dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 826 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 826 ogłoszeń

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 48m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum". Lokalizacja: lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 90 m , wykończony w bardzo wysokim standardzie, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vista przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł75 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 75 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w sercu Starego Miasta w apartamentowcu przy ul. Plac na Groblach 5. Oferta dostępna tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł81 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 81m2 ruczaj lubostroń! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 81m2, usytuowany na trzecim piętrze w budynku z 2018 roku, zlokalizowanym na Ruczaju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m przy ul. Stachiewicza w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wanna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł52,78 m² 14 967,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ciche i gotowe do wejścia mieszkanie w najbardziej prestiżowej części Krakowa. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy cichej ulicy Niezapominajek. To jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

849 850 zł37,50 m² 22 662,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować nowy w pełni wykończony i umeblowany, 2 pokojowy apartament z dwoma ogródkami o powierzchni 37 m2, znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:10/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, widokowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana na 9 piętrze, w nowoczesnym budynku z windą. Budynek I lokalizacja: budynek: blok,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł30,20 m² 26 456,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wykończone mieszkanie z wydzieloną sypialnią Młyny Mogilska, kraków Na sprzedaż wyjątkowe, już wykończone mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 47m2, w centrum miasta, w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Juliusza Lea w Krakowie. Nieruchomość z pokojem dziennym z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł83 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy słoneczne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem na wynajem przy ul. Albina Małysiaka 24e (dzielnica Kliny Zacisze). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz słoneczne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie, na terenie zamkniętego osiedla Fajny Dom. Lokal znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania w nowym budynku przy ul. Myśliwskiej 66b. Inwestycja I lokalizacja Osiedle City Vibe powstało przy ul. Myśliwskiej 66. Zaledwie 15 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 28 Maja nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Centralnej 51b w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł72,89 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i stylowe 3-pok. mieszkanie na wynajem z ogródkiem znajdujące się przy ul. Dąbskiej na osiedlu nowe dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47,30 m² 52,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 47,3 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 17m2 + antresola przy ulicy Bolesława Limanowskiego, w ładnej kamiennicy. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji tuż obok tramwaju,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji tuż obok Rynku Podgórskiego. Nieruchomość o powierzchni 50m2 składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Fredry w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Nieruchomość z dwoma pokojami, aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł76,54 m² 15 612,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 76,54 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,65 m² 15 525,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,65m2 zlokalizowane w Krakowie na oś. Jagiellońskim. Mieszkanie jednopoziomowe, po generalnym remoncie , estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł38 m² 19 078,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe do wejścia, 2 pokoje, duży balkon, miejsce w garażu, nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m , położone na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-11

619 000 zł43 m² 14 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

MB Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na spokojnym Osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie Nowej Hucie. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,61 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które będzie wizytówką Twojej firmy? Ta oferta łączy świetną lokalizację, funkcjonalny układ i komfort pracy w standardzie, którego trudno szukać w tej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł47 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , idealne dla studentów, osób pracujących. Lokal znajduje się przy ul. Okólnej, okolice Wielickiej. Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie o powierzchni 36m z balkonem, położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z końca 2025 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 652 000 zł59 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Nova Capital ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego o powierzchni 59 m2 w inwestycji Drukarnia Narodowa przy ul. Piłsudskiego w dzielnicy Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

837 000 zł42,50 m² 19 694,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 położone przy ulicy Sosnowieckiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 zł44 m² 70,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa inwestycja Steam Park tuż przy centrum Krakowa! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym w Krakowie przy ul. Rakowickiej 22j wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy odświeżone mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i przestronnym balkonem na wynajem zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Na Stoku 19 (dzielnica Wzgórza Krzesławickie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od stycznia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy ul. Lwowskiej, w dzielnicy Stare Podgórze, tuż przy Placu Bohaterów Getta! budynek I lokalizacja: ulica: lwowska,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77,60 m² 12 873,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4-pokoje do wejścia! Balkon, komórka i garaż! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Zachodniej. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł65,98 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne i w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie (65.98 m2) z dwoma balkonami do wynajęcia. Usytuowane w doskonale skomunikowanej lokalizacji, bardzo blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł53,40 m² 19 101,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż, mieszkanie wyjątkowe, stworzone z pasji do wina i rzeczy minionych, zlokalizowane w kamienicy przy ul. CIeszyńskiej, w historycznej części dzielicy Krowodrza. Perełka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł113,91 m² 30 726,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apartament premium z tarasem i widokiem Agencja tec Real Estates prezentuje unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 113,91 m , położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł32,64 m² 26 011,03 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, ul. Grzegórzecka. Budynek IX piętrowy z 2024 roku. Wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 32,64 m2, zlokalizowany na piątym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, świeżo po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone przy ulicy Pomorskiej blisko ścisłego centrum miasta. Mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Plac.