dowolna

Mieszkania nad jeziorem Kraków - Lista z ogłoszeniami

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

1 189 000 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż widokowe mieszkanie na ostatnim piętrze w inwestycji Bona przy ul. Walerego Sławka w Krakowie. Lokal o powierzchni 57,73 m znajduje się na najwyższej kondygnacji budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo; mamy niesamowitą przyjemność zaprezentować mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa; to bardzo dobrze skomunikowane miejsce: do pętli tramwajowej, autobusowej pieszo dojdziemy w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

591 000 zł37 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zarezerwowane - Sprzedam nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w bloku z 2024 roku. Położenie mieszkania jest narożne. Wysokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

875 000 zł54 m² 16 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z ogródkiem - funkcjonalne mieszkanie na parterze Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, które można zaaranżować jako wygodne 3 pokoje - idealne do zamieszkania, dla pary pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 498 000 zł137 m² 10 934,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament dwupoziomowy | 137 m | ogród 120 m | Prądnik Biały | bez prowizji | bez pcc Szukasz miejsca, które daje wygodę mieszkania, ale ma w sobie klimat domu? Ta oferta może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 018 395 zł64 m² 15 912,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji przy ul. Kobierzyńskiej - idealne do zamieszkania dla pary lub rodziny 2+1, ale również jako rozsądna opcja inwestycyjna. Na powierzchni 64 m masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 355 000 zł96 m² 14 114,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zielone tereny, cisza, spokój, kameralne i prywatne a do tego eleganckie i wyróżniające - jeżeli tych cech szukacie w swoim przyszłym miejscu to właśnie je znaleźliście! Ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sodowa

Pychowice,Kraków

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sodowej, świeżo odmalowane. Bezpośrednio od właściciela.   . Mieszkanie jasne, z oknami na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stare Wiślisko

Nowa Huta,Kraków

1 141 975 zł85 m² 13 435 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedane! offerta nie aktualna! mieszkanie 85 M2 W stanie deweloperskim Z rynku wtórnego W krakowie Z dużym balkonem I strychem do przechowywania uwaga : zakup mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim - Kraków, nowa Huta, os. Szkolne Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapelanka

Zakrzówek,Kraków

700 800 zł37 m² 18 899,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc. Nowoczesny budynek zrealizowany w 2025 roku. Kraków - Dębniki : okolice ul. Kapelanka i Zalewu Zakrzówek Sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

1 699 zł46 m² 36,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia i balkonem na osiedlu Na Skarpie 49 (kraków - Nowa Huta). Nieruchomość: w skład mieszkania o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Łagiewniki,Kraków

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2016 r.), na zamkniętym, kameralnym osiedlu składającym się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 277 000 zł86 m² 14 848,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

690 000 zł50 m² 13 728,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, przytulne, jasne mieszkanie tuż obok Zakrzówka! Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: ul. Pychowicka, przy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dębniki,Kraków

1 165 000 zł78 m² 14 905,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem na Zakrzówku! oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 990 zł36 m² 82,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne mieszkanie 2 pokojowe wykończona w standardzie premium! Dostępne od zaraz! Zabłocie to jedna z najmodniejszych dzielnic w Krakowie. W mieszkaniu mamy świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Godlewskiego

Mydlniki,Kraków

985 000 zł68 m² 14 485,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Mydlnikach | ul. Emila Godlewskiego | 68 m Opis: - powierzchnia: 68 m - 3 pokoje - Piętro: 1 w kameralnym, 2-piętrowym bloku - Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżyny,Kraków

709 000 zł51 m² 13 951,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Мы также говорим на русском! ul. Kamionka, czyżyny, kraków. Obok ulica: nowohucka, centralna, aleja Pokoju, sołtysowska atuty nieruchomości: parter wygoda i dostępność Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

650 000 zł47 m² 13 894,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Мы также говорим на русском! oferta tylko U nas! na wyłączność - nie szukaj dalej :) ul. Bajeczna, dąbie, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, aleja Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapelanka

Zakrzówek,Kraków

669 200 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc. Nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Dębniki - sąsiedztwo Zalewu Zakrzówek. Gotowy budynek - klucze dostępne od ręki. Mieszkanie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapelanka

Dębniki,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Dostępne od 1 kwietnia, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Kapelanka w dzielnicy Dębniki. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Rydlówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 105 000 zł80 m² 13 899,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - wygodne do życia i pewne na przyszłość Układ dostępny na wyższym piętrze z dwoma balkonami Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Wola Duchacka,Kraków

888 108 zł57 m² 15 580,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie, które naprawdę robi robotę - 3 pokoje, 56,93 m , idealnie rozplanowane i gotowe, żeby zrobić z niego coś więcej niż tylko miejsce do spania. Serce mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przebindowskiego

Nowa Huta,Kraków

1 520 000 zł89 m² 17 078,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89 m , położone w Krakowie - Nowa Huta. Lokal znajduje się na parterze w nowoczesnym szeregowcu z 2021 roku. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

904 900 zł54 m² 16 914 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

130 m2 ogrodu! 3 pokoje! 50 m2! Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe w pełni wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na parterze przy ul. Federowicza w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

879 990 zł65 m² 13 538,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustawne, przestronne i pełne możliwości! Gotowe mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz! zadzwoń I umów się na spotkanie! 1. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 65m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: kraków, ul. Rydygiera Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 48m2 Piętro: 0/5 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej inwestycji w Krakowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł40 m² 14 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność ul. ks. Meiera, prądnik Biały, kraków. obok ulice: al. 29 Listopada, powstańców, reduta, batowicka, kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Huta,Kraków

2 400 zł43 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja 15.04.2026R. Do wynajęcia komfortowe, nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 43,20 m , zlokalizowane w nowej inwestycji Strefa Cegielnia przy ul. Morcinka. To nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

699 000 zł49 m² 14 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 49,37m , znajdujące się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku, położonego na os.Zielonym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka