dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Spółdzielcze

Spółdzielcze,Kraków

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

P o L E C A M Y! Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły na os Spółdzielczym. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wenecja

Wawel,Kraków

1 799 000 zł87 m² 20 678,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Piękny, czteropokojowy luksusowy apartament wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 87 m2 przy ulicy Krupnicza na Starym Mieście. Apartament Luksusowy, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 016 010 zł86 m² 11 852,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english komórka lokatorska W cenie! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rabat 30 000 zł przy zakupie za gotówkę! Piękna kamienica pomiędzy al. Solidarności i al. Róż. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,55 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

641 480 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł52 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! dla rodziny! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Opolskiej (prądnik Biały). Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrstrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

619 000 zł38 m² 16 506,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Komfortowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji przy bulwarach wiślanych N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

649 000 zł44 m² 14 584,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na os. Kazimierzowskim Mieszkanie wykonane "pod klucz" zgodnie z projektem architekta, sprzedawane po zakończonym remoncie. W cenie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 650 zł38 m² 96,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*wykończone I wyposażone* *wysoki standard* Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym nowym budynku z 2024 roku przy ul. Mogilskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 774 035 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Prądnik Biały,Kraków

865 000 zł43 m² 20 004,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Home Estate Przewóz z przyjemnością prezentuje komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,24 m , położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Papierni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

770 000 zł56 m² 13 628,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku z 2006 roku przy ul. Zamoyskiego / Kalwaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

735 000 zł37 m² 19 865 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem położona na 5. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku, przy ul. Zabłocie - jednej z najmodniejszych lokalizacji Krakowa. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

1 119 000 zł49 m² 22 832,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 49.01 m2 zlokalizowane w budynku mieszkalnym przy ul. Prądnickiej w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Forteczna

Kraków,małopolskie

298 000 zł21 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Sprzedam (bezpośrednio - więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) ustawne mieszkanie po remoncie o powierzchni 20,60 mkw znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

819 000 zł53 m² 15 374,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 53.27m2 w Nowej Inwestycji Bieżanów/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Lokalizacja: bieżanów to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Krakowa. Połowa jej powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Straszewskiego

Stare Miasto,Kraków

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami oraz 2 dużymi balkonami W prestiżowej kamienicy przy ul. Straszewskiego, stare miasto W pobliżu wawelu I zielonych plant. Dostępne od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

902 000 zł33 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 130 000 zł71 m² 15 881,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoja Prywatna Wyspa Spokoju: ostatni Apartament z tarasem dookoła mieszkania 34 m2 na Krakowskim Prądniku Czerwonym bez prowizji I podatku pcc Są miejsca, które po prostu czekają na swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 015 000 zł103 m² 19 563,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Kraków

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc, brak prowizji dla biura Gotowe do odbioru - klucze w Twoich rękach! O inwestycji Kameralny, 5-kondygnacyjny budynek z 34 apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Kazimierz,Kraków

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia apartament 2 pokojowy o powierzchni 40m2 znajdujący się w nowoczesnej inwestycji na ul. Walerego Sławka w Krakowie, nieopodal Centrum Handlowego bonarka. WE speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 599 000 zł51 m² 31 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 850 000 zł117 m² 15 812 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Stare miasto - 117 M2! Oferuję Państwu 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 117 m2 na al. Adama Mickiewicza Lokal usytuowany jest na 4-pietrze kameralnej pięciopiętrowej kamienicy lat 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł68 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Stare miasto - 67 M2! Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.50 m2 na ul. Sobieskiego , Lokal usytuowany jest na parterze kameralnej czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

3 750 zł88 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, dwupokojowy apartament usytuowany w spokojnej, zielonej okolicy Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 88 m2 znajduje się na drugim piętrze domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w rejonie Górki Narodowej. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

885 000 zł50 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje Z 2 miejscami postojowymi! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Dywizjonu 303, dzielnica Czyżyny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Machaya

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 600 zł34 m² 77,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz z przyjemnością prezentuje kawalerkę do najmu o powierzchni 33.5 m2 w samym sercu Bronowic, przy ulicy Księdza Ferdynanda Machaya. Miejsce pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowiec inwestycyjny przy Alei Pokoju. Mieszkanie podzielone na dwupokojowe i jednopokojowe. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

3 050 zł41 m² 73,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane na ostatnim piętrze w budynku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 550 zł33 m² 108,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * noho - młyny mogilska * * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie * Do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nieruchomość Prezentujemy Państwu przytulne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Kuźnicy Kołątajowskiej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

1 000 000 zł47 m² 21 132,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa - ul. Kluczborska, prądnik Biały Oferujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 045 000 zł52 m² 19 912,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe (52.48m2) mieszkanie, wykończone, znajdujące się na nowym osiedlu przy ul. Jerozolimskiej w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Oferowane mieszkanie o powierzchni 52,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem 2-pokojowe jasne mieszkanie - Ruczaj! Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze IV-piętrowego bloku przy ul. Kobierzyńskiej - Ruczaj. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

690 000 zł42 m² 16 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Czyżyny, 42 m Oferuję na sprzedaż komfortowe i elegancko wykończone mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij