dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Kraków

1 232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 232 ogłoszenia

1 245 000 zł61 m² 20 409,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących harmonii między naturą a miejskim stylem życia. Mieszkanie położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku im. Chełmońskiego, prowadzącego do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 256 zł48,56 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna architektura, całościowo zagospodarowane osiedle i przystępna cena. Pełna infrastruktura w okolicy i bardzo wygodna komunikacja miejska. Inwestycja zapewnia: - ścieżki zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł123,92 m² 28 244,03 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży flagowego apartamentu, położonego na na 12. piętrze prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska. To propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł39 m² 23 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament premium Z dużym balkonem noho Młyny Mogilska | Kraków Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 39 m z przestronnym balkonem (9,30 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 120 zł79,28 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 015 zł35,16 m² 16 979,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanej cześci Krakowa, tylko 4,5km od Rynku Głównego. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji i 2% podatku pcc Mieszkania są gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

827 450 zł57 m² 14 516,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w dobrze skomunikowanwej lokalizacji, zaledwie 3,5km od centrum Krakowa. Zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc Wykończenie pod klucz już od 1 199 zł/m2 - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Turniejowa, podgórze Duchackie | 67 m | wysoki standard | pierwszy najemca Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 039 zł46,17 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie W kompaktowym metrażu Poczucie prywatności | Wysoki standard inwestycji | Dobre doświetlenie | Optymalny metraż ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 320 zł54,93 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł34,05 m² 15 712,19 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem w dynamicznie rozwijającej się inwestycji - Podedworze 13 Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania o powierzchni 34,05 m z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,50 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne 3 pokoje przy ul. Pachońskiego - Świetna komunikacja! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 485 zł40,44 m² 16 431,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle - odbiór W III kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado - ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł72 m² 17 069,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w atrakcyjnej lokalizacji - 13 min od Centrum. Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 104 zł63,39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł33,73 m² 16 424,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania w Złocieniu - idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, inwestorów oraz tych, którzy cenią komfort i nowoczesność. Na sprzedaż proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 033 zł75,17 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 503 zł66,18 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji posiadam oferty Z ponad 60 inwestycji W całym krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 466 zł61,23 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 m² 17 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! ul. Sudolska, prądnik Czerwony, kraków. Obok ulica: dobrego Pasterza, strzelców, powstańców, reduta atuty nieruchomości: parter wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,17 m² 57,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z Ogrodem gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 47,17 m2, zlokalizowe na parterze przy ul. Ks. Biskupa Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 987 470 zł77,94 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 620 zł36,28 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" klimatyzacja W cenie mieszkania - oferta specjalna ważna do odwołania please scroll down for english version. II etap inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł61,19 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogródkiem (ekspozycja na dwie strony świata: południowo-wchodnią oraz północno-zachodnią) o wielkości 61,19 m2 (trzy pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64 m² 14 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo ładne i dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie. Składa się ono z: -3 pokoi, -otwartej kuchni, -łazienki, -przedpokoju, -garderoby. Mieszkanie posiada bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 622 zł65,62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 316 355 zł59,45 m² 22 142,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł52 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybkie wyjście na kawę na Stare Miasto i powrót do spokojnego, eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 187 zł33,89 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura / Kameralne budynki / Zieleń i strefy relaksu / Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.