixed-use, który łączy funkcje mieszkalne oraz usługowe, zapewniając przyszłym mieszkańcom maksymalny komfort życia oraz wygodę prowadzenia działalności. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem Apartament 47 m z dużym tarasem i widokiem Grzegórzki Park, ul. Francesco Nullo Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Józefa Strusia

Strusia,Kraków

430 000 zł26 m² 16 412,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować jasne i przytulne, w pełni wyciszone jednopokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji, położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Bonarka,Kraków

869 000 zł44 m² 19 585,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji i podatku pcc dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Bonarka Living. Nigdy niezamieszkany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przykopy

Wola Duchacka,Kraków

575 000 zł33 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie Woli Duchackiej przy ul. Przykopy. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

445 000 zł25 m² 18 016,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Bronowicach w Krakowie. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Na Błonie, na IV piętrze bez windy. Na powierzchnię 24.7 m2 składa się: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

895 521 zł34 m² 26 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,76 m z loggią 2,54 m , zlokalizowany w prestiżowym kompleksie noho Młyny Mogilska, który wyznacza nowy standard życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 480 000 zł91 m² 16 351,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym centrum Krakowa, na ulicy Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki. To niezwykle atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowoczesne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie oddane do użytku w 2025r. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz klimatyzacją, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

1 778 000 zł77 m² 22 998,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż wyjątkowy apartament (77,31m2) w zabytkowej kamienicy na krakowskim Starym Mieście! Opis nieruchomości: oferuję do sprzedaży przestronne, czteropokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

750 000 zł50 m² 15 069,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49.7 m2 tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku, który został w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

626 000 zł39 m² 15 977,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie Z komórką lokatorską W cenie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Górka Narodowa przy Al. 29 listopada, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Ogrodowe

Ogrodowe,Kraków

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zdjęcia przedstawiają obecny stan nieruchomości. Do sprzedaży gotowe do wejścia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,69 m2 z roku 1950 znajdujące się w sercu Krakowskiej Nowej Huty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurajska

Prądnik Biały,Kraków

1 245 000 zł89 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 85m2 do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 199 000 zł102 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tec Real Estates prezentuje wyjątkowy apartament w inwestycji Lindego | noho Investment - 4 pokoje, 102,31 m + taras 19,61 m Kraków Bronowice ul. Samuela Lindego Ekskluzywny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł46 m² 21 534,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu przy ul. Wita Stwosza w Krakowie (stare Miasto) Powierzchnia użytkowa: 46,39 m2 Piętro: 2/4 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Prądnik Biały,Kraków

579 000 zł30 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe mieszczące się na widokowym 9 pietrze bloku na ul. Wybickiego w Krakowie. Mieszkanie sprzedawane jest po remoncie generalnym, wykonane pod klucz z należytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Czerwony,Kraków

928 450 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, przy ul. Łepkowskiego 3 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Prądnik Biały,Kraków

856 402 zł60 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, ale jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do centrum Krakowa? To miejsce, które łączy nowoczesny design, wygodę i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

859 000 zł36 m² 23 670,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,29 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Republiki Korczakowskiej

Prokocim,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Republiki Korczakowskiej lokalizacja: mieszkanie znajduję się na bardzo spokojnym oraz przyjaznym osiedlu na Prokocimiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

2 449 000 zł80 m² 30 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania piękny, wyremontowany, trzypokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie apartament położony przy ulicy Krupniczej (rejon Dolnych Młynów). Apartament Piękne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

819 000 zł33 m² 24 646,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 224 246 zł56 m² 21 668,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Noho Młyny Mogilska - Twój adres premium w Krakowie Wyjątkowa architektura, ponadczasowa elegancja i styl życia na światowym poziomie - to właśnie noho Młyny Mogilska, pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Garbarska

Piasek,Kraków

815 000 zł58 m² 14 051,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność | brak prowizji dla agencji | Okazja inwestycyjna! Unikat! (english version below) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Mistrzejowice,Kraków

868 897 zł68 m² 12 787,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem- wykończone pod klucz Na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

736 000 zł37 m² 19 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabłocie, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, restauracje, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Bronowice Małe,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, idealne dla 2 3 osób lub studentów, zlokalizowane w Bronowicach przy ul. Gabrieli Zapolskiej blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

779 000 zł43 m² 17 957,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje świeżo wykończone! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Myśliwskiej, dzielnica Płaszów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

919 000 zł52 m² 17 673,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania fantastyczne 3 pokojowe mieszkanie położone na ul Wrocławskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialni z przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

505 000 zł34 m² 14 936,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 33,81 m | 1 piętro | 2020 r. | balkon | ul. Mariana Domagały Kraków opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33,81 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

570 000 zł42 m² 13 475,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować przytulne ustawne mieszkanie o powierzchni 42,3 m2 położone na 1 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą na osiedlu Albertyńskim. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Skotniki,Kraków

943 000 zł73 m² 12 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 73 m | Gotowe do zamieszkania | Skotniki - Dębniki To propozycja dla rodzin, które chcą mieć spokojne miejsce do życia, a jednocześnie nie rezygnować z miasta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

571 568 zł41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji Mieszkanie gotowe do odbioru, w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedania oferuję mieszkania w ostatnim.