dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica V Krowodrza

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 395 000 zł81 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą i całodobową ochroną. Nieruchomość wyróżnia się wysokością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 600 zł43,20 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

- mieszkanie gotowe do odbioru - pow. 43,20m2 z tarasem 19,45 m.kw. - układ: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i hol - mieszkanie z zachodnią wystawą okien -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 051 008 zł46,92 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

- mieszkanie gotowe do odbioru - pow. 46,92m2 z balkonem 11,27 m.kw. - układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i hol - mieszkanie ze wschodnią wystawą okien - klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 330 zł38,71 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

- mieszkanie gotowe do odbioru - pow. 38,71m2 z tarasem 20,18 m.kw. - układ: open space z możliwością aranżacji na mieszkanie 2 pokojowe tj. salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 140 000 zł62,62 m² 18 205,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie Z ogromnym potencjałem | ul. Śląska 9 | kraków - krowodrza Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł74 m² 80,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio bez pośredników Serdecznie polecam do wynajęcia apartament o bardzo wysokim standardzie. Po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł46,40 m² 17 564,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji, trzypokojowe mieszkanie na granicy dzielnic Krowodrza i Prądnik Biały w bezpośrednim sąsiedztwie Kauflandu,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kraków | ul. Białoprądnicka | 48 m | 2 pokoje | taras 30 m | klimatyzacja Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Krakowskie Rezydencje Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 170 zł39,59 m² 16 750,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym łazienką i loggią, mieszczące się w inwestycji Apartamenty Składowa w Krakowie. Cena miejsca postojowego: 60 000,00 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 760 zł94,54 m² 17 767,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, antresolą, łazienką i tarasem, mieszczące się w inwestycji Apartamenty Składowa w Krakowie. Cena miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 320 zł40,44 m² 17 688,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 36.00 m2. Lokalizacja:Siemaszka 33. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł23,82 m² 21 830,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 23,8 m , położone przy ul. Litewskiej (ul. Wrocławska). To propozycja łącząca komfort życia w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł38,02 m² 21 041,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38m2 w kameralnym apartamentowcu, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Kawiory.

Szczegóły ogłoszenia

599 105 zł35,45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 35,45 m2 w kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego 38. Jest to idealny adres dla osób ceniących sobie zarówno ciszę i spokój jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł73,26 m² 17 608,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na parterze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł43 m² 19 767,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków- krowodrza/łobzów ul. Spokojna doskonała lokalizacja 15/20 min spacerkiem od rynku głównego! 2 pokoje 43m2(oddzielne z antresolami w każdym pokoju)! wykończone gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36 m² 23 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków-kro wodrza (łobzów) rejon ul. Cieszyńskiej centrum miasta! doskonała lokalizacja ok.20 MIN SPACERKIEM DO RYNKU GŁÓWNEGO! 2 POKOJE OK. 35,4 m2! wykończone gotowe do wprowadzenia -nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł35 m² 101,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, położone w nowym budynku ulica Wrocławska w Krakowie.Jest to znakomita lokalizacja. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, z których jeden jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 271 zł40,49 m² 23 000,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się w centrum Krakowa przy ulicy Bytomskiej (przecznica ul. Kazimierza Wielkiego) lokalizacja: oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie Krowodrza, ul. Lea / Gramatyka Krowodrza Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane przy ul. Lea (róg z ul.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł30,54 m² 22 265,88 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kijowska 5 | krowodrza park | gotowe studio | cena poniżej stawek dewelopera Porównaj twarde dane: podczas gdy deweloper w tej inwestycji oferuje obecnie stan surowy w wyższych cenach za metr,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,51 m² 14 266,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 59,51 m , Kraków, ul. Adama Staszczyka Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny nr 38 położony na III (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Adama Staszczyka 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Kraków "5 Dzielnica" nowocześnie urządzone. Komórka lokatorska w cenie! Dostępne od zaraz. Lokalizacja: mieszkanie przy ulicy Wrocławskiej,15 minut od centrum. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41,04 m² 14 376,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 41,04m - Kraków, krowodrza okolica ul. Friedleina Szukasz mieszkania dla siebie? A może przestrzeni pod biuro lub pewnej inwestycji pod najem? Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł72 m² 20 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania bardzo jasne, funkcjonalne, wykonane w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy ulicy Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie 38m2 w nowym apartamentowcu przy ulicy Wrocławskiej. Lokalizacja: idealne miejsce do życia - centrum Bronowic - szybki dostęp do Starego Miasta, lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł79,80 m² 11 779,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Duże 3 pokoje 79,8 m | balkon | komórka | garaż | Wierzyńskiego | Kraków Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,8 m z balkonem , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Blisko sklepów, usług I komunikacji. Mieszkanie na ulic wrocławskiej. Ulica Wrocławska i jej okolica tętnią życiem i mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Od licznych sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł66,74 m² 18 504,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,74 m , położone przy ul. Kazimierza Wielkiego 118 w Krakowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w apartamentowcu oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka Z balkonem, krowodrzana wynajem N20 Nieruchomości oferuje na wynajem jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Bezpośrednio! English version below. Ми говоримо українською! Do wynajęcia przytulny, widokowy, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne (53 m2) i zadbane mieszkanie do wynajęcia na Krowodrzy przy ulicy Królewskiej. Doskonała lokalizacja, 1. piętro z windą, centralne ogrzewanie. Idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegankie mieszkanie W pełni wyposażone - V dzielnica N20 nieruchomości oferuje do wynajęcia od zaraz eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,73 m² 15 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | 79,73 m | Prądnik Biały, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,73 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł64,11 m² 25 737,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż Wyjątkowy, premium apartament zlokalizowany przy ul. Zbożowa 2a w Krakowie, w inwestycji renomowanego dewelopera atal. Mieszkanie zostało wykończone pod okiem projektanta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stare Miasto / Nowy Kleparz Wyłączność | Najem min. 12 miesięcy we speak english feel free to contact us Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjny oraz panoramicznym widokiem na miasto lokalizacja Krowodrza Górka to jedna z najbardziej pożądanych i doskonale skomunikowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 880 zł35,12 m² 22 263 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki 2 pokojowy apartament zlokalizowany blisko centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia, ponadczasową estetykę oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł61,65 m² 15 068,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze danax! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,40 m² 14 371,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41,4 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Prądnickiej. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł21,17 m² 17 713,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Klimatyczna kawalerka W bardzo atrakcyjnej lokalizacji Z przyjemnością prezentujemy bardzo zadbaną, wykończoną i wyposażoną kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków, ul. Starego Dębu Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone przy ul. Starego Dębu w Krakowie. Lokal znajduje się.