dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

2 690 zł37 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sympatyczne mieszkanie w centrum Grzegórzek, zamknięte osiedle. Dąbska 21, kraków Blisko: grzegórzki, aleja Pokoju, mogilska, M1, park Lotników, aleja Jana Pawła, tauron Arena Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

2 450 zł37 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym osiedlu Viva Piast w Krakowie. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kleparz,Kraków

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie w prestiżowej inwestycji angel city jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

967 680 zł41 m² 23 550,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1b/14 - 2-pokojowe mieszkanie z osobną sypialnią i ogródkiem | Bronowice | 41,09 m + balkon 9 m Wykończone z meblami i agd Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe W odrestaurowanej prestiżowej kamienicy przy al. Piłsudskiego, dzielnica stare miasto. Nieopodal zielone planty I błonia. Dostępne od zaraz. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | Nowoczesne mieszkanie 48 m | ul. Morcinka | Wysoki standard | Nowe budownictwo Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kazimierz,Kraków

1 500 000 zł52 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kazimierz 2-pokojowe mieszkanie 52 m z oddzielną kuchnią i ogrodem | ul. Starowiślna Cena: 1 500 000 zł oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Łobzów,Kraków

672 000 zł38 m² 17 843,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez kłopotów. Łobzów - nie ma przypadku w tym, że coraz częściej wybieramy tę dzielnicę do życia. Okolica bardzo żywa, z sąsiedzką atmosferą i dobrymi usługami, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

787 000 zł58 m² 13 569 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Obozowa). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym ( z oknem), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

480 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokoje do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na spokojnym osiedlu, dzielnica Ruczaj, dębniki. Osiedle jak i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

724 725 zł32 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 32,21m2 z przynależnym ogrodem o powierzchni 80 metrów. Przestrzeń apartamentu oferuje część dzienną z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

925 350 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Niesamowita okazja na świetny apartament Z loggią, 2 komórkami lokatorskimi I miejscem postojowym W hali garażowej Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

679 000 zł51 m² 13 419 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,59 m , które znajduje się na krakowskim Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

750 000 zł48 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na poddaszu Stare Podgórze, kraków 48,5 m Świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia się, pełne charakteru i w wyjątkowej lokalizacji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukiennicza

Stradom,Kraków

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany w samym sercu historycznego Krakowa, w wyjątkowym kompleksie Angel Wawel inwestycji o światowym standardzie, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bronowice Małe,Kraków

715 000 zł50 m² 14 192,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie idealne pod wynajem. Dwa niezależne pokoje! Świetna lokalizacja krowodrza/bronowice. Nowe budownictwo. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, bronowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

650 000 zł42 m² 15 330,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,38 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Racławickiej w Krakowie. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dąbie,Kraków

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego apartamentu na wynajem przy ul. Świtezianki w dzielnicy Dąbie, w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu powstałym w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teresy

Krowodrza,Kraków

1 488 950 zł62 m² 23 999,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.`7 - 62,04m2 - 4 piętro- salon z aneksem kuchennym,2x sypialnia, łazienka, przedpokój. Szukasz wymarzonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniców

Czyżyny,Kraków

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia na czyżynach! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy - na uboczu ul. Centralnej. Osiedle cieszy się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

515 760 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń umów sie na spotkanie zakup od dewelopera 0% prowizji - brak 2% podatku pcc gotowe kraków - mistrzejowice we speak english budynek gotowy zapraszam na prezentacje W dogodnym dla państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

550 000 zł38 m² 14 589 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 4/6 (winda). W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

615 399 zł41 m² 15 128 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim przy pętli Nowy Bieżanów, w zielonej okolicy w Krakowie. Bez prowizji i podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atuty nieruchomości | 38m (pow. całkowita) | 70m (pow. użytkowa) | 2 Pokoje | Antresola | 4. piętro / 4 | Rok budowy 1995 | Duża piwnica 12m Mieszkanie Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

779 000 zł41 m² 18 930,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem zlokalizowanym w nowej inwestycji przy ulicy Centralnej 51b. Parametry lokalu: - 3 piętro - budynek z 2024 roku - ogrzewanie wody i mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

2 999 zł35 m² 85,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widokowe mieszkanie! Najlepsza lokalizacja, idealne mieszkanie z balkonem dla młodych osób, centrum Krakowa, kraków - Stare Miasto / Kazimierz Stare Miasto ale spokojnie + unikalny widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na ulicy Poznańskiej w centralnej części dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kurdwanowie przy ul. Wysłouchów. Mieszkanie: - bardzo korzystny układ: osobna jasna kuchnia, dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Kazimierz,Kraków

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

610 000 zł45 m² 13 646,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Lubostroń, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Urocze,Kraków

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Starej Huty w osiedlu Uroczym. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 940 zł41 m² 72,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na osiedlu Złocień - ul. Braci Czeczów. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

3 500 zł53 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English and ukrainian below Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego w jednym z najbardziej popularnych osiedli na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ugorek,Kraków

585 000 zł51 m² 11 450,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 51 m2 w dzielnicy Kraków - Prądnik Czerwony Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 340 zł51 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Stylowe Mieszkanie 2-Pokojowe na Kazimierzu, dajwór 8 Zamieszkaj w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

790 000 zł40 m² 19 754,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! Mieszkanie z doskonałym układem w Młynach Mogilska To zdecydowanie najbardziej prestiżowe miejsce do życia w Krakowie. Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Zabłocie,Kraków

850 000 zł42 m² 20 310,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Dąbrowskiego w Krakowie oddawanym do użytku w listopadzie 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 390 zł49 m² 90,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Dębniki,Kraków

2 500 zł46 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak