dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 890 ogłoszeń

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wola Justowska | dostępne od zaraz! Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62 m² 13 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

English version below Kraków Stare Dębniki ul. Zamkowa 62 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,37 m oraz całkowitej około 62 m . Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł41,28 m² 82,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy Rondzie Matecznego - świetna lokalizacja, wysoki standard! Dostępne od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Soho Realty Group prezentuje na sprzedaż stylowy apartament 2-pokojowy w sercu krakowskiego Salwatora Soho Realty Group ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł56 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 55,6m + balkon (ok 5 m2) , na które składają się: - otwarta kuchnia z aneksem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł86,50 m² 20 797,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zamieszkania na ulicy wenecja. Okolica jest wręcz wymarzona dla każdego, kto chce zamieszkać blisko Rynku Głównego, plant, błoni i wszystkich atrakcji jakie niesie ze sobą Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 032 zł74,64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 74,64 m | dwustronne | 4 piętro Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,92 m - sypialnia 14,35 m - pokój 12,88.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43,38 m² 15 905,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Bronowickiej 19. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Macedońskiej w Krakowie, dzielnica Wola Duchacka. Oferta na wyłączność We speak English.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Podgórze Duchackie ul. Łużycka 45m2 / 2 pokoje + balkon Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na krakowskim Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł17 m² 28 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa Kawalerka na Salwatorze - Twoja Szansa na Idealną Inwestycję! Mamy dużo zdjęć z tego lokalu - udostępnimy na zapytanie. Marzysz o własnym kącie w sercu Krakowa? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł44,30 m² 12 302,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł90 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1876

Wyjątkowe mieszkanie 90 m2 ( 2 osobne lokale) z potencjałem inwestycyjnym przy ul. Św. Jana [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis Na sprzedaż oferuję w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł56,70 m² 14 373,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie 56,7 m | ul. Krowoderskich Zuchów | + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

849 850 zł37 m² 22 968,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować nowy w pełni wykończony i umeblowany, 2 pokojowy apartament z dwoma ogródkami o powierzchni 37 m2, znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z dużym balkonem. Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 41,09 m2 położone na 1 piętrze kameralnego budynku bez windy w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł96 m² 26 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pięknie i elegancko urządzony apartament z 2 sypialniami, 2 łazienkami, dużymi balkonami oraz 2 miejscami w garażu w inwestycji Grzegórzki Park [na wyłączność] english.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament na Zabłociu | 2 Pokoje | Wysoki Standard | Klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 33 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 835 zł44,24 m² 18 757,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 484 zł25,38 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Bronowice o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 100 zł51,54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 51,54 m2 w dzielnicy Nowa Huta, wzgórza Krzesławickie Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,10 m² 17 565,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

WYJĄTKOWA OFERTA - NIEZWYKLE USTAWNE MIESZKANIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie typu studio ul. Wrocławska / Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł88,10 m² 21 555,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1864

Mieszkanie 3-pokojowe | 88,10 m | taras 15 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie do remontu o powierzchni użytkowej 88,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł28,60 m² 13 111,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kraków Stare Podgórze al. Dembowskiego 28,60 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 28,60 m2, znajdującego się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim 45 m | Balkon | City Vibe | 719 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,16 m² 71,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 39,16 m z prywatnym ogródkiem (35 m ), położony na parterze budynku przy ul. Starego Dębu 50 w Krakowie Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł34,21 m² 23 355,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,21 m , położone w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny w Krakowie. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kraków Pokój na wynajem w 3 pokojowym mieszkaniu Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pokój o powierzchni 22 m2 w trzypokojowym mieszkaniu 73 m2, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 822 zł43,10 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 43,1 m Murapol Mateczniq, kraków Podgórze / Rydlówka. Oferta przedstawia atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni 43,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50,18 m² 57,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 50,18 m , znajdujące się na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 2012 roku. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 630 000 zł88 m² 18 522,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 6 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 265 zł50,15 m² 14 621,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł32,25 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Swoszowice Kliny Zacisze ul. Kamieniecka / Soroki - 32,25m2 / nowoczesna kawalerka + kuchnia z oknem do wejścia we speka english Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł63 m² 10 460,32 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków 2 Pułku Lotniczego 3 osobne pokoje (english version below) Opis w pigułce: 3-pokojowe mieszkanie 63m2 Budynek: blok mieszkalny z 1980 roku Czynsz administracyjny: 1100 loggia Oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł32,57 m² 15 659 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków- stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 lub 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m z dużym balkonem, w Łagiewnikach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Dostępne od czerwca. Najważniejsze atuty: spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia fukcjonalna kawalerka, studio, os. Kalinowe, bieńczyce, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie, położone na parterze w 10-piętrowym bloku na os.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij