dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

2 999 zł42 m² 71,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze , składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, pokoju biurowego, sypialni oraz balkonu. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa huta - bieńczyce - os. Teatralne Mamy przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, nowa Huta- bieńczyce, os. Teatralne. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

1 049 000 zł72 m² 14 523 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 72,23 m2 na ul.Armii Krajowej - dzielnica: (Krowodrza). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 9 piętrowym bloku z około 1982 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

922 661 zł86 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

3 650 zł53 m² 68,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English below Do wynajęcia od zaraz października 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Lema. Nieruchomość - 53m2 - piętro 1 - budynek z 2022 roku - dostępna winda - salon - aneks kuchenny - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

790 000 zł51 m² 15 414,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przytulne Mieszkanie na Osiedlu Bohaterów Września, kraków Opis Mieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,25 m , usytuowane na 9. piętrze nowoczesnego 10-piętrowego bloku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

998 000 zł63 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

877 340 zł54 m² 16 220 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

799 000 zł54 m² 14 674 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bieżanów - prokocim - ul czeczów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Czeczów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

842 547 zł52 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

995 000 zł63 m² 15 687 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: e-mail: biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! W ogłoszeniu prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Półłanki

Rybitwy,Kraków

651 966 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja Enklawa Bukowa - Komfortowe Mieszkanie w Zielonej Okolicy Mam przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję Enklawa Bukowa, zlokalizowaną w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

798 000 zł58 m² 13 806,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy mieszkanie 3 - pokojowe 57,8 m2 os.Centrum B. (Lokalizacja: nowa Huta). Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1950 roku. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

985 400 zł54 m² 18 418,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Wyjątkowe osiedle w Krakowie przy Rondzie Matecznego Dostępne mieszkania: 2,3, i 4 pokoje, powierzchnia od 32,48 m2 do 57,62 m2 Uwaga mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

739 000 zł70 m² 10 557,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Niepowtarzalne mieszkanie wykończone w ciekawym stylu znajduje się na 3 i ostatnim piętrze budynku z 2003 roku przy ulicy Dobrego Pasterza (prądnik Czerwony). Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

901 718 zł63 m² 14 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

777 000 zł61 m² 12 779,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z balkonem (6m2) o powierzchni 60,8m2 z ekspozycją okienną południowy zachód. Ogrzewanie i ciepła woda mpec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twardowskiego

Dębniki,Kraków

3 700 zł39 m² 94,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie trzypokojowe położone w nowym budynku na ulicy Twardowskiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 39,23 m2 składa się z pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

800 279 zł54 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: IV kw 2024 Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 200 zł70 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowy apartament o powierzchni 70 m2, który znajduje się w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Victoria Estate prezentuje przestronne 3-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w V- piętrowym bloku przy ul. Bociana- prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

674 842 zł57 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego o pow. 57,19 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 57,19 m składają się: salon (19,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Urocze

Teatralne,Kraków

789 000 zł52 m² 15 173,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na os. Teatralnym w Nowej Hucie. Blok z czystą klatką schodową. Wokół tereny zielone, okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

999 999 zł48 m² 20 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji Grzegórzki w Krakowie. Ul. Fabryczna. Okolica: okolica świetnie skomunikowana zarówno pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 200 000 zł59 m² 20 339 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem, gustownie wykończone i umeblowane, zlokalizowane w dzielnicy Bronowice przy ulicy Stańczyka. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 200 zł70 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English version below Infinity Estate prezentuje na wynajem nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy". Nieruchomość: - pow. 70m2 - salon - otwarta kuchnia - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

985 000 zł59 m² 16 694,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z garderobą o metrażu 58,61m2. Położone na 1 piętrze. Na mieszkanie składa się: salon z aneksem 19,14 m2 Pokój 12,28 m2 Pokój 11,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

4 950 zł64 m² 77,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowy apartament o powierzchni 64 m2, znajdujący się w prestiżowej inwestycji "apartamenty przy Bulwarze" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarza

Bieżanów,Kraków

684 460 zł62 m² 10 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana

Stare Miasto,Kraków

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni ok.60 mkw znajdujące się przy ul.Jana w Krakowie. Mieszkanie to: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

649 000 zł58 m² 11 287 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ładne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Podgórzu Duchackim przy ul. Łużyckiej. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 3/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

965 530 zł72 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gajówka

Przegorzały,Kraków

1 500 000 zł74 m² 20 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 74,42 m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: wola Justowska). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 2 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarska

Kraków,małopolskie

6 660 450 zł148 m² 45 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, za sprawą zabytków wpisanych na listę unesco, jest najbardziej rozpoznawalnym polskim miastem na świecie. Swój niepowtarzalny klimat zawdzięcza przede wszystkim niezwykłym budynkom Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Czerwone Maki,Kraków

660 914 zł39 m² 16 830 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe, nowe mieszkanie na krakowskim Ruczaju. Inwestycja zakończona. Budowa oddana. Podpisz umowę i urządzaj swoje mieszkanie. Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

726 000 zł52 m² 13 961,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią na Podgórzu Duchackim przy ul. Włoskiej budynek I lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kraków

Czerwone Maki,Kraków

541 002 zł32 m² 16 677 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1 pokojowe, nowe mieszkanie na krakowskim Ruczaju. Inwestycja zakończona. Budowa oddana. Podpisz umowę i urządzaj swoje mieszkanie. Mieszkanie 1 pokojowe na 1 piętrze składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

670 000 zł56 m² 11 901 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,30m2, zlokalizowane przy ul. Kurczaba w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Najważniejsze informacje: 3 pokoje 11 piętro z 11 (poddasze) Wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

950 953 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Szczepański

Stare Miasto,Kraków

2 500 000 zł82 m² 30 413,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rynek główny wysoki standard 2 niezależne mieszkania 82,20 m2 lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa na Placu Szczepańskim. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij