dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 858 ogłoszeń

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie 58 m Kraków, ul. Pachońskiego 34 Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Pachońskiego 34 Powierzchnia: 58 m Układ: salon z aneksem kuchennym + 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,59 m² 14 402,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zachęcam do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania znajdującego się w kameralnym budynku na osiedlu domków jednorodzinnych. Dużo zieleni oraz przestrzeni, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54,10 m² 64,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 przy ulicy Dąbskiej, tuż obok Tauron Areny i Parku Lotników w Krakowie! we speak english budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 zł44,29 m² 69,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 52m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Nadwiślańska. Budynek zlokalizowany przy ul. Nadwiślańskiej tuż.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 przy ul. Karmelickiej 62 tuż nieopodal Parku Krakowskiego i krakowskich Plant! we speak english budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe bezczynszowe 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Salezjańska, kraków Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 21 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł34,12 m² 76,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Mam przyjemność prezentować nowoczesne mieszkanie w Krakowie przy ul. Meiera 16e. Mieszkanie ma powierzchnię 34 m2 i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł45 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Mam przyjemność prezentować mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Fredry niedaleko Galerii Bonarka. Mieszkanie nie jest przystosowane dla dzieci ani zwierząt. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł33 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul. Glogera w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 33 m2 i znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł145 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować penthouse o powierzchni 145 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej. Inwestycja Wiślane Tarasy zlokalizowane są w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony nieopodal Tauron.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego przy ulicy Barskiej. Lokalizacja: lokal położony jest w dzielnicy Dębniki. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł93 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować unikalny apartament o pow. 93m w kameralnej inwestycji river line przy ulicy Piotra Borowego na Woli Justowskiej. Lokalizacja Wola Justowska - najbardziej kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł79 m² 22 772,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Apartament w kamienicy przy parku centrum **english below** Do sprzedania wspaniała nieruchomość o powierzchni 79 m2 położona na ul. Sienkiewicza w Krakowie. Apartament otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul Retoryka. Idealne dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta oraz terenów zielonych - Błonia Krakowskie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie przy ul. Obozowej. Do dyspozycji mieszkańców duży taras oraz klimatyzacja. Nieruchomość położona w zacisznym miejscu w pobliżu licznych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, nowe, w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pychowicka 3b. Mieszkanie o metrażu 46 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł87 m² 20 678,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania bardzo jasne, funkcjonalne, wykonane w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 87 m . Apartament przy Parku Łokietka. Mieszkanie usytuowane jest na ogrodzonym, wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne studio z oddzielną kuchnią o powierzchni 35 m2 znajdujące się przy ulicy Wysłouchów 32 w dzielnicy Kurdwanów Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne studio o powierzchni 27 m2 znajdujące się przy ulicy Czarnowiejskiej w dzielnicy Krowodrza. Apartament Apartament znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł80 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny, przestronny apartament o powierzchni 80m2 znajdujące się przy ulicy Bronowickiej w dzielnicy Krowodrza. Apartament Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37m2 znajdujące się przy ulicy Al.Kijowska 5 w nowoczesnym apartamentowcu w dzielnicy Krowodrza. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł80 m² 30 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękny, wyremontowany, trzypokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 80 m2 przy ulicy Krupniczej (rejon Dolnych Młynów). W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł290 m² 23 103,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przy ul. Szwedzkiej w Krakowie, na terenie Starych Dębnik, z niepowtarzalnym widokiem na Wisłę. Dębniki to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54,73 m² 15 329,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nasze biuro ma wyłączną przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54 mkw położony w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Belwederczyków. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Rogozińskiego w wysokim apartamentowcu na 6 piętrze z widokiem na stronę Wisły. Jedna z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Krakowie tuż.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia widokowe i odświeżone mieszkanie 3-pokojowe z przy ul. Na Błonie 9 (w dzielnicy Bronowice). Mieszkanie ulokowane na 7-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

883 000 zł52,22 m² 16 909,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: nowoczesne 52 m w Stelmachów Park Wejdź tylko z walizką! Szukasz miejsca, które łączy w sobie spokój kameralnego osiedla z błyskawicznym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kasja Nieruchomości oferuje na wynajem wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w prestiżowej okolicy, niedaleko ścisłego centrum Krakowa. - ul. Poznanska.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł75 m² 39,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wawelium Krakowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 75 m2, znajdujące się w zielonej okolicy Swoszowic. Mieszkanie posiada 2 sypialnie, lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 54 m2 w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę na wynajem nowoczesnego apartamentu o pow. 45 m , zlokalizowanego przy ul. Tadeusza Kościuszki 22 w Krakowie. Lokalizacja Tadeusza Kościuszki 22 to.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł133,12 m² 26 216,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament premium 133,12 m | zabłocie | garden residence | taras 13 m oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 133,12 m zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowany lokal mieszkalny z pełnym wyposażeniem o powierzchni 40m2. Usytuowany w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy z widokiem na Rezerwat Przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w prestiżowej inwestycji city vibe przy ulicy Myśliwskiej w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł46,33 m² 16 835,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, gotowe do zamieszkania. Dobry dojazd do centrum, blisko linii tramwajowej. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,50 m² 22 900,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowy apartament w centrum Krakowa Rakowicka / Śródmieście Oferujemy na sprzedaż komfortowy, dopracowany w detalach apartament położony w ścisłym centrum Krakowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królowej Jadwigi w Krakowie, na 3 piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2001 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.