dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzyńskiego

Mydlniki,Kraków

929 000 zł81 m² 11 504,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, powierzchni 80,75 m2 znajdujące się w dzielnicy Mydlniki przy ul. Wierzyńskiego w Krakowie. * do adaptacji * idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Łagiewniki,Kraków

1 640 000 zł110 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne, jasne i gotowe, by stać się Twoim miejscem do życia. Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem w kameralnej inwestycji na Łagiewnikach to propozycja idealna dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 151 507 zł71 m² 16 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji w krakowskich Bronowicach jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norymberska

Ruczaj,Kraków

4 600 zł82 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania, w którym każdy domownik znajdzie swoje miejsce, a codzienność będzie wygodna i dobrze skomunikowana? Przy ul. Norymberskiej czeka na Ciebie wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam zostać :) Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie typu open space usytuowane nieopodal Ronda Mogilskiego Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na trzecim piętrze budynku mieszkalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 485 000 zł93 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 93m na Ulicy Odona Bujwida. Dzielnica Grzegórzki. Nieruchomość: piętrowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gałczyńskiego

Czyżyny,Kraków

1 222 000 zł67 m² 18 157,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfort, elegancja i funkcjonalny układ 4-pokojowy apartament Przedstawiam ofertę mieszkania zaprojektowanego dla osób, które chcą połączyć wygodę z prestiżem. Idealnie rozplanowano 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 300 zł81 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 - poziomowe mieszkanie z dużym balkonem na Azorach przy ul. Radzikowskiego N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 4- pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 81,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lubocka

Nowa Huta,Kraków

989 000 zł123 m² 8 030,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 2-poziomowe w budynku bliźniaczym na kameralnym osiedlu Nowa Lubocka w Krakowie. Lokal położony na 1 i 2 pietrze, w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Myczkowskiego

Mydlniki,Kraków

660 000 zł51 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,32 m2 + antresola ok. 23 m2 po podłodze Cena: 660 000 zł Lokalizacja: kraków, mydlniki, ul. Myczkowskiego Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Salwator,Kraków

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem apartament położony jest przy ulicy Gontyna w prestiżowej dzielnicy Salwator (zwierzyniec) w Krakowie. To wyjątkowo spokojna i zielona okolica w pobliżu Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chełmońskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

1 650 000 zł130 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, ul. Chełmońskiego, kraków (bronowice) Powierzchnia użytkowa: 101 m (ok. 130 m po podłodze) Liczba pokoi: 4 Piętra: 2 (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lasogórska

Swoszowice,Kraków

5 000 zł108 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupoziomowy apartament 108m2 do isk w Lusinie 5min kraków [english version below] Wynajmę bezpośrednio komfortowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 108 m2 w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwone Maki

Dębniki,Kraków

1 405 000 zł76 m² 18 366 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem, dwoma miejscami w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Nieruchomości Arkadia prezentują jasne i przestronne 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 678 976 zł141 m² 11 907,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Odkryj nieruchomość, która wymyka się standardom "klasycznej deweloperki"! Ten nowoczesny, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Park Lane to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkanie w kameralnej inwestycji na granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. Inwestycja: 6 budynków 2 lokalowych - 12 mieszkań, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera oferuje mieszkanie dwupoziomowe z tarasem - bez prowizji i podatku pcc Poznaj przestrzeń, która daje Ci pełną swobodę - zamieszkaj w funkcjonalnym, 7-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Syrokomli

Salwator,Kraków

1 970 000 zł115 m² 17 130,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowanym w kamienicy na Salwatorze w bliskiej odległości krakowskich Błoń. Zamieszkaj w okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 679 000 zł141 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament 142 m | 100 m tarasów | Garaż 20 m | Łokietka 158 Szukasz alternatywy dla domu, która łączy przestrzeń z bezpieczeństwem nowoczesnego apartamentowca? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 115 000 zł96 m² 11 663,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie dla twojej rodziny ruczaj - ul. Kobierzyńska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,60 m2 , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Ariańska

Grzegórzki,Kraków

429 000 zł22 m² 19 455,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę ul. Ariańska, dzielnica Grzegórzki, kraków Na sprzedaż stylowa kawalerka o powierzchni 22 m, położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł121 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży , dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wykończony w wysokim standardzie. Opis apartamentu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 6-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe przy granicy Krakowa i Zielonek - bez prowizji i pcc Szukasz przestrzeni, komfortu i spokojnej lokalizacji blisko Krakowa? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 805 400 zł194 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK B | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Becka

Wola Justowska,Kraków

1 732 745 zł112 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu Woli Justowskiej przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietora

Stare Miasto,Kraków

710 000 zł31 m² 22 676,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupoziomowe, w pełni umeblowane i klimatyzowane mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Kazimierza i Starego Miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skowronia

Wola Duchacka,Kraków

1 894 990 zł127 m² 14 921,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokoi z ogrodem 126 m + prywatny garaż Nowoczesny apartament dla Ciebie. Jeśli chcesz mieszkać po sąsiedzku z naturą , mieć własny trawnik pod oknami i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować stylowe, klimatyczne mieszkanie z antresolą i balkonem, zlokalizowane na kameralnym Osiedlu Nad Stawem przy ul. Krzywda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapolskiej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 835 000 zł189 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bronowice! bezczynszowe, z ogródkiem. Kameralny apartament o łącznej powierzchni 189m2. Powierzchnia mieszkalna: 96,67 m2+ 25m2 garażu i pomieszczeń gospodarczych + 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

729 999 zł52 m² 14 038,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ul. Żabiniec (żabiniec) Mieszkanie 3 pokojowe - 2 poziomowe 52m2 Balkon Miejsce postojowe przy budynku - wyłącznie dla mieszkańców Zielona okolica Prezentujemy 3-pokojowe (2 poziomowe) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy | 137 m | 5 sypialni | ogród 100 m | Tonie - Prądnik Biały Jeśli Twoja rodzina dochodzi już do wniosku, że metrów zaczyna brakować , dzieci rosną jak na drożdżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

120 000 €46 m² 2 608,70 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nasz projekt lunar mak marine w Gazipasa znajduje się zaledwie 800 metrów od morza i 150 metrów od najbardziej tętniącej życiem i centralnej ulicy miasta, prezentując historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Kraków

1 970 000 zł92 m² 21 413 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie bliską centrum lokalizację inwestycji mieszkanie 2 - pokojowe W dzielnicy stare miasto ul. Szpitalna - metraż 92,50 M2 Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

1 739 475 zł77 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Projekt realizowany przy ulicy Kremerowskiej w Krakowie to wyjątkowe przedsięwzięcie, które harmonijnie łączy historyczny urok z nowoczesnymi rozwiązaniami. Usytuowana w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 395 990 zł103 m² 13 592,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, które możesz kupić jako duże 3 pokoje z antresolą albo - jeśli potrzebujesz więcej sypialni/pokoi - spokojnie podciągnąć go do układu 5-pokojowego. - poziom 1: 67 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola Justowska,Kraków

1 652 616 zł87 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i bez pcc. Gotowe jeszcze w tym roku! 87,44 m z prywatnym ogrodem 65 m | Wola Justowska Mieszkanie parterowe w nowej inwestycji na Woli Justowskiej. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł121 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 150 000 zł76 m² 15 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ruczaj, obozowa, II poziomowe mieszkanie Z dużym potencjałem do przearanżowania Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 75,6m2 ( powierzchni całkowita to 115m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Borek Fałęcki,Kraków

820 000 zł59 m² 13 898,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59 m2 + poddasze użytkowe (ok. 30 m2) - pokój na poddaszu - nie wliczony do metrażu! Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij