dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

610 000 zł40 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie (nowa Huta). Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złocieniowa

Złocień,Kraków

1 250 000 zł80 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Kraków - Złocień. Lokal jest jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

825 000 zł79 m² 10 494,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z pięknym widokiem - Kraków, ul. Oświecenia 33 Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,61 m (plus 5,23 m piwnicy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł62 m² 12 901,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 62 m2, który znajduje się na drugim piętrze 3 piętrowego budynku wraz z częścią ogrodową!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Felicjanek

Śródmieście,Kraków

1 499 000 zł69 m² 21 794,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań Stare Miasto, ul. Felicjanek nadbudowa kamienicy Na sprzedaż oferujemy mieszkania na 3. (ostatnim) piętrze pięknie odnowionej kamienicy w sercu krakowskiego Starego Miasta, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burzowa

Lubocza,Kraków

799 000 zł75 m² 10 653,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta biura nieruchomości Nieruchomości Profesjonalnie Wynagrodzenie płatne przez osobę kupującą mieszkanie po podpisaniu aktu notarialnego wynosi 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tomasza

Stare Miasto,Kraków

2 370 000 zł92 m² 25 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Polecamy! - do sprzedania mieszkanie 4 -pokojowe 92,50 M2 na ul. św .Tomasza - dzielnica: (Stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 2 piętrowej kamienicy z 1908 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

3 800 zł69 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe przy ulicy Władysława Łokietka. Mieszkanie: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze oraz poddaszu z dostępem do ogródka stanowiącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Czyżyny,Kraków

1 439 520 zł120 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" please scroll down for english version. II etap inwestycji, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to dwa 5-piętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

667 755 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" klimatyzacja W cenie mieszkania - oferta specjalna ważna do 31.12.2025r. please scroll down for english version. II etap inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżyny,Kraków

815 040 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

940 000 zł74 m² 12 711,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74 m2, w lokalizacji - Bronowice, ul. Balicka - okolice pętli tramwajowej Bronowice Małe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

598 620 zł36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Czyżyny,Kraków

982 750 zł79 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubocka

Lubocza,Kraków

899 000 zł96 m² 9 364,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na ul. Lubockiej 29 w Krakowie. Rok budowy - 2022 Powierzchnia użytkowa - 96 m2 Powierzchnia całkowita - 120 m2 Jeśli szukasz w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 564 400 zł196 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Strych do adaptacji W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni po podłodze: 278,05m na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 470 000 zł140 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament z prywatnym ogrodem | Prądnik Biały kameralnie, zielono, prestiżowo Szukasz miejsca, które daje ciszę i prywatność, a jednocześnie pozostaje świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 299 000 zł121 m² 10 771,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

7-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem - bez prowizji i podatku pcc Poznaj przestrzeń, która daje Ci pełną swobodę - zamieszkaj w funkcjonalnym, 7-pokojowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żywiecka

Borek Fałęcki,Kraków

990 265 zł86 m² 11 514,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie tak klimatyczne mieszkanie w tej okolicy. Dwa poziomy, poddasze do własnej aranżacji i aż dwa tarasy. Jeden z widokiem na panoramę Krakowa. Układ, który niesie dzień od porannej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

1 050 000 zł56 m² 18 593,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w zabytkowej zadbanej kamienicy z 1895 roku przy ul. Radziwiłłowskiej 14, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malborska

Wola Duchacka,Kraków

1 999 000 zł145 m² 13 786,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szukasz komfortu domu z ogrodem w zielonej części Krakowa, ale z szybkim dojazdem do centrum i A4? Ten apartament to idealne połączenie wygody, nowoczesnych technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jurajska

Prądnik Biały,Kraków

995 000 zł85 m² 11 747 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 85m2 do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Friedleina

Łobzów,Kraków

975 000 zł100 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży unikatowe mieszkanie zlokalizowane na Krowodrzy, u l. Friedleina. (Łobzów). Nieruchomość jest dwupoziomowa, zajmuje 4 piętro kamienicy i jej poddasze. Górny poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Władysława Łokietka na Prądniku Białym, mieszkanie ze skosami, po podłodze ma ok. 100m2 english version below lokalizacja Dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam zostać :) Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Drukarska

Dębniki,Kraków

515 000 zł41 m² 12 595 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Więcej informacji *510* 297 *341 / English version below! **oto Alternatywa Dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją | 39,16 m (40,89 m z komórką) | 50 m po podłodze | Ruczaj |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

990 000 zł114 m² 8 684 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania nowe nigdy nie zamieszkanie mieszkanie wykończone w bardzo dobrym stanie, wyposażone w sprzęty Agd i meble. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 027 356 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Cechowa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 199 zł30 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie z balkonem i antresolą obok Lea / Park Krakowski Lokalizacja: oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa, na Starej Krowodrzy, tuż obok Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wężyka

Czyżyny,Kraków

1 222 815 zł67 m² 18 251 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Pokażę Ci apartament, który po prostu siada od wejścia. To 4 pokoje na 2. piętrze w kameralnym projekcie z kilkoma apartamentami. Jesteśmy w Starych Czyżynach! Zieleń co rusz, a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowica

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

959 000 zł61 m² 15 682,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 61,15 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku z 2020 roku przy ul. Sebastiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Radzikowskiego 65f (okolice ikea). Uwaga - mieszkanie nie jest przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

1 170 000 zł110 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w ogrodzonym i monitorowanym bloku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

1 790 000 zł90 m² 19 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie z trzema przestronnymi tarasami Podgórze, kraków. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Śródmieście,Kraków

3 400 zł73 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 73 m2 zlokalizowanego na ul. Gazowej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na parterze 3 piętrowej odnowionej kamienicy Rozkład mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laurowa

Skotniki,Kraków

1 270 000 zł104 m² 12 211,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dzwoń śmiało :) nie pobieramy prowizji od kupującego! Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w zielonej enklawie Krakowa - Skotniki Szukasz przestrzeni, która połączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryczana

Prądnik Biały,Kraków

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w kameralnej inwestycji! Usytuowane jest na 1 oraz 2 piętrze ale ma również swój niemały ogród! Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną przestrzeń! Idealne dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twardowskiego

Zakrzówek,Kraków

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone w doskonałej lokalizacji - ul. Twardowskiego, zakrzówek. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

907 896 zł80 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Cechowa Park przy ul. Cechowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Heltmana

Wola Duchacka,Kraków

1 894 900 zł135 m² 14 036 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tuwima

Czyżyny,Kraków

1 411 000 zł82 m² 17 207,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Rodzinny apartament dwupoziomowy 82 m | 5 pokoi | 2 balkony | Czyżyny Termin oddania: sierpień 2026 | Wysoki standard | Niskie koszty utrzymania Szukasz wygodnego i energooszczędnego miejsca dla.