dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opatkowicka

Swoszowice,Kraków

749 000 zł43 m² 17 226,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować państwu wyjątkowe, rozkładowe 3-pokojowe, parterowe mieszkanie w Krakowskich Swoszowicach z niezależnym ogródkiem i miejscem postojowym. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

558 250 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie mieszkania na piętrze. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem składa się z : przedpokoju 6,58m2 sypialni 8.74m2 sypialni 10,19m2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowohucka

Grzegórzki,Kraków

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie z tarasem w inwestycji przy ul Nowohuckiej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 56 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

899 000 zł63 m² 14 333,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronny apartament Z 2 sypialniami I 2 łazienkami zlokalizowany W prestiżowej kamienicy W pobliżu rynku głównego I zamku wawelskiego, ul. Sarego, stare miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

7 934 400 zł165 m² 48 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy luksusowy penthouse w inwestycji Kościuszki 22, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. Wyjątkowy projekt łączy nowoczesne udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

690 000 zł54 m² 12 770,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W centrum podgórza N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,03 m2 usytuowane na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

3 600 zł60 m² 60,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

651 996 zł57 m² 11 400,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem- 58,19m2 Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego z kuchnią 2 sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogalskiego

Wola Justowska,Kraków

2 149 000 zł94 m² 22 861,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament Z 2 łazienkami, dużym balkonem I parkingiem na 4 auta. Prestiżowa lokalizacja, cicha I urokliwa część woli justowskiej nieopodal rudawy I parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

677 029 zł51 m² 13 552,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego 3pokojowego mieszkania w wyjątkowej cenie:. Najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , które wyróżnia się dużym i pięknym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Home Estate przedstawia mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka Lokal usytuowany jest na 3 piętrze 7 piętrowego budynku. Nieruchomość składa się z: - pokoju ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Warszawy

Mistrzejowice,Kraków

640 000 zł43 m² 14 884 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - drugi jasny pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowy apartament W prestiżowym budynku pianissimo tuż przy bulwarach wiślanych, rondo grzegórzeckie, grzegórzki. Opis nieruchomości: przestronne i komfortowe dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia wyjątkowy 3-pokojowy apartament W inwestycji 'riva verona' mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament o metrażu 72,6 m2, wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

829 000 zł61 m² 13 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe rozkładowe jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,4 m2, w Podgórzu Duchackim przy ulicy Wysłouchów, na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Stare Podgórze,Kraków

974 000 zł53 m² 18 450,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsza nowa inwestycja w Krakowie! Mieszkanie na przestrzał z dwoma balkonami w zielonej enklawie przy centrum Krakowa! Blisko Wisły, wawelu i Kazimierza! Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Stare Podgórze,Kraków

969 000 zł54 m² 18 112,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsza nowa i gotowa inwestycja w Krakowie! Widok na Wisłę i korony drzew! Blisko Wawelu i Kazimierza! Najważniejsze atuty: - narożny salon z balkonem i oknami na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Stare Podgórze,Kraków

914 000 zł49 m² 18 798,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsza nowa i gotowa inwestycja w Krakowie! Widok na Wisłę i korony drzew! Blisko Wawelu i Kazimierza! Najważniejsze atuty: - możliwość wydzielenia kuchni - Pakiet antysmogowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

1 050 000 zł50 m² 21 016,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - apartament przy ul. Starowiślnej najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

651 000 zł57 m² 11 381,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

A/a0.1 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 57,2 m2 plus ogródekw dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

1 300 000 zł52 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie na parterze z widokiem na dziedziniec. Opcja zrobienia balkonu. Lokalizacja: ul. Krupnicza - położona niemal w samym centrum krakowskiego Starego Miasta. Sąsiaduje z Muzeum m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

749 900 zł51 m² 14 709,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Zakup bez podatku pcc 2%. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Salwator,Kraków

3 600 zł82 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcie 3 pokojowe mieszkanie Z ogrodem przy ul. Królowej jadwigi Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 82 m2 zlokalizowane na parterze, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morawskiego

Salwator,Kraków

920 000 zł62 m² 14 720 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -salwator -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 44 m2 na ul. Gnieźnieńskiej - dzielnica: (azory). Mieszkanie usytuowane jest na 10 - piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

874 944 zł63 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament 3-pokojowy ul. Masarska opis apartamentu: ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 1. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 65m2 na co składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 144 000 zł60 m² 18 984,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Apartamenty w Starym Podgórzu. dla ceniących komfort życia i bliskość centrum. Tu wszystko jest blisko. W sąsiedztwie Starego Miasta i Kazimierza, gdzie rozrywka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

574 000 zł45 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku, które znajduje się na zamkniętym osiedlu objętym monitoringiem wizyjnym. Mieszkanie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wola Justowska. Mieszkanie o powierzchni ok 100m2 ( połowa domu) położone jest na 1 piętrze i składa się z: - 3 osobnych pokoi - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Azory,Kraków

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje do remontu! lokalizacja: budynek znajduje się na spokojnym osiedlu Azory, ul. Czerwińskiego. W pobliżu bloku pętla autobusowa. Świetnie rozwnięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 500 000 zł64 m² 23 577,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam 3 pokojowe, przestronne, nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,62 m z ogromnym tarasem położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 021 734 zł59 m² 17 409 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc świetna lokalizacja/spokojna okolica/wysoki standard inwestycji inwestycja jest już gotowa forma wlasnosci: pelna wlasność brak prowizji. Brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokutyńskiego

Dębniki,Kraków

5 800 zł100 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia dwupoziomowy apartament znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym przy ul. Filipa Pokutyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

702 326 zł54 m² 13 035 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weryhy-Darowskiego

Mydlniki,Kraków

799 000 zł59 m² 13 542,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem postojowym Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem, na I piętrze w 3-piętrowym bloku o łącznej powierzchni użytkowej 59 m2 mieszczące się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij