dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 914 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 914 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

870 000 zł39 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na ulicy Starowiślnej mieszkanie składa się z: 2 pokoi; osobnej łazienki; kuchni, przedsionka; z tyłu budynku znajduje się dziedziniec; do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

663 780 zł39 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja 29 Listopada

Warszawskie,Kraków

800 000 zł41 m² 19 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem urządzone w wysokim standardzie o pow. 41m2 mieszczące się na 4-piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

710 000 zł38 m² 18 684,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Perfectestate ma przyjemność przedstawić państwu w pełni umeblowane mieszkanie przy ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego w Krakowie. Usytuowane jest na piątym piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

609 000 zł42 m² 14 576,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Pękowickiej/piaszczystej w nowej inwestycji Slow City , na parterze czteropiętrowego budynku z 2024 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piwna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 950 zł37 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na 1-szym pietrze o pow. 37 m2 w apartamentowcu Wisła Residence mieszczącym się w Krakowie na rogu ul. Piwnej i Placu Boh.Getta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

729 000 zł51 m² 14 246,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 2-pokojowe 51,17 m2 + ogródek 29,28 m2 - Kraków Podgórze Mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem na zielonym, dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lojalni właściciele wynajmą słoneczne, ciche, zadbane, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (2002rok) na ruczaju/chmieleniec 17 o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Dębniki,Kraków

720 000 zł53 m² 13 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania po generalnym remoncie. Można od razu wchodzić i mieszkać bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Kameralna zabudowa, dużo zieleni. Duże komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dąbie,Kraków

749 000 zł44 m² 16 831,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

We speak english. Мы говорим по русски. Kraków Dąbie ul. Widok 2 pokoje 44,5 m2 Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

1 139 999 zł41 m² 27 616,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowy, cichy w pełni umeblowany i wyposażony dwupokojowy apartament o powierzchni 41,28 m2 z dużą loggią i miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament położony w kameralnej inwestycji mieszkaniowo usługowej, zlokalizowana w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie przy Alei 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukiennicza

Kazimierz,Kraków

4 500 zł44 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel zlokalizowanym przy Bulwarach Wiślanych, wawelu i modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Union House prezentuje ofertę mieszkania w inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty na wynajem o powierzchni 42 m2 w spokojnej dzielnicy Krakowa, przy ul. Żabiniec. Lokalizacja To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Avia 7c w cenie 2550 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, jego metraż liczy 38 m2 na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krowodrza,Kraków

616 980 zł39 m² 15 820 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Friedleina

Krowodrza,Kraków

573 000 zł35 m² 16 371,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w Krakowie. To przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m2 znajduje się w kamienicy z 1960 roku, co gwarantuje wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

599 000 zł34 m² 17 561 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Słoneczne, odświeżone 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Podłęskiej w Bieżanowie Nowym. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 7 z poddaszem/7. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie jest dostępne także w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

632 000 zł38 m² 16 631,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: kraków, czyżyny, os. Avia Cena sprzedaży: 632 000zł Powierzchnia: 38m2 Piętro: 8/10 Pokoje: 2- salon z aneksem + sypialnia Mieszkanie znajduje się w inwestycji na os. Avia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urzędnicza

Nowa Wieś,Kraków

2 600 zł60 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnego mieszkania 65 m2, dwu- pokojowego, położonego przy ul. Urzędniczej (pomiędzy ul. Królewską i Kazimierza Wielkiego). Świetna lokalizacja, doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

687 000 zł44 m² 15 613,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokata kapitału nie tylko jako inwestycja pod wynajem, ale także miejsce dla młodych rodzin, ceniących sobie komfort i wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

715 000 zł42 m² 17 228,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,5 m2 mieszczące się na 2-piętrze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w 1970 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

630 000 zł49 m² 12 742,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

***nowa niższa cena 12.700ZŁ/M2 *** TYLKO 630.000ZŁ ZA 49,44M2! Bieżanów/ Prokocim ul. Telimeny kb Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo przyjemne, słoneczne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje 2 pokojowy apartament przy ul. Rakowickiej w dzielnicy Stare Miasto do wynajęcia w cenie 3300 pln. Apartament: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafrana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem(4 m2) położone na Osiedlu Fi w pobliżu biurowiec hsbc, tischnera Office, biurowce przy Wadowickiej. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

3 499 zł43 m² 80,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Tadeusza Romanowicza 6a w Krakowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe, więc można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Kraków

1 059 000 zł64 m² 16 495,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe mieszkanie Z antresolą O metrażu 64,20 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żabiniec,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowane mieszkanie na wynajem w dzielnicy Bronowice, przy ul. Stańczyka. Lokalizacja Mieszkanie ulokowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

371 400 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku zakup od dewelopera Prezentujemy do zakupu mieszkanie (M1), które będzie zlokalizowane na parterze nowopowstającego budynku położonego w dzielnicy Nowa Huta - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciesielskiego

Łęg,Kraków

2 550 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wejścia, sołtysowska , Ciesielskiego lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się na nowopowstałym osiedlu na Czyżynach, w okolicy ulica Galicyjska , Expo Kraków oraz nowe sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

670 280 zł37 m² 18 328,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zrealizowana inwestycja oddana we wrześniu 2023 do użytkowania. Tylko 4, 5 km do centrum Krakowa, 200 m do przystanku autobusowego, bliskość linii kolejowej, centrum handlowego, sklepów, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament z balkonem wraz z podwójnym miejscem w parkingu podziemnym, znajdujący się przy ul. Piaszczystej / Prądnik Biały / Krowodrza lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz oferujemy 2 Pokojowe mieszkanie znajdujące się w Krakowie przy Ul.Dąbskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na V (ostatnim) piętrze budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kobierzyn,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 42m2 z miejscem parkingowym podziemnym na ul. Piltza, ruczaj/kraków. Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Piltza na Ruczaju. Miejsce świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie usytuowane przy Placu Wolnica, znajdującym się w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumienna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe znajdujące się przy ulicy Strumiennej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie 60m2 2 pokoje ul.Długa Mieszkanie wolne od 1 Maja LOKALIZACJA: Oferujemy Państwu do wynajęcia wygodne i funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

587 000 zł36 m² 16 296,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

ulica bochenka Piaski Nowe Atrakcyjne Słoneczne dwupokojowe rozkładowe Atrakcyjna Cena w tym rejonie. Rezerwuj zapraszam do kupna na żywo prezentuje się znacznie lepiej Biuro i Agencja.