dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Kraków

1 261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 261 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju ul. Bobrzyńskiego Mieszkanie: - dwa pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł51,96 m² 14 799,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, które od początku projektowane są pod szybkie życie. I są takie, w których po prostu dobrze się mieszka na co dzień. To jest właśnie ten drugi przypadek. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł67 m² 13 402,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Widokowe mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od zaraz, ul. Polonijna, 11. piętro z panoramą na Kraków i zachody słońca. Widok na kopiec Kraka i Kościuszki, w oddali Rynek Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

864 000 zł55 m² 15 709,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Super standard za dobrą cenę Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w kameralnym bloku z 2008 roku Blok posiada nowoczesną windę. W najbliższej okolicy: żłobki, szkoły ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł59,69 m² 75,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nigdy nie zamieszkałe, umeblowane i wyposażone mieszkanie (3 pokoje) o powierzchni 60 m2, położone przy ul. Banacha w Krakowie (rejon pętli tramwajowej Górka Narodowa -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

756 659 zł42,06 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2 z przestronnym ogrodem o powierzchni ok. 40 m2 w inwestycji Slow City przy ul. Piaszczystej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży oferta na wyłączność nr ms-5281 lokalizacja : Kraków-Krowodrza- prądnik Biały - ul. Zdrowa 2a / Prądnicka rejon opis nieruchomości : do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł46,90 m² 18 976,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na Osiedlu Podwawelskim. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na wschód i zachód, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36,69 m² 14 036,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy - Czerwone Maki, kraków Proponujemy Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy. Budynek Nowoczesny blok.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,10 m² 14 967,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne mieszkanie położone na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku. Blok powstał w 2008 roku, posiada windę. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, jasnego aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone w kameralnym bloku na ul. Pękowickiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68,10 m² 16 152,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Мы говорим на русском языке и с радостью поможем Вам в покупке этой недвижимости! Piaszczysta -.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł34,20 m² 17 690,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kraków Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej na sprzedaż kawalerka W wysokim stanardzie nowoczesne wykończenie, gotowa do zamieszkania! dostępna od zaraz! Nieruchomość o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł56,30 m² 15 257,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Na Zakolu Wisły (nowohucka, saska) w rejonie dąbia/podgórza zaledwie 7 min. samochodem do ronda Grzegórzeckiego. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł82,34 m² 17 476,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

82,34 m | 4 pokoje | 1 łazienka + wc | balkon 10,66 m | wysoki standard | płaszów | 15 min do centrum Komfortowe mieszkanie rodzinne w nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 987 000 zł115,44 m² 25 874,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament 115 m | 4 pokoje | Taras - 100 m | Jacuzzi | Sauna Gotowy do zamieszkania | Nowoczesny design | Bez pośredników Cena: 2 987 000 zł + Garaż For English please call or write message.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 395 zł34,77 m² 15 139,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 1- oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 000 zł55,02 m² 14 249,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Przyjdź, wybierz i zamieszkaj. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł69,65 m² 15 204,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja składająca się z ponad 200 kompaktowych mieszkań w sercu Starego Podgórza. Osiedle zlokalizowane jest tuż nad rzeką Wilgą, w pobliżu malowniczego Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł51,27 m² 15 601,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez prowizji Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku w inwestycji Nowa Pszczelna przy ul. Pszczelnej 38 w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

970 000 zł52,57 m² 18 451,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż, wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,57m2, znajdujące się w inwestycji Górka Narodowa na ul. Papierni Prądnickich. Mieszkanie o powierzchni 52,57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

44m, 2 pokoje, balkon, garaż podziemny | koło expo | pierwszy najem Nowe mieszkanie do wynajęcia, ul. Ciesielskiego 44m2, 2 pokoje + balkon, garaż, wyposażone. [english below] Szukasz mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł58,03 m² 29 122,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimatyczne mieszkanie przy ul. Rękawka 32 w Starym Podgórzu, idealne dla osób szukających komfortu, ciszy, ale jednocześnie pragnących bliskości atrakcji oferowanych przez centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok 60 m2 na parterze bloku z 2002 roku na ul. Prof. Bartla na Dębnikach (os. Pod Fortem). Rozkład: salon (balkon) z aneksem z oknem, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, kliny Zacisze- kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu ulic Prandoty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 599 zł35,25 m² 14 570,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł66,52 m² 13 003,61 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 66,52 m . Mieszkanie jest w pełni wykończone o wyskim standardzie. Wyposażone w meble, pralkę, zmywarkę, lodówkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 820 000 zł89,23 m² 20 396,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament 4-pokojowy | 89,23 m | lindego2 | Krowodrza, kraków Miasto w zasięgu ręki. Natura tuż obok. Komfort przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,37 m² 64,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na nowym osiedlu z tarasem Mieszkanie składa się z dużego pokoju z dwoma dwuskrzydłowymi drzwiami tarasowymi, kuchni otwartej na pokój, dużej łazienki z wc i bidetem.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47 m² 12 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 47 m w sercu Starego Prokocimia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze pod siebie lub jako pewna inwestycja pod wynajem! Lokalizacja: kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł34 m² 21 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż Kraków, ul. Mogilska | 34 m | Nowe wykończenie | Balkon | Komórka lokatorska lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Mogilskiej w Krakowie zaledwie 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Bodzowie I Etap inwestycji na ukończeniu, widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł83 m² 19 879,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament Z systemem smart home | zabłocie | gotowy do zamieszkania Lokalizacja: kraków Zabłocie Powierzchnia: 83 m Pokoje: 3 | Łazienki: 2 Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

872 378 zł49,01 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bagry | Jasne 2-pok. mieszkanie z dużym balkonem (rozkład okien pozwala na bezproblemowe przerobienie na mieszkanie 3-pokojowe), klimatyzacją i 2 miejscami w garażu | najwyższe piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stare Miasto / Nowy Kleparz Wyłączność | Najem min. 12 miesięcy we speak english feel free to contact us Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 857 zł49,31 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68,36 m² 17 539,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,36 m , położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Na Piaski / Zielonki (granica.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

To wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na zielonym osiedlu zlokalizowanym blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.