dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Kraków

1 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 278 ogłoszeń

755 000 zł46 m² 16 413,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu ręki to warto zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł66,68 m² 17 471,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 25m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 000 zł64,65 m² 16 736,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 000 zł74 m² 12 797 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 74 m z balkonem | Kraków Prądnik Biały | nowe budownictwo | stan developerski Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

835 000 zł44,24 m² 18 874,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,20 m² 60,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie typu studio ul. Lubostroń, ruczaj, kraków Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania typu studio o powierzchni 38,2 m , położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54,73 m² 15 329,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nasze biuro ma wyłączną przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54 mkw położony w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Belwederczyków. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 500 zł57,30 m² 13 324,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 336 576 zł72,64 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kraków Górka Narodowa, prądnik Biały, aleja 29 listopada Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Bosaków Kawalerka z balkonem w nowoczesnym bloku Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 35 m2, zlokalizowane przy ulicy Bosaków.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł28 m² 19 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż| Nowe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem | ul. Strzelców, prądnik Czerwony Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 350 zł82,90 m² 13 550,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od Dewelopera 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Inwestycja oddana do użytku. . Mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na ostatnim piętrze, składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł81,38 m² 11 046,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa Miejscowa - więcej przestrzeni, więcej spokoju, lepsza codzienność Nowa Miejscowa to kameralna inwestycja realizowana w Opatkowicach - spokojnej, zielonej części południowego Krakowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,10 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne mieszkanie 2 pokojowe wykończona w standardzie premium! Dostępne od zaraz! Zabłocie to jedna z najmodniejszych dzielnic w Krakowie. W mieszkaniu mamy świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł32,94 m² 17 182,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Przyjdź, wybierz i zamieszkaj. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 615 zł70,35 m² 19 184,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie przy ul.Stańczyka o powierzchni 70,35 m2 na dziewiątym piętrze w 10-piętrowym bloku. Na powierzchnię 70 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym: 38,27 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł38,73 m² 15 853,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł60 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie z antresolą, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie - właśnie je znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

791 000 zł54,80 m² 14 434,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, przy Alei 29 Listopada. Do lokalu przynależy balkon z którego rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony nieopodal Tauron.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67,73 m² 13 273,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania wspaniałe mieszkanie położone na widokowym 10 pietrze bloku na os. Oświecenia w Krakowie. W skład nieruchomosci wchodzi: - salon z wyjściem na przestronny widokowy balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 787 zł75,19 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 903 zł50,07 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł30,76 m² 21 911,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ul. Sołtysowskiej w krakowskich Czyżynach (inwestycja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31,30 m² 95,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do wynajęcia: kraków, dzielnica Bronowice, ul. Jerzego Samuela Bandtkiego Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 204 zł67,42 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 040 760 zł57,15 m² 18 211,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 700 zł62,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 764 zł48,43 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 704 zł45,84 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł51 m² 31 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł89,15 m² 24 677,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 33 znajduje się na pierwszym piętrze w klatce ksm-03. Łączna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 89,15 m , a wraz z przynależną komórką lokatorską (7,64 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 510 zł59 m² 15 618,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup Z rynku pierwotnego, brak podatku pcc. Na sprzedaż prezentuję mieszkanie w stanie deweloperskim na zabłocie. Inwestycja jest już oddana do użytku. Mieszkanie ma 59 m2 i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł153 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Rezydencja na dachu miasta - Penthouse 153 m z widokiem na panoramę Krakowa Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikatowy apartament typu penthouse,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 542 zł62,46 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 260 zł40,45 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.