dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 916 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Bieńczyce,Kraków

2 500 zł36 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowo wyremontowane, z widokiem na przyrodę. Blisko centrum handlowego, ale z dala od zgiełku. Urządzone nieco tradycyjnie, ale praktycznie i funkcjonalnie. Miejsce do pracy zdalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studencka

Stare Miasto,Kraków

1 198 000 zł50 m² 23 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Chcesz mieszkać przy starym mieście? A może szukasz inwestycji na wynajem, która zapewnia zysk? Mamy dla Ciebie mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z wyjątkową historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

678 727 zł38 m² 17 970 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe Z jasną kuchnią! W sąsiedztwie dworca głównego! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się u zbiegu ul. Lubicz i ul. Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na wynajem z osobną kuchnią! ul.Bociana,Prądnik Biały Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Koszty związane z wynajmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

459 000 zł38 m² 12 207,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,4 m , zlokalizowanego na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1968 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Łobzów,Kraków

2 800 zł48 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament w Verona Building, w pełni wyposażone składające się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, i garderoby, 2 balkony, wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Nowa Huta,Kraków

609 000 zł55 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

/ os. Spółdzielcze / możliwe przerobienie na 3 pokoje / balkon / jasna kuchnia / Zapraszam do składania ofert! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

799 000 zł50 m² 16 080 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 681 zł45 m² 81,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cześć wynajmę piękne nowe mieszkanie na ulicy Wrocławskiej, w odległości 15 minut od centrum. Pod mieszkaniem przystanek autobusowy i Biedronka. Mieszkanie jest jak nowe wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Wandy,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: w pobliżu ulica Generała Andersa,Batalionu Zośka, bazar Tomex, dom towarowy Wanda. Opis: mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze kilkupiętrowego bloku. z lat 70 tych Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

814 000 zł37 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

E.1.33 Do sprzedaży nowoczesna 2 pokojowe 37m2 m2 ul. Wita Stwosza, w centrum Krakowa, blisko Dworca Głównego. Udogodnienia: nowoczesna architektura, winda, tereny zielone Lokalizacja: blisko Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pielęgniarek

Krowodrza,Kraków

767 000 zł40 m² 18 985,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Pielęgniarek w Krakowie (dzielnica Krowodrza). Ciekawa propozycja dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromadzka

Płaszów,Kraków

760 000 zł41 m² 18 536,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2024 roku. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

755 000 zł42 m² 18 106 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza / Mogilskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Azory,Kraków

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, drugiego mniejszego pokoju, przedpokoju i łazienki. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rakowickiej w bliskiej odległości od Galerii Krakowskiej, uniwersytetu Ekonomicznego, dworca Głównego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.11.2024 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żabiniec - dzielnica Krowodrza. Doskonała propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację oraz wysoki standard mieszkania. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Stare Podgórze,Kraków

607 000 zł32 m² 18 676,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

3.A.4.04 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 100 tysięcy! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorowskiego

Salwator,Kraków

730 000 zł54 m² 13 406,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość usytuowaną w wyjątkowej lokalizacji - Z jednej strony krótki spacer prowadzi na Bulwary Wiślane, a z drugiej strony w kilka minut dotrzesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

930 000 zł50 m² 18 716 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena do negocjacji! tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z odzielną kuchnią o powierzchni 49,69 m usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie na Grzegórzkach tuż przy Galerii Kazimierz N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży eleganckie, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bieńczyce,Kraków

1 890 zł37 m² 51,08 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia znajdujące się na Osiedlu Strusia w Krakowie. Na 37 m2 znajduje się: - oddzielna kuchnia - salon - oddzielna sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2pokojowe na os. Kalinowym lokalizacja: nieruchomość położna na Osiedlu Kalinowym. Doskonale rozwinięta sieć handlowo-usługowa: sklepy, punkty gastronomiczne, placówki medyczne, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ruczaj,Kraków

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Nowoczesny 2 pokojowy apartament z ogrodem przy ulicy Piltza w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia bardzo szybki dostęp się do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (7 m2) i miejscem postojowym, położone przy ul. Łokietka w pobliżu kompleksu biurowców High5ive. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

645 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

597 000 zł33 m² 18 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2pokojowe na podgórzu duchackim lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej okolicy w dzielnicy Podgorze Duchackie, ul. Chmielna. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów Nowy,Kraków

499 000 zł26 m² 18 830,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojową kawalerkę o powierzchni 26,5 m2 znajdujące się przy ul. Marii i Bolesława Wysłouchów doskonała propozycja dla osób ceniących spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kazimierz,Kraków

5 110 zł51 m² 100,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament do wynajęcia Zostań pierwszym najemcą luksusowego apartamentu na Kazimierzu, w nowo wybudowanym budynku znajdującym się w cichej uliczce. Do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje | klimatyzacja | ogrzewanie podłogowe | piwnica | garderoba | balkon | dostępne od zaraz! Na wynajem mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 56m2 przy ulicy Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje I Śródmieście I dostępne od 1 listopada Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 przy ulicy Biskupa Jana Prandoty. Mieszkanie - Salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas we speak english Biuro nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myczkowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

668 000 zł40 m² 16 493,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Prof. Stefana Myczkowskiego w Krakowie, na drugim piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2010 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukiennicza

Stradom,Kraków

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia luksusowy apartament w kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa się z 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 przy ul.Sarego, dzielnica Stare Miasto. Cicha i spokojna ulica. Znakomita lokalizacja - w pieszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

792 343 zł36 m² 21 894 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w dzielnicy Grzegórzki. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji, dostępne w układach 1-, 2- i 3- pokojowych na różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

619 000 zł42 m² 14 915,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jerzmanowskiego w Krakowie o powierzchni 41,5 m Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, istnieje możliwość skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Swoszowice,Kraków

574 000 zł45 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.]: LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Kraków

950 000 zł35 m² 27 034,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stylowa kamienica Z windą - 700M do rynku - duże okna na zieleń N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w fantastycznej lokalizacji zaledwie 700m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia