dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 345 ogłoszeń

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł78,13 m² 22 385,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 78,13 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Stare Podgórze / Dębniki - inwestycja Mateczny Park budowana przez znanego i cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 556 zł29,08 m² 17 728,87 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 150m2 w świetnej lokalizacji w dzielnicy Prądnik Biały na Os. Mozarta 4 ulokowane w ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 250 zł32 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od 1 czerwca, nowoczesne mieszkanie przy ul. Wrocławska 53C (kilka min pieszo od przystanku autobusowo-tramwajowego Nowy Kleparz). Dobre połączenia komunikacyjne oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 926 805 zł124,31 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Kameralna Inwestycja Premium Na Zwierzyńcu! Zieleń, cisza, prestiżowa lokalizacja i wysoki standard- to gwarancja dobrze ulokowanego kapitału. Otoczona zielenią, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 122 zł70,67 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 2 pokojowy apartament W inwestycji nadwiślańska 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Nadwiślańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 482 zł42,34 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament do wynajęcia | Blisko centrum | 3 pokoje english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje trzypokojowe mieszaknie o powierzchni 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 020 zł102,70 m² 14 118,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, które możesz kupić jako duże 3 pokoje z antresolą albo - jeśli potrzebujesz więcej sypialni/pokoi - spokojnie podciągnąć go do układu 5-pokojowego. - poziom 1: 67 m -.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł149 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w jednym z najpiękniejszych miejsc w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Krakowie. Dostępne: od zaraz Umowa w formie Najmu okazjonalnego Opis: mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 14 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

441 000 zł25 m² 17 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka z nasłonecznieniem południowym w Krakowie, złocień, ul. Domagały 41D. Oferujemy do sprzedaży przestronną i pięknie umeblowaną kawalerkę o powierzchni 25,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca jasne trzypokojowe mieszkanie z balkonem (5 m2) położone przy ul. płk. Francesco Nullo w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz biurowców abb, unity Centre, fabryczna Office.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Privatehousebrokers prezentuje nowowykończone mieszkanie na krakowskich Bronowicach. Lokalizacja: inwestycja jest położona na krakowskich Bronowicach tuż przy Galerii Bronowice i Ronda Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 640 zł43,35 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 182 zł52,74 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 340 zł50,95 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

899 954 zł43,06 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 43m w Krakowie. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 500 zł30,42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy Apartament w Młynach Mogilska luksus i wygoda na wyciągnięcie ręki opis mieszkania - Wyjątkowa oferta wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł28 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od 1 czerwca, nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Mogilska 120e. Dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł26 m² 24 999,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży studia o powierzchni ~26 m , położonego w dzielnicy Kazimierz. Mieszkanie znajdujące się na IV piętrze, składa się z: aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł46,85 m² 17 076 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, krowodrza, bronowice ul. Stańczyka Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,85 m2 znajdujące się na 3-cim piętrze w 5-cio piętrowym kameralnym apartamentowcu z 2009 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 449 zł51,31 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 967 zł44,01 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 44,01 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,34 m² 18 597,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł54,67 m² 14 816,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i południowozachodnią ekspozycją, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Ruczaju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 695 zł70,89 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

914 095 zł44,59 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 44,59 m2 w doskonałej lokalizacji w Nowej 5 Dzielnicy przy ul. Wrocławskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone przy ul. Miłkowskiego (ruczaj) w apartamentowcu "konstelacja" na V p. Mieszkanie dostępne od czerwca (termin do uzgodnienia) Apartament ma.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 65 m2 w prestiżowej inwestycji novum, w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Filipa Pokutyńskiego w Krakowie. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 041 zł32,92 m² 16 040,13 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie w bardzo dobrej cenie! Poszukiwana, dobrze skomunikowana lokalizacja! Wyjątkowe, mieszkanie, w bardzo dobrej cenie, w atrakcyjnej komunikacyjnie lokalizacji! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70 m² 13 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne częściowo umeblowane / kuchnia, szafy w zabudowie / mieszkanie o powierzchni 69,89 m , zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 926 805 zł124,31 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Prestiżowa, kameralna inwestycja w najbardziej zielonej części miasta 4 pokojowy apartament - 124 m + ogród ~300 m Parter z dużym ogrodem idealnym dla rodziny lub osób kochających.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł54,24 m² 23 949,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2. Lokalizacja: mieszkanie położone na Placu Bohaterów Getta w samym centrum Podgórza. Świetna lokalizacja, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czasem wystarczy jedno mieszkanie, aby poczuć, że to dokładnie to miejsce. Jeśli szukasz nowoczesnej, w pełni wyposażonej przestrzeni w samym sercu Krakowa - ta oferta zdecydowanie zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie, położone w centrum Krakowa, przy ulicy bp. Prandoty. Nieruchomość mieści w inwestycji Nowa 29 Aleja. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 625 zł43,35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 232 zł45,41 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 45,41 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.