dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 873 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odlewnicza

Wola Justowska,Kraków

1 649 000 zł85 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! - do sprzedaży 3-pokojowy apartament (85,12m2) z ogrodem na ul. Odlewniczej - dzielnica: (wola Justowska). Apartament usytuowane jest na parterze w 1 piętrowym budynku z 2023 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 295 000 zł63 m² 20 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,51m2 przy ul.Grzegórzeckiej 77b. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze budynku z 2016r. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cechowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

779 000 zł56 m² 13 787,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,5 m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ulicy Cechowej w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jacka

Dębniki,Kraków

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Św. Jacka na Zakrzówku. English version below lokalizacja Dzielnica: dębniki Ulica: św. Jacka Przystanek: kobierzyńska W pobliżu: zakrzówek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefitów

Łobzów,Kraków

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy! 3-pokojowe mieszkanie 64 m2 na ul.Józefitów ( dzielnica - Krowodrza). Proponujemy Państwu, przestronne i ustawne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Nowa Wieś,Kraków

2 990 zł67 m² 44,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Kazimierza Wielkiego, królewska, kijowska, biprostal Do wynajęcia przestronne, rozkładowe 3 pokojowe, doświetlone mieszkanie z osobna kuchnią przy ulicy Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Przy Arce,Kraków

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na doskonałym os. Przy Arce! Jest to bardzo lubiane osiedle, przez co ilość ofert mieszkań na sprzedaż jest bardzo znikoma! Umów się już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

759 000 zł54 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie (obecnie w trakcie remontu) o powierzchni: 54,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Wallenroda. Dostępność od połowy czerwca br.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

1 370 000 zł59 m² 23 228,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,98m2 z tarasem i klimatyzacją przy ulicy Zabłocie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do zamieszkania! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Złotego Wieku Nieruchomość położona na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

972 420 zł51 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 130 844 zł72 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2024 Jasne 3 pokoje z tarasem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

999 999 zł68 m² 14 662,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 68,2m2 na ul. Erazma Jerzmanowskiego w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów Prokocim. Rozkład mieszkania (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

738 000 zł50 m² 14 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Home Estate, ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym garażem w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Radzikowskiego w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

4 500 zł44 m² 102,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, na wynajem posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Romana Kiełkowskiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gramatyka

Krowodrza,Kraków

990 000 zł48 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie gotowe do wejścia, umeblowane, zlokalizowane przy ulicy Gramatyka w Krakowie. Lokalizacja Kraków, łobzów - ul. Gramatyka, obok ul. Nawojki, piastowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

790 000 zł52 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest 3-piętrze w 4-piętrowym budynku, os. Złotego Wieku ,dzielnica Mistrzejowice. W pobliżu pełna infrastruktura. Przystanek autobusowy oraz tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

850 000 zł63 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o po-wierzchni 63,48 m , które znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Borek Fałęcki,Kraków

1 200 000 zł69 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, bez czynszu administracyjnego, zlokalizowane na przeciwko targowiska "hala Targowa" przy ul. Dwernickiego 3. Najważniejsze atuty: - lokalizacja na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

880 000 zł54 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! krowodrza! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Litewskiej Nieruchomość położona na ostatnim piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tyniecka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

777 000 zł52 m² 14 942,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z ogródkiem i dużym tarasem przy ulicy Tynieckiej -dzielnica Dębniki. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

760 500 zł45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. English version below lokalizacja Dzielnica: azory Ulica: radzikowskiego Przystanek: conrada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 247 500 zł90 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

5 600 zł84 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Infinity Estate prezentuje na wynajem nowy apartament zlokalizowany przy ul. Rakowickiej. Nieruchomość: - pow. 84 m2 - salon - aneks kuchenny - sypialnia 1 - sypialnia 2 - łazienka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

744 600 zł51 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania komfortowe mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 51m z balkonem, zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Lasówka. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

659 000 zł57 m² 11 521 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 57,2m2 na ul. Konrada Wallenroda w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów Prokocim. Rozkład mieszkania: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

845 000 zł48 m² 17 604,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie (ul. Wrocławska/głowackiego), zlokalizowane na ostatnim V piętrze z nowoczesnym budynku z windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Nowa Wieś,Kraków

2 990 zł67 m² 44,63 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Kleparz,Kraków

1 230 000 zł62 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane w eleganckiej, wyremontowanej kamienicy przy ul. Śląskiej 5. Położone na 1. piętrze z 5, to przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł51 m² 15 590,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! mistrzejowice! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Piastów w inwestycji Piasta Towers. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

1 150 000 zł66 m² 17 557,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 65,50m2 w ekspozycji Południe-Zachód, ruczaj/kraków - english version below Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej, lecz dobrze skomunikowanej części Krakowa. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

769 000 zł59 m² 13 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym całkowitym remoncie łącznie z wymienionymi instalacjami. Wyjątkowo piękne o nie powtarzalnym układzie dla rodziny lub pod wynajmowanie. Mieszkanie bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

890 000 zł68 m² 13 088,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest dostępne także w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

905 450 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2024 Widokowe 2/3 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

900 000 zł51 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony trzypokojowy apartament w doskonałej lokalizacji przy ul. Poznańskiej 10. Świetne.