dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Krowodrza

523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

523 ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 700.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, winda, piwnica; W pobliżu: Akademia Górniczo.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów - 54m2, 3 pokoje + balkon + parking, rozkładowe Prezentujemy Państwu przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 202 530 zł58,66 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji Leach & Lang Property Consultants przedstawia luksusowe mieszkanie na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji w sercu Krakowa. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: 2 pokoje z balkonem + garaż, wysoki standard! ( English version below) lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł47,60 m² 18 886,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze 6 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wrocławskiej na nowoczesnym, wykończonym w wysokim standardzie osiedlu Nowa 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 825 zł137,43 m² 16 800,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł29,08 m² 106,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcom. Szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski vibe z chwilą oddechu? To mieszkanie przy Ciszyńskiej 9 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Położone w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł43,77 m² 17 135,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o podwyższonym standardzie, zaprojektowane z dbałością o komfort i jakość życia mieszkańców. Standard wykończenia: ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 40-metrowe ulica chopina tuż przy agh Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Jest położone na 2 piętrze 3-piętrowego budynku na rogu ulic Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł43,68 m² 17 399,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup mieszkania bez podatku pcc i prowizji, inwestycja jest oddana do użytkowania, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży jasne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim*.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2, z oddzielną kuchnią przy ulicy Juliusza Lea 240! we speak english budynek I lokalizacja: budynek: ok 1995 r.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł32,86 m² 17 650,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - emmerson prezentuje: przytulne mieszkanie z ogródkiem (ok 35 m2): salon z aneksem kuchennym - 21,46 m2, sypialnia I -.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,50 m² 16 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone w klimatycznej kamienicy z lat 30. w prestiżowej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 656 zł26,51 m² 23 299 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł82,40 m² 18 022 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1942

Dobrze doświetlone. Jasne mieszkanie Z wyposażeniem W meble I sprzęt agd. Jest podwórko do parkowania samochodów dla mieszkańców Z identyfikatorami. 4 niezależne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł66,08 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu mieszkalnego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Oferujemy do wynajmu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,61 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które będzie wizytówką Twojej firmy? Ta oferta łączy świetną lokalizację, funkcjonalny układ i komfort pracy w standardzie, którego trudno szukać w tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 568 zł43,74 m² 22 623,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny budynek apartamentowy integruje funkcje mieszkalne i usługowe, a całość dopełniają najwyższej jakości, wyjątkowe części wspólne dedykowane mieszkańcom. Ta inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 przy ulicy Henryka Sienkiewicza w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Inwalidów i Parku Krakowskiego w Krakowie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł71,24 m² 20 339,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowy apartament - ul. Wrocławska 15, stara Krowodrza, kraków Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 71,24 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł59,28 m² 16 683,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowa z prywatnym, dużym garażem Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję gotowe do wejścia, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,28 m2 z roku 1960 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 403 zł47,45 m² 20 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 2. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 1998 roku, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32,44 m² 26 171,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycja Krowodrza Park przy ul. Juliusza Lea / Kijowskiej w Krakowie. Jasne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie z dużym balkonem * aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł81 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą i całodobową ochroną. Nieruchomość wyróżnia się wysokością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament (68,71 m2) składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i korytarza. Apartament jest wykończony w wysokim standardzie, wraz z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37 m w Krakowie, krowodrza ul. Lea Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Lea Cena: 699 000 do negocjacji! Powierzchnia: 37 m Piętro: 2 piętro w 10-piętrowym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł43 m² 18 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 43m2 w Krakowie, krowodrza ul. Chopina (english version below) Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Chopina Cena: 784 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 43 m Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

759 600 zł34 m² 22 341,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta na zasadach wyłączności Kraków Krowodrza Friedleina Nieruchomość: mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,76 m , położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł35 m² 101,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, położone w nowym budynku ulica Wrocławska w Krakowie.Jest to znakomita lokalizacja. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, z których jeden jest.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł44 m² 16 818,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: stan deweloperski; Dodatkowo: winda, balkon, klimatyzacja; W pobliżu: Akademia Górniczo Hutnicza,.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł100 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupiętrowe mieszkanie przy ulicy Friedleina 47. Podstawowe informacje Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2006r. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł28,72 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Krowodrza, ul. Radzikowskiego. Mieszkanie 1-pokojowe - 26,32 m 2 z balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2003 r. Składa się z pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania o pow. 55m znajdującego się w inwestycji Krowodrza Park na skrzyżowaniu ulicy Juliusza Lea i al. Kijowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł53,40 m² 19 101,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż, mieszkanie wyjątkowe, stworzone z pasji do wina i rzeczy minionych, zlokalizowane w kamienicy przy ul. CIeszyńskiej, w historycznej części dzielicy Krowodrza. Perełka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Łokietka 23 w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: okolica spokojna. Kilka minut piechota do przystanku autobusowego. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł55,14 m² 20 856 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla swojej dla rodziny, jak również pod inwestycję, gotowe do zamieszkania. Inwestycja: - 4 nowe, klimatyczne budynki - odrestaurowany fort z funkcją usługową - zielony park ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 767 zł41,42 m² 22 399 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł44,15 m² 17 870,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków - ul. Lucjana Siemieńskiego Powierzchnia użytkowa: 44,15 m / całkowita: 62,7 m Liczba pokoi: 2 Wysoki standard wykończenia | Klimatyzacja Ogrzewanie: gazowe Prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł47 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 30 kwietnia 2026 dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza! Mieszkanie dostępne z obszernym zamykanym boxem garażowym w garażu podziemnym. Lokalizacja Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł29 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz eleganckie mieszkanie typu studio przy ulicy Henryka Sienkiewicza w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Inwalidów i Parku Krakowskiego w Krakowie! Łączne koszta 2750.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica V Krowodrza, Krowodrza

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij