dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 914 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 914 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

539 000 zł33 m² 16 166,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 33,34 m2 plus ogródek 57 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

649 000 zł46 m² 14 263,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż | Mieszkanie z 2 balkonami | Bronowice - Kraków | 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w jednej z najlepiej rozwijających się części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garncarska

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia wyposażone, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,70 m2 Układ mieszkania Mieszkanie składa się z: salonu: jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kleparz,Kraków

3 600 zł49 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Nowoczesny apartament położony w kompleksie Angel City,. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia zaledwie kilka minut spacerem do Rynku Głównego, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stradom,Kraków

1 535 300 zł47 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English below Oferuję do sprzedania wyjątkowy apartament położony w samym centrum Krakowa, w luksusowej inwestycji Angel Wawel kompleksie o super standardzie, łączącym ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

610 000 zł40 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w budynku z dwiema windami. Nieruchomość znajduje się w spokojniej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Noho premium lifestyle - Nowy standard życia! Oferujemy do wynajęcia najwyższej jakości apartament, funkcjonalny i ponadczasowy w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie - Młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Przy Arce,Kraków

448 000 zł37 m² 12 108,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje I osobna kuchnia! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Wawel,Kraków

1 690 000 zł56 m² 30 065,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Od zaraz - pełna w własność- na sprzedaż: mieszkanie w centrum Krakowa przy Rynku Głównym Mieszkanie znajduje się w samym centrum Krakowa przy ul. Siennej, pomiędzy Rynkiem Głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

596 619 zł35 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-128 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daliowa

Kurdwanów,Kraków

405 000 zł29 m² 13 918 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oryginalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 29 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Daliowej. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 4/4 (poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

443 000 zł29 m² 15 424,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1-2 pokojowe Z balkonem! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mierzeja Wiślana, dzielnica Płaszów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

605 000 zł35 m² 17 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje | 35 m | balkon 7,2 m | Casa Feliz | Żabiniec Premium Estates prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji Casa Feliz przy ul. Żabiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

621 396 zł38 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 35m do 128m. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Staszica (śródmieście, stare Miasto). Mieszkanie: - 2 osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

585 000 zł47 m² 12 446,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

718 000 zł40 m² 17 742 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji telefon: 728* 341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

1 220 000 zł47 m² 25 957,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Designerski apartament Z miejscem parkingowym na sprzedaż młyny mogilska | kraków lokalizacja Ulica Mogilska idealny kompromis między bliskością tętniącego życiem centrum a spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

699 000 zł52 m² 13 573 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 3/4. W mieszkaniu - salon: 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

643 000 zł45 m² 14 352,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 643 000zł zamiast 676 480zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Kościuszki Apartments, znajdującej się przy samej Wiśle. Lokalizacja: inwestycja przy ul. Kościuszki 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

600 000 zł40 m² 15 037,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Wandy,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | loggia | świetna lokalizacja | dostępne od zaraz Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie, położone na 4. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

784 328 zł47 m² 16 554 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania, położone w Krakowie, w bliskiej odległości od ul. Wrocławskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

580 124 zł38 m² 15 326,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł43 m² 18 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa Prądnik Biały. To nigdy niezamieszkane, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Urocze

Nowa Huta,Kraków

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Os. Urocze | Kraków - Przytulne 35 m w sercu Nowej Huty Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem w spokojnej, zielonej części Krakowa, ale z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Bronowice Małe,Kraków

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English-speaking are welcome! Scroll below. - mam do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Głowackiego 10, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z windą. Świetna lokalizacja, z pobliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m , położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

708 321 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie mieszkanie W inwestycji gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

780 000 zł44 m² 17 607,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w sercu Kazimierza 2 minuty od Placu Nowego Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Bożego Ciała 12, w jednej z najbardziej klimatycznych części Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Myczkowskiego

Mydlniki,Kraków

660 000 zł51 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,32 m2 + antresola ok. 23 m2 po podłodze Cena: 660 000 zł Lokalizacja: kraków, mydlniki, ul. Myczkowskiego Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

601 900 zł37 m² 16 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkanie do odbioru już w tym roku - zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkań Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

765 000 zł52 m² 14 799,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69m2 znajdujące się na ul. Adama Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja: ulica Adama Bochenka - atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

563 460 zł38 m² 14 886,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

578 000 zł39 m² 14 974,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone przy ul. Czeczów, na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu z 2015 roku. Układ pomieszczeń: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

1 095 077 zł67 m² 16 415,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Nowy Bieżanów,Kraków

654 152 zł48 m² 13 501,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Krakowie Bieżanów-Prokocim, ul. Duża Góra, osiedle Zakątek Telimeny (archicom). To propozycja dla osób,.