dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Krowodrza

522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

522 ogłoszenia

1 578 000 zł83 m² 19 012,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji "kamienice Herbowe" przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania o różnych powierzchniach w Sercu Krowodrzy. Mieszkanie nr 3 pow 67,38 m2 ,piętro 1 - 3 pokoje, pokój dzienny ma ponad 35 m2 powierzchni, balkon ok 8 m2. W tej inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,77 m² 14 696,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować stylowe, przestronne mieszkanie, położone w starej części Krowodrzy. Nieruchomość mieści się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Lea 16a. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku wielorodzinnym z windą. Lokal jest wygodny i funkcjonalny, idealny dla jednej osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

659 000 zł39,35 m² 16 747,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Krakowa przy ul. Cieszyńskiej, w rejonie Nowego Kleparza.Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł30 m² 18 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na parterze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2015 roku. Ulica Wrocławska jest położona w dzielnicy Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł41,61 m² 25 210,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 7 pow 41,61 m2 ,piętro 2 - 2 pokoje, taras 23 m2 unikalne 2 pokoje Z gigantycznym tarasem 23 M - krowodrza - kamienica Z windą Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 590 zł28,29 m² 24 199 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament inwestycyjny o metrażu 36 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browar Kleparz. Cena: 999 000 zł brutto (w cenie vat 23%). Brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe mieszkanie Z widokiem na kopiec kościuszki 66,60 m | dla wymagającego klienta | prestiżowa lokalizacja Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 247 092 zł66,96 m² 18 624,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł43,85 m² 21 550,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje apartament klasy premium z widokiem na kopiec i panoramę miasta Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego apartamentu wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł38,02 m² 21 041,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38m2 w kameralnym apartamentowcu, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Kawiory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł43,77 m² 16 906,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja oddana do użytku! Mieszkanie: metraż: 43,77 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe W doskonałej lokalizacji kraków - krowodrza - ulica stachiewicza 35a /boczna wrocławskiej Pow. 43.3 m2 6 piętro w bloku 8 piętrowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 48m2 z dwoma niezależnymi pokojami na 3 piętrze w bloku przy ul. Kluczborskiej w Krakowie. Darmowy parking za bramą. Dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Palacha 15 - Krowodrza- azory Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 40 metrowe na 3 piętrze w niskim bloku bez windy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w standardzie ikea. Dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł146,20 m² 14 500,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2001

Oryginalne, 3 poziomowe 146,20m2 mieszkanie + 2 balkony ul. Radzikowskiego - umowa na wyłączność. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 146,20m2 znajduje się w budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł76 m² 15 131,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 76 m , w dzielnicy Krowodrza w otoczeniu zieleni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem studio W krowodrzy 42 M2, ul.KONARSKIEGO OKOLICE AGH, UR. Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m2 przy ulicy Konarskiego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 40-metrowe ulica chopina tuż przy agh Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Jest położone na 2 piętrze 3-piętrowego budynku na rogu ulic Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 000 zł68,71 m² 25 993,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - elegancki apartament 4-pokojowy w prestiżowej inwestycji przy Alei Kijowskiej w Krakowie - balkon - komórka lokatorska - miejsce postojowe Oferuję wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,12 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w nadbudowie kamienicy przy ul. Emilii Plater. Idealna propozycja dla singla szukającego funkcjonalnego lokum z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł53,28 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie o pow. 40m mieszczące się przy ul. Litewskiej tuż przy Wrocławskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,70 m² 25 458,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Kijowskiej dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 000 zł68,71 m² 25 993,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowy apartament położony bezpośrednio przy parku św. Wincentego a Paulo w jednej z najbardziej cenionych części Starej Krowodrzy. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w kompleksie nowoczesnych budynków mieszkalnych z 2025 roku, przy ulicy Głowackiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43,38 m² 15 905,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Bronowickiej 19. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie- al. Kijowska, krowodrza Na wynajem od zaraz komfortowe, jasne mieszkanie dwupokojowe, położone przy al. Kijowskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł39 m² 15 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 39 w Krakowie, krowodrza Al. Kijowska Lokalizacja: kraków, krowodrza, al. Kijowska Cena: 610 000 złotych (do negocjacji) Powierzchnia: 39 m Piętro: 4 piętro w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie typu studio ul. Wrocławska / Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł54 m² 19 056 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 mkw, położony w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kronikarza Galla. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze (brak windy). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł38 m² 82,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 41 m z garażem - ul. Cieszyńska 6, kraków (nowy Kleparz) Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł58,51 m² 19 979,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży unikatowego mieszkanie 2 pok. z tarasem 50m2 znajdującego się przy ul. Poznańskiej, dzielnic Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł57,70 m² 14 904,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 57,7 m z balkonem ul. Rolnicza, kraków (krowodrza) idealne pod wynajem! Lokalizacja: ul. Rolnicza, kraków dzielnica Krowodrza Powierzchnia: 57,7 m Piętro: 3 z 10 (w.

Szczegóły ogłoszenia

2 091 zł18,21 m² 114,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z wyjściem na ogród - gotowa do zamieszkania Do wynajęcia funkcjonalna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 18 m , zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł71,24 m² 20 339,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Mint Property prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starej Krowodrzy przy ul. Wrocławskiej.Prezentowana nieruchomość o powierzchni 71,24 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł23,35 m² 19 271,95 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie typu studio ul. Wrocławska / Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 241,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, tuż przy Placu Teodora Axentowicza, tylko 1,5km od.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica V Krowodrza, Krowodrza